To jedna z najbardziej popularnych fantazji erotycznych mężczyzn. Oni chcą, żebyśmy się przed nimi powyginały a my… a my też tego chcemy – chociaż nie zawsze się do tego przyznajemy. Jak się przełamać i pokonać wstyd, który jest solidną barierą?

Jednak ciężko się przełamać kiedy w głowie rodzą się różne myśli albo skrępowanie bierze górę. Która z nas nie myślała po obejrzeniu filmu „Showgirls” czy „9 i 1/2 tygodnia” żeby zafundować swojemu mężczyźnie jeden z takich pokazów? Myślę, że przez chwilę pojawiła się u was taka ochota jednak szybko zniknęła właśnie przez tą granicę między odwagą a wstydliwością. Ale jak się do tego zabrać? Jaki strój wybrać, jaką muzyką dobrać i najważniejsze – jak przemóc tą niewidzialną barierę w naszej głowie? Postaram się na te i inne pytania odpowiedzieć poniżej.

1. Wybór czasu i miejsca

Striptiz jest doskonałym pomysłem aby zacząć grę wstępną i podgrzać atmosferę między wami. Jeśli chodzi o miejsce to musisz postarać się o „scenę” dla siebie oraz siedzenie dla twojego widza. Najlepszym pomysłem będzie sypialnia lub salon gdzie możemy usadzić naszego widza na skraju łóżka lub w wygodnym fotelu, żeby mógł oglądać i podziwiać erotyczne show.

2. Strój

Przed występem wypadałoby zadbać o swój wygląd bez ubrania, czyli kąpiel, depilacja i ulubione perfumy. A dopiero po tym nadchodzi czas na Ubiór. Strój do pokazu to nie tylko seksowna bielizna. Ważna jest całość. Zdecyduj wcześniej czy chcesz wystąpić w specjalnym przebraniu seksownej sekretarki czy wykorzystasz coś ze swojej szafy. Strój powinien składać się z kilku części żebyś nie zdjęła go za szybko. Ma zakrywać wystarczająco dużo ale też pokazywać odpowiednio wiele. Ma przyciągać i kusić naszego oglądacza, żeby po pokazie owacje zbyt szybko się nie skończyły 😉 Pamiętaj o wybraniu rzeczy, z którymi nie będziesz miała problemu podczas rozpinania czy ściągania, np. przez zacinający się zamek.

3. Muzyka

Powinna być rytmiczna abyś mogła dopasować do niej swoje ruchy. Nie powinna być także za krótka i za długa. Jeśli chodzi o konkretne kawałki musisz tutaj zdecydować sama przy czym będzie Ci łatwiej i lepiej. Sama wybrałabym utwory wykonawcy Two Feet, np. I feel like I’m Drowning, Go fuck Yourself, Love is a Bitch – te utwory są bardzo klimatyczne. Jedni lubią wolną, kuszącą melodię a inni rytmy samby. Przesłuchaj swoją playlistę – na pewno znajdziesz coś odpowiedniego. Najlepiej wybrać coś takiego, przy czym chętnie wyskoczyłabyś na parkiet, to na pewno ułatwi twoje zadanie. Zanim dasz występ, wykonaj jedną próbę czy dwie, tak żebyś miała pewność, że wszystko wyjdzie.

4. Nastrój

Im mniej facet widzi tym bardziej go to ciekawi i kusi. To tyczy się ubrania jak i widoczności. Ale żebyś nie zrozumiała mnie źle – striptiz nie ma się odbywać w egipskich ciemnościach 🙂 Lampki nocne, kilka świeczek a może ogień z kominka? Zdecydowanie tak!
Nastrój pomoże ci przełamać się i dać z siebie wszystko, tak żeby twój mężczyzna nie mógł usiedzieć na miejscu. Na koniec, pamiętaj o zamkniętych drzwiach, wyłączonych telefonach – żeby nikt wam nie przeszkodził oraz opuszczonych roletach w oknach. Bo przecież to pokaz tylko dla waszego ukochanego a nie pana Henia, który będzie patrzył w wasze okno zamiast w telewizję 🙂

5. Bariera

My – kobiety – mamy tendencję wpędzania się w kompleksy. A to cycki za małe, a to tyłek nie okrągły… bzdura. Każda kobieta jest piękna. Poświęć chwilę dla siebie, zrób się na bóstwo i popatrz w lustro – jesteś dla niego piękna ale jesteś także piękna dla siebie. Podstawa to zaakceptować swoje małe niedoskonałości. Dla niego liczy się przede wszystkim twoje wnętrze – i nie mam tu na myśli twojej cipki. 😉

A jeśli bardzo się stresujesz, to polecam kieliszek wina, czasem potrafi dodać odwagi.

Do dzieła! zafundujcie sobie przyjemny wieczór, ty poczuj się jak gwiazda a on? A on poczuje się jak w niebie, kiedy spełnisz jego fantazję.

Ulepszmy razem blog!

Wypełnij anonimową ankietę
Przeczytałaś? Oceń!
Autor

Napisz komentarz

%d bloggers like this: