Czy są tu fani zabaw w klimacie BDSM? Jeśli tak, to ta recenzja może was szczególnie zainteresować. Sekretna Skrzynia Rozkoszy wpadła mi w ręce w zeszłym roku, więc miałam sporo czasu na zapoznanie się ze wszystkimi produktami, które się tam znalazły.

Wyjątkowo Sekretna rozkosz…

Pudełko, którą tę rozkosz skrywa samo w sobie jest solidne, a przy tym ładne i gustowne. Grafika kobiety na wierzchu jak i w środku przyciąga uwagę od razu. Aczkolwiek to co jest w środku przyciąga jeszcze bardziej. W zestawie znajdują się: kajdanki na kostki, kajdanki na nadgarstki, obroża wraz ze smyczą, knebel tzw. Ball Gag, zaciski na sutki, lina do krępowania, packa, pejcz i piórko do łaskotania. Przyznaję, dość solidne wyposażenie w przystępnej cenie.

Jeśli chodzi o jakość – można by się przyczepić do kilku rzeczy: np. zaczep od smyczy jest dość słaby, a opaska, przynajmniej dla mnie, dość luźna. Mimo wszystko nadal uważam, że zestaw ten, szczególnie dla początkujących (ale nie tylko) sprawdzi się świetnie, ze względu na fakt, że znajdują się tu najczęściej wybierane produkty używane właśnie w klimacie BDSM.

Zestaw będzie odpowiedni niemalże dla każdego pod względem rozmiaru, ponieważ zarówno kajdanki, knebel i obroża posiadają regulację dla lepszego dopasowania.

Skrzynia pełna skarbów

Skarbów dla dorosłych, którzy wiedzą jak urozmaicić i pogłębić doznania w sypialni. Pejcz dla zmysłowych smagnięć w pośladki, po którym z cichym mruknięciem przygryziesz wargę lub… packa, po której klepnięciu wydasz jęk rozkoszy. Dodatkowo, zaciski na sutki z uroczym ozdobnym elementem w kolorze fioletu, posiadają regulację siły zacisku, co sprawia, że można stopniowo przyzwyczajać się do mocniejszych doznań – oczywiście jeśli ktoś lubi przekraczać swoje granice i eksperymentować.

Swoją drogą połączenie zacisków na sutkach i przyjemnego łaskotania piórkiem jest słodko-pikantnym doświadczeniem. Dla spotęgowania doznań warto spróbować z opaską na oczy – polecam sprawdzić! 😉

Dla miłośników krępowania kilka słów na temat liny. Jej długość to 5 metrów, dla amatorskiego wiązania jest jak najbardziej ok, aczkolwiek dla bardziej profesjonalnego – trochę mało. Optymalną długością w klasycznym Shibari jest ok. 7-8 metrów. Jednak dla chcącego nic trudnego, prawda? 🙂

Kajdanki, tak jak i obroża, posiadają od wewnętrznej strony futerko, dzięki czemu można bez obaw się bawić, nie wpijają się w skórę i nie pozostawiają bolesnych otarć.

Rozkoszy nie może być końca…

Krępowanie, spanking, edging, to główne pomysły jakie można zrealizować z gadżetami znajdującymi się w pudełku. Połączenie ich ze sobą daje prawdziwą ucztę dla zmysłów, burzę doznań, które przyprawią o szybsze bicie serca i chęci spróbowania więcej, mocniej, szybciej.

Warto zarezerwować sobie więcej czasu: na przykład cały wieczór, by móc przetestować całą zawartość i w pełni skupić się na doznaniach i waszych pragnieniach i, być może, fantazjach i ich spełnianiu.

Dla wzmocnienia przyjemności polecam dołączyć do zabawy swój ulubiony gadżet erotyczny.

Pomysłów nie powinno wam zabraknąć, lecz jeśli szukalibyście jakiejś inspiracji mogę wam polecić dwie idee. Pierwsza to możliwość związania kobiety za pomocą liny oraz dodatkowe unieruchomienie jej za pomocą kajdanek (mimo wszystko pamiętajcie, żeby było wam wygodnie) i pieszczenie za pomocą jej ulubionego gadżetu balansując na granicy orgazmu (świetnie sprawdzają się przy tym masażery łechtaczki).

Drugim pomysłem może być odwrócenie ról z tego pierwszego, czyli zdominuj swojego mężczyznę. Wykorzystaj kajdanki do unieruchomienia nadgarstków partnera i spraw mu przyjemność w postaci fellatio czy wykorzystaj do zabawy masturbator (jeśli posiadacie). Taka zabawa z pewnością będzie dla was wyjątkowo przyjemna!

Podsumowując

Skrzynia Rozkoszy jak najbardziej jest warta uwagi. W jej wnętrzu znajduje się wszystko, czego trzeba do satysfakcjonującej zabawy w dominację i uległość. Podkreślę raz jeszcze – początkujący, którzy szukają gadżetów do BDSM w dobrej cenie powinni przyjrzeć się temu zestawowi, który w mojej opinii ma naprawdę atrakcyjną cenę – co możecie sprawdzić na stronie sklepu zmysły.pl 🙂

Ulepszmy razem blog!

Wypełnij anonimową ankietę
Przeczytałaś? Oceń!
Autor

Napisz komentarz

%d bloggers like this: