Drap, masuj, miziaj, głaskaj, uciskaj, całuj, liż, ssij, dmuchaj, podgryzaj, ciągnij, szepcz, klepnij, a na koniec dopraw to wszystko orgazmem – czyli skrócona wersja przepisu na idealną grę wstępną 😉

Jaka powinna być dobra gra wstępna?

Nie za długa, nie za krótka – innymi słowy taka, żeby namiętność i pragnienie sięgało zenitu, a wy żebyście chcieli się wzajemnie zjeść! Z pewnością rozpoznacie ten moment, w którym oboje będziecie chcieli pójść krok dalej.

Dlaczego gra wstępna jest ważna?

Tak naprawdę to podstawa. Można by powiedzieć, że jest jak rozgrzewka przed ważnym meczem 😉 Pieszczoty, pocałunki, szepty i inne rzeczy przed seksem poprawiają jego jakość. Jest szczególnie ważna dla pań – dlaczego? Ponieważ nam kobietom zarówno łatwiej osiągnąć wtedy orgazm i nasza cipka staje się bardziej nawilżona, co przekłada się na komfort podczas stosunku. Tak swoją drogą – takie namiętne czułości są niesamowicie zbliżające i potrzebne, warto więc budować tę intymną więź.

Jak rozkręcić grę wstępną?

Aby obie strony były zadowolone muszą umieć rozmawiać o swoich potrzebach i pragnieniach. Dobra komunikacja = dobry seks, przynajmniej ja się tego trzymam bo uważam, że wiele od tego zależy 😉 Co dwie głowy to nie jedna – wspólnie na pewno będzie gorrrąco i namiętnie!

  • Poznaj samą siebie

Żeby dobrze rozkręcić grę wstępną warto zacząć od poznania samej siebie – czyli najpierw poświęć sobie czas i sprawdź jak reagują poszczególne części ciała na dotyk, co jest tylko fajne, a co podniecające.

  • Pozwól aby On się tobą zajął

Oddaj swoje ciało w jego ręce lub sama oprowadź go swoimi – pokaż co lubisz, nakieruj na miejsca, które szczególnie pragną jego dotyku. Pokaż jak chcesz żeby cię dotykał, czy ma to robić delikatniej czy intensywniej. Dzięki tym wskazówkom otrzymasz to, czego pragniesz.

  • Wykorzystaj swoje zmysły

Tak, masz ich aż pięć – i na tyle sposobów możesz odczuć przyjemność, wystarczy, że ich odpowiednio użyjesz. Mając do dyspozycji Wzrok, słuch, węch, smak i dotyk – to daje naprawdę szeroki wachlarz możliwości.

  • Ty masz kontrolę

Masz kontrolę i zawahasz się jej użyć! Nie jesteś gotowa na stosunek i potrzebujesz więcej pieszczot? Powiedz to wprost. I na odwrót: jesteś rozpalona do granic możliwości i chcesz go poczuć w sobie? Powiedz to.

Jedna ważna rada dla mężczyzn

Wraz z rozpoczęciem stosunku nie zakańczaj pieszczot – rób to dalej, na tyle, na ile masz możliwość, to jest dwa razy bardziej podniecające 😉

  • Oral? Tak z chęcią!

Daj mu lekcję z francuskiego, a dowiesz się ja szybko się uczy 😉 Tylko dzięki twoim wskazówkom i uwagom dojdzie… do perfekcji, a ty do orgazmu!

 

Na koniec podsumowując – jeśli zaczynacie grę wstępną zaczynajcie od najdalszych części ciała i stopniowo przybliżajcie się celu. Żeby było mniej przewidywalnie można powracać do poprzednich, to zdecydowanie zbuduje napięcie… 😉

Ulepszmy razem blog!

Wypełnij anonimową ankietę
Przeczytałaś? Oceń!
Autor

1 Comment

Napisz komentarz

%d bloggers like this: