Odpowiednia pozycja podczas seksu analnego jest bardzo ważna. Ponieważ przy jednej możesz odczuwać dyskomfort, a przy drugiej dużą przyjemność. Dobra komunikacja między Wami zwiększy szansę na udany stosunek. Należy więc szukać tej najdogodniejszej.

Mam dla Was kilka propozycji 😉

Nie ma uniwersalnej pozycji w seksie analnym. Z racji tego, że jest ich dużo, znajdziecie odpowiednią dla siebie, wystarczy poszukać i poczytać. Może warto kupić Kamasutrę? Wtedy seks na pewno nie będzie nudny 😉

Jako, że seks analny kojarzy nam się z wejściem „od tyłu” to pierwsza myśl o pozycji, jaka przychodzi nam do głowy to – na pieska. Ona na czworaka a on za nią. Owszem, można wypróbować ją na 2 sposoby:

  • Kiedy kobieta oprze się na łokciach – wtedy będzie łatwiej się wsunąć, penetracja będzie głęboka, ale mniej wrażliwych stref zostanie pobudzonych. Na pierwszy raz jej nie polecam, bo można szybko się zniechęcić i pochopnie wyciągnąć wnioski, że seks analny jest bolesny.

  • Oraz kiedy kobieta ma złączone nogi – wtedy jest mega ciasno, co daje więcej przyjemności partnerowi. Natomiast u kobiety pobudzany jest większy obszar erogenny. Ta pozycja ma duży plus, kiedy mężczyzna jest wysoki (kiedy on rozchyla nogi to jednocześnie się obniża).

  • Ale nie ograniczaj się tyko do tej pozycji, wypróbuj pozycji misjonarskiej – odwróconej, inaczej zwanej też pozycją słonia – kobieta leży na brzuchu, a mężczyzna kładzie się na niej (nie tak dosłownie oczywiście :P). Pozycja nie należy do najłatwiejszych, ponieważ partner musi wykazać się nie małą siłą, jednak wiele kobiet ją lubi – być może dla ciebie również okaże się przyjemna. Dodatkowym plusem jest łatwość zmiany pozycji na łyżeczki – za to właśnie ją bardzo lubię, za tę wygodną zmianę.

  • Kolejną pozycją, która jest łatwa i wygodna – łyżeczki. Dlaczego? Myślę, że ze względu na bliskość, a także dlatego, że świetnie sprawdza się na pierwszy raz. Kochankowie mają swobodę ruchu, a pchnięcia są spokojne i delikatne, z łatwością można je kontrolować. Dzięki tej pozycji zminimalizujesz odczuwalność bólu i będziesz mogła skupić się na przyjemności.

  • Znaną pozycją, która może przypaść Wam do gustu to taka, w której kobieta leży na plecach, a nogi ma lekko ugięte i założone na ramiona partnera. Tzw. pozycja Huzarska lub na pagonach. Zatem jeśli chcesz go poczuć głębiej w sobie to ta pozycja jest idealna. W tej pozycji szybko o męski orgazm, jeśli chcecie pokochać się dłużej, zacznijcie od innej pozycji, a tę zostawcie na deser 😉

  • Dla mnie pozycja misjonarska, tradycyjna jest najlepszą opcją. Pozycja jak podczas seksu waginalnego tyle, że kobieta musi unieść pośladki w górę (może podłożyć poduszkę lub dwie) i mocniej podkurczyć nogi, a mężczyzna się pochylić. Z tym, że kobieta musi być dość elastyczna i dać radę utrzymać w tej pozycji pośladki, żeby nie opadły na łóżko. Dlaczego ta pozycja? Ponieważ w ten sposób ryzyko odczuwania bólu jest minimalne. Penetracja jest łatwa i nie za głęboka. Jednak najbardziej – mimo przyjemności – doceniam tą pozycję za bliskość i kontakt wzrokowy z partnerem. (Polecam ją także dla początkujących, którzy szukają odpowiedniej pozycji na pierwszy raz).

Jak widzicie pozycje analne wcale nie są jakieś skomplikowane, a pozwalają cieszyć się ogromną przyjemnością. 🙂

Ulepszmy razem blog!

Wypełnij anonimową ankietę
Przeczytałaś? Oceń!
Autor

Napisz komentarz

%d bloggers like this: