Była lekcja o robieniu loda – pora żeby faceci się zrewanżowali i zabrali nas na równie miłą przejażdżkę. Przejażdżkę językiem po naszym ciele 😉

Prawda jest taka – jest Ci dobrze jak on to robi ale wiesz, że samej wyszło by Ci to lepiej. Grunt w tym, że dajemy facetom za mało wskazówek jak i co mają robić – najczęściej z powodu, że nie chcemy ich urazić bądź zniechęcić. Czy nie łatwiej było by powiedzieć „lekko w lewo” niż oczekiwać, że sam się domyśli o co Ci chodzi? Mam nadzieję, że się ze mną zgadzasz.

Daj mu lekcję

Każda kobieta jest inna i lubi inne pieszczoty. Kiedy on zabierze się do rzeczy – naprowadź go na dobrą drogę. Dobrze będzie, jak udzielisz mu dobrych rad i informacji co robi nie tak (jak najbardziej poinformuj go kiedy zrobi coś dobrego ;)). Zanim wyjdzie to dobrze, musi nauczyć się twojego ciała, a do tego twoja pomoc będzie niezbędna. Nie domyśli się co lubisz i czego pragniesz – musisz więc go w tym uświadomić.

Kilka słów dla płci męskiej: nie liż jej zbyt zachłannie – jej cipka to nie kamieniaki (twarde lody sprzedawane głównie pod kościołem) i na początek zafunduj jej delikatną i długa grę wstępna – rozgrzej ją a Ty również tego nie pożałujesz. Nie przechodź od razu do ataku tylko zacznij od… oblężenia.

Jak zrobić perfekcyjną minetkę?

Nie oszczędzaj podpowiedzi

Lubisz kiedy liże cię mocno czy lekko? W pionie czy poziomie a może lubisz kółeczka? Lubisz jak Cię podgryza? Powiedz mu to. Zaproponuj, żeby zrobił to inaczej – tak jak Ty właśnie chcesz. W seksie nie może być niedomówień. Tutaj mała uwaga dla pań: nie upieraj się przy jednym schemacie – sama próbuj różnych technik – zaproponuj mu aby wyrecytował językiem alfabet. A nuż gdy on będzie kreśli O Ty będziesz właśnie swoje wielkie „O” przeżywała? 😉 Polecam – szczególnie literkę S.

Łechtaczka jest bardzo wrażliwa więc należy uważać. Często długie praktykowanie, może sprawić jej ból. Warto zaopatrzyć się w lubrykant, który ułatwi zabawę i zadba o odpowiednie nawilżenie.

Jak zrobić to dobrze? (dla mężczyzn)

Znowu komentarz dla panów: obserwuj otoczenie; kobieta pomiędzy wzdychaniami i jęknięciami nie zawsze może mieć jak dać Ci do zrozumienia, że robisz to dobrze lub źle – jeżeli widzisz, że jej się to podoba – nie przestawaj, jeżeli jednak widzisz lekki grymas na jej twarzy – poszukaj czegoś innego. Nie warto też zaczynać od szybkiego i mocnego traktowania łechtaczki – to najwrażliwszy organ u nas kobiet więc musisz się odpowiednio go przygotować. Droga od ust do najlepszego zakamarku naszej cipki może być długa – wierz mi. Nie jest to żaden minus. Najlepsze zostawić na koniec. Drażnij się z nią, całuj liż wnętrze jej ud, jej wzgórek łonowy a jeżeli robisz to od tyłu – jej pośladków. A gdy Ty i ona nie będziecie mogli wytrzymać przejdź do bawienia się nią. Rób to wolno i spokojnie… jak byś miał do czynienia z najlepszym lizakiem w swoim życiu 😉 Spraw, żeby zacisnęła dłonie na prześcieradle (lub twoich włosach…)

Wszystkie chwyty dozwolone

Do języka mogą dołączyć zwinne palce, które również mogą dać wiele rozkoszy. Jak ich używać? Na pewno delikatnie, ich nacisk nie może być mocniejszy niż nacisk języka. Niektóre panie mogą łatwiej osiągnąć orgazm w te sposób – językiem pieszcząc łechtaczkę a palcami penetrując jej wnętrze. Tutaj przyda się umiejętność robienia dwóch rzeczy na raz, nie każdy je potrafi. Ale ćwicząc da się ich nauczyć.

Jak zrobić perfekcyjną minetkę?

Można odwrócić rolę palców i języka. Wtedy językiem przyjemnie pieści się wejście do pochwy a palcami łechtaczkę, można delikatnie ją naciskać i przytrzymując kilka sekund, jak guziczek, proste? Nic bardziej mylnego, inny guzik naciska się bez uczuć, a ten? Jest wyjątkowy, i należy być delikatnym i robić to z wielką czułością jak już wcześniej wspomniałam.

I na Boga! Panowie apeluję do was, jeśli trafiliście w ten punkt, i widzicie, że ten szczyt już jest blisko, tuż za rogiem… nie zmieniajcie rytmu! A jeśli partnerka gdzieś go zgubiła wróć z prędkością światła do tych czynności, które jej go nadały 😉

Jaka jest więc idealna minetka?

Idealna minetka, to taka, kiedy mężczyźnie się chce ją zrobić. Kiedy eksperymentuje, sprawdza i przygląda się kobiecej reakcji. Podgryza (nie odgryza), ssie, liże i całuje całą cipkę i wychwytuje momenty, w których ona odczuwa przyjemność najintensywniej. Warto poświęcić czas i nauczyć się robić to dobrze. Rozmawiajcie, praktykujcie i czerpcie z tego przyjemność.

Tak więc drodzy panowie zadanie domowe brzmi: Nauczę się techniki dobrej minetki. Później się okaże, czy zadanie wykonaliście na piątkę czy na… pałę. Chociaż w waszym przypadku, druga opcja by była bardziej zadowalająca 😉

Ulepszmy razem blog!

Wypełnij anonimową ankietę
Przeczytałaś? Oceń!
Autor Paulina

3 komentarze

  1. Ważne: Nie za mocno na początku. Sami wiecie jakie delikatne macie usta to mniej więcej jak oblizywanie ust. Sprawdźcie jak mocno to robić. Inna sprawą jest że kobiety rożnie reagują podstawowa zasada im partnerka szczuplejsza tym delikatniej. Dobrze się sprawdza zasada albo masaż przed albo zupełna niespodzianka. Probojcie też wargami i zębami delikatnie. Patrz w oczy. Jesli w trakcie kobieta robi się wilgotna i buja biodrami na boki lub faluje jesteś na dobrej drodze. Jeśli ucieka to za mocno. Jeśli napiera to za słabo. Bawcie się usłuszeć ze sie jest atrtystą – miłe.

     
  2. Ja uwielbiam pieścić cipkę ustami i języczkiem mógłbym to robić całą noc, to lepsze od sexu

     

Napisz komentarz

%d bloggers like this: