Gdy widzimy coś dobrego, coś co nas interesuje i chcemy to mieć, ciśnie nam się na usta jedno słowo -„Zaklepuje!„. Czy twój mężczyzna patrząc na twój tyłek ma ochotę go zaklepać (tzn. ‘’sklepać”)? Klapsy są fajne! A dorosłe dziewczynki są przeciwieństwem tych młodszych – nie traktują ich jako kary – lubią je dostawać i wcale się ich nie boją… 😉

Czym jest Spanking?

Niczym innym jak dawaniem klapsów drugie osobie. Cała filozofia. Ale czy tak prosta pieszczota, często kojarzona z karą, może dawać tyle przyjemności? Może – i to jeszcze jak wiele 😉 Sporo kobiet – moich koleżanek, które znam, woli cichy i spokojny seks – taki, po którym nie trzeba poprawiać pościeli. Tyle, że po pewnym czasie monotonia staje się nudna, a pościel wygląda jak by była przed chwilą krochmalona. Zwykły klaps może to zmienić 😉 Dawanie (i otrzymywanie) ich jest dobrym pomysłem na pikantniejszą grę wstępną czy bardzo wolne wprowadzenie do BDSM-u.

Dlaczego klapsy dają tyle przyjemności?

Jeżeli chodzi o mężczyzn to sprawa jest prosta – widok przełożonej przez kolano, lub nawet oparcie łóżka, kobiety z wypiętym tyłkiem jest wystarczająco podniecający. Dodając do tego kontrolę nad tym, że to on jest dziś górą wprowadza go w stan dominatora. A co podnieca nas kobiety? Jeżeli chodzi o mnie – to chwila gdy mężczyzna zabawia się moim tyłkiem jest chwilą bezwzględnej rozkoszy. Gdy dodamy do tego zasłonięte oczy i związane dłonie – mmm… I nie raz zdarzyło mi się „zasłużyć” by odbyć swoją słodką ’’karę’’. Niepewność kiedy i jaki będzie klaps powoduje zwiększenie tętna i pojawia się chęć otrzymania jeszcze jednego i kolejnego… i tutaj dochodzi do zamiany – dawanie klapsów staję się przyjemnością a nie bólem.

A nagroda może mieć różny wymiar…

…co zależy od tego czym takiego klapsa się otrzyma. Oczywiście najbardziej powszechna jest męska dłoń ale do tego zadania można wykorzystać masę innych akcesoriów. Są zwykłe paski od spodni, które idealnie nadają się na ten pierwszy raz. Zagłębiając się dalej w temat spankingu trafić możemy na duży asortyment w erotycznych sklepach internetowych w zakładce BDSM gdzie do wyboru mamy szpicruty, packi czy pejcze. Ich wybór zależy od tego jak bardzo chcemy zaszaleć i czego tak naprawdę pragniemy – można także wybierać w materiałach przez co każdy klaps może być lepszy od poprzedniego. Najlepsza rada? Spróbować wszystkiego i znaleźć to co sprawia nam największą… rozkosz 😉

Klepanie klepaniem, ale co dalej?

Czy klapsy mogą nieść za sobą coś więcej? Oczywiście, że tak! Jeśli do gustu przypadnie wam spanking można zdecydować się na kolejny, odważniejszy krok. Taki wstęp może przeistoczyć się w ostrzejszy seks z użyciem innych gadżetów BDSM jak kajdanki, kneble czy rozpórki.

Z własnego doświadczenia mogę zdradzić, że taką grę wstępna najlepiej zacząć… z dala od domu – np. na imprezie czy rodzinnym spotkaniu. Można zniknąć na chwilę w zaciszne miejsce 😉 Podwinięta sukienka, jedna dłoń mężczyzny uciszająca jęki a druga dająca porządne klapsy na nasz tyłek lub… cipkę co też jest doskonałym pomysłem. Po takim czymś będziesz prosiła o dokończenie w domu razem z pełną pulą dalszych pieszczot. Zaufaj mi.

Przekonana do otrzymania klapsów? Mam nadzieję, że tak. A teraz idź i daj mu do zrozumienia, że byłaś niegrzeczna i zasługujesz na.. karę-nagrodę 😉 Parafrazując znany cytat z pewnej księgi: „Lecz jeżeli ktoś da Ci klapsa w prawy pośladek, nadstaw mu i lewy!”

Ulepszmy razem blog!

Wypełnij anonimową ankietę
Przeczytałaś? Oceń!
Autor

1 Comment

Napisz komentarz

%d bloggers like this: