Mam wrażenie, że smak słonego karmelu pojawił się tak nagle w naszym otoczeniu jak nagle pojawiają się reklamy nowego proszku do prania. W telewizji, radiu, gazecie, supermarkecie i w końcu… w naszym domu. Czy to w postaci lodów, alkoholu czy smakowego lubrykantu do seksu oralnego.

Skąd on w ogóle się wziął?

Sama dostrzegłam modę na ten smak jakiś rok temu, gdy nagle jego użycie zaczęło się pojawiać w programach kulinarnych. Na początku wydało mi się to dziwne – połączenie słodkiego i słonego? Owszem, używam soli w małym stopniu, bo zawsze podkręca smak (spróbujcie dodać jej odrobinę do topionej czekolady!), ale zastosowanie tego z karmelem? Trzeba było tego spróbować. Na szczęście lodziarnie podłapały ten motyw i z dostaniem tego smaku nie było żadnych problemów. Moje kubki smakowe oszalały. Pogrzebałam trochę i odkryłam, że smak ten jest znany już od… ponad czterdziestu lat. Został stworzony – jak by inaczej – przez francuskiego cukiernika (przypadek? Nie sądzę! :D). Henri Le Roux – to właśnie temu Panu musimy podziękować za stworzenie takiego doskonałego połączenia.

Lody, alkohol, lubrykant

Najpierw były lody. Potem odkryłam, że również ten smak ma przełożenie w postaci likieru. Moje kubeczki (i zmysły) oszalały po raz kolejny. Za tradycyjną wódką nie przepadam, lecz gdy tylko w moje ręce wpadła butelka o karmelowym kolorze – nie mogłam się oderwać. I nic nie zmieniło by tej dwójki lody-alkohol, gdyby do gry nie wkroczył lubrykant smakowy od System JO. Czy może być coś lepszego?

System JO, Słony karmel – słodkie doznania

Seks oralny z nutką słodyczy? Jak najbardziej. Lubię takie dodatki w sypialni, które potrafią odmienić przyjemność o 180 stopni. Tak było w tym przypadku. Słony karmel tak naprawdę jest cudownie słodki i zmienia penisa w włoskiego loda. Jednego z najlepszych jakie kiedykolwiek dane było mi zjeść w życiu – tymi słowami chyba najlepiej odwzoruje odczucia, które towarzyszyły mi podczas kosztowania tego deseru, którego można jeść (lizać) wiecznie 😉

System JO, Lubrykant o smaku słonego karmelu | Recenzja

Formuła doskonała?

Buteleczka jaką zakupiłam nie jest duża. Ma zaledwie 30 ml lecz dzięki temu, że nie jest to gęsty czy lepki żel wystarczy na naprawdę długo. Tak samo jak w przypadku truskawkowego lubrykantu System JO, producent stanął na wysokości zadania i dał nam naprawdę dobry produkt. Z czystym sumieniem mogę je polecić każdemu. Dodatkowo jest bezpieczny w kontakcie z ciałem bez obaw o podrażnienia, ponieważ nie zawiera w swoim składzie cukru ani sztucznych słodzików.

Najlepsze jest to, że w towarzystwie dając mu do zrozumienia, że mam ochotę na słony karmel nikt się nie domyśla co się kryje za tą nie rzucającą podejrzeń wypowiedzią 😉 A my możemy pod pretekstem spełnienia mojej zachcianki udać się na… lody 😉

Ulepszmy razem blog!

Wypełnij anonimową ankietę
Przeczytałaś? Oceń!
Autor Paulina

3 komentarze

  • Paulina Reply

   We wpisie jest link (na różowo) od razu do produktu 🙂
   Polecam zmysły.pl 😉

    
 1. Wczoraj wypróbowałam na swoim mężu i oboje jesteśmy zachwyceni 😀
  W ogóle bardzo fajna strona, będę zaglądać tu częściej.

   

Napisz komentarz

%d bloggers like this: