Co roku to samo. Te same postanowienia i te same rozczarowania, że nie udało nam się ich spełnić. A może chociaż raz weźmiemy się w garść i dopniemy swego? Tym bardziej, że propozycja moich postanowień odbiega nieco od tych najpopularniejszych typu: schudnę, zacznę biegać czy będę oszczędzała. Zainteresowana? Zapraszam.

1. Kupić sobie zabawkę

Czytasz „zabawka” – myślisz SMYK czy inny sklep dla dzieci. Gdy ja czytam „zabawka” mam na myśli jedno – wibrator. Czemu nie podarować sobie przyjemności? Warto. W kolejny rok będziesz wkraczała w takcie pozytywnych wibracji. Skorzystaj z mojego poradnika: Jak wybrać swoją pierwszą zabawkę.

2. Wypróbować inne pozycje

W łóżku zawiało rutyną i nic tylko leżysz krzyżem lub kochacie się tylko na pieska? Może warto sięgnąć po coś nowego i spróbować nowych pozycji? A może właśnie dostałaś od ukochanego Kamasutrę i czas zacząć ją studiować? Sprawdź jak możesz podgrzać atmosferę w łóżku. Jest tyle wspaniałych pozycji, które na pewno przeniosą was do krainy rozkoszy…

3. Szalona randka

Szykujesz się – wychodzisz. Ze spontanicznych chwil tworzą się najpiękniejsze rzeczy. Randka z facetem, który w barze nie odrywa od Ciebie wzroku? Czemu by nie. Zrób chociaż raz coś spontanicznego. Uwierz. Nie pożałujesz.

4. Przebierz się za…

Za pielęgniarkę? Za uczennicę? Załóż któryś z tych seksownych strojów a zapewne spełnisz jedną z swoich (a już na pewno Twojego partnera) fantazji erotycznych. Bo kto nie chciałby dać klapsa niegrzecznej uczennicy. Po jednej takiej „wywiadówce” przebieranki na stałe wejdą w asortyment Twojej garderoby.

5. BDSM

Oglądałaś bądź czytałaś 50 Twarzy Greya? Chcesz spróbować jak to jest być uległą a może dominą? Próbuj. Oczywiście zacznij od delikatnego bdsm – od kajdanek i bycia skrępowaną po przez pejcze do czegoś mocniejszego. Nowe doznania – nowa Ty.

6. Napisać opowiadanie erotyczne

Jeśli lubisz czytać książki, które przesiąknięte są erotyzmem może spróbujesz swoich sił żeby przelać własne doznania na kartkę papieru? Zachęć do tego swojego partnera. Oboje stwórzcie historię – realną czy też fantazje – a potem zamieńcie i przeczytajcie.

7. Seks poza domem

Nie twierdzę, że siedzisz cały czas w domu… po prostu wyjdź z domu i uprawiaj seks gdzieś indziej. Leśna polana? Auto na parkingu? Możliwości jest wiele a ogranicza Cię tylko własna wyobraźnia – zaskocz faceta i spraw mu szybki numerek w ciemnej uliczce pomiędzy blokami.

8. Obejrzeć film

Nie. Nie taki w kinie. Ten w TV lub w Internecie. I tak chodzi mi właśnie o taki rodzaj filmu – erotyczny. Erotyczny ale zmysłowy, na pewno taki znajdziecie. Spróbujcie zrobić to tak jak oni albo… kochajcie się gdy oni się kochają.

9. Zrób show dla niego

A gdyby tak grę wstępną polegającą na mizianiu zamienić na zmysłowy taniec połączony z rozbieraniem? Striptiz jest doskonałym pomysłem aby dodać coś nowego do waszego życia erotycznego, coś więcej.

10. 2+1=3 lub 1+2=3

Jesteście odważną parą? A może jesteś sama i poszukujesz czegoś nowego? Trójkącik może być rozwiązaniem. Myśl o dwóch facetach lub seksie z Twoim facetem i Twoją koleżanką jest interesującym pomysłem, o ile oboje jesteście gotowi na ten krok…

Zatem nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć wam wytrwania w postanowieniach i osiągnięcia postawionego celu. Abyście w tym nowym roku mieli więcej motywacji i chęci. 🙂

Ulepszmy razem blog!

Wypełnij anonimową ankietę
Przeczytałaś? Oceń!
Autor Paulina

Napisz komentarz

%d bloggers like this: