Ulepszmy razem blog!

Wypełnij anonimową ankietę

Odpowiednia pozycja podczas seksu analnego jest bardzo ważna. Ponieważ przy jednej możesz odczuwać dyskomfort, a przy drugiej dużą przyjemność. Dobra komunikacja między Wami zwiększy szansę na udany stosunek. Należy więc szukać tej najdogodniejszej.

Mam dla Was kilka propozycji 😉

Nie ma uniwersalnej pozycji w seksie analnym. Z racji tego, że jest ich dużo, znajdziecie odpowiednią dla siebie, wystarczy poszukać i poczytać. Może warto kupić Kamasutrę? Wtedy seks na pewno nie będzie nudny 😉

Jako, że seks analny kojarzy nam się z wejściem „od tyłu” to pierwsza myśl o pozycji, jaka przychodzi nam do głowy to – na pieska. Ona na czworaka a on za nią. Owszem, można wypróbować ją na 2 sposoby:

 • Kiedy kobieta oprze się na łokciach – wtedy będzie łatwiej się wsunąć, penetracja będzie głęboka, ale mniej wrażliwych stref zostanie pobudzonych. Na pierwszy raz jej nie polecam, bo można szybko się zniechęcić i pochopnie wyciągnąć wnioski, że seks analny jest bolesny.

  Jaką wybrać pozycję do seksu analnego?

 • Oraz kiedy kobieta ma złączone nogi – wtedy jest mega ciasno, co daje więcej przyjemności partnerowi. Natomiast u kobiety pobudzany jest większy obszar erogenny. Ta pozycja ma duży plus, kiedy mężczyzna jest wysoki (kiedy on rozchyla nogi to jednocześnie się obniża).

  Jaką wybrać pozycję do seksu analnego?

 • Ale nie ograniczaj się tyko do tej pozycji, wypróbuj pozycji misjonarskiej – odwróconej, inaczej zwanej też pozycją słonia – kobieta leży na brzuchu, a mężczyzna kładzie się na niej (nie tak dosłownie oczywiście :P). Pozycja nie należy do najłatwiejszych, ponieważ partner musi wykazać się nie małą siłą, jednak wiele kobiet ją lubi – być może dla ciebie również okaże się przyjemna. Dodatkowym plusem jest łatwość zmiany pozycji na łyżeczki – za to właśnie ją bardzo lubię, za tę wygodną zmianę.

  Jaką wybrać pozycję do seksu analnego?

 • Kolejną pozycją, która jest łatwa i wygodna – łyżeczki. Dlaczego? Myślę, że ze względu na bliskość, a także dlatego, że świetnie sprawdza się na pierwszy raz. Kochankowie mają swobodę ruchu, a pchnięcia są spokojne i delikatne, z łatwością można je kontrolować. Dzięki tej pozycji zminimalizujesz odczuwalność bólu i będziesz mogła skupić się na przyjemności.

  Jaką wybrać pozycję do seksu analnego?

 • Znaną pozycją, która może przypaść Wam do gustu to taka, w której kobieta leży na plecach, a nogi ma lekko ugięte i założone na ramiona partnera. Tzw. pozycja Huzarska lub na pagonach. Zatem jeśli chcesz go poczuć głębiej w sobie to ta pozycja jest idealna. W tej pozycji szybko o męski orgazm, jeśli chcecie pokochać się dłużej, zacznijcie od innej pozycji, a tę zostawcie na deser 😉

  Jaką wybrać pozycję do seksu analnego?

 • Dla mnie pozycja misjonarska, tradycyjna jest najlepszą opcją. Pozycja jak podczas seksu waginalnego tyle, że kobieta musi unieść pośladki w górę (może podłożyć poduszkę lub dwie) i mocniej podkurczyć nogi, a mężczyzna się pochylić. Z tym, że kobieta musi być dość elastyczna i dać radę utrzymać w tej pozycji pośladki, żeby nie opadły na łóżko. Dlaczego ta pozycja? Ponieważ w ten sposób ryzyko odczuwania bólu jest minimalne. Penetracja jest łatwa i nie za głęboka. Jednak najbardziej – mimo przyjemności – doceniam tą pozycję za bliskość i kontakt wzrokowy z partnerem. (Polecam ją także dla początkujących, którzy szukają odpowiedniej pozycji na pierwszy raz).

  Jaką wybrać pozycję do seksu analnego?

 

Ulepszmy razem blog!

Wypełnij anonimową ankietę
Przeczytałaś? Oceń!
Jaką wybrać pozycję do seksu analnego?
Autor Paulina

Napisz komentarz

%d bloggers like this: