Punkt widzenia zależy od punktu… siedzenia – czyli jak sama nazwa wskazuje, siedzenia na twarzy – jak dobrze usiądziesz to dobrze ci się będzie siedziało 😉 Warto na początku zaznaczyć, że to seks oralny, który odbywa się w innej wersji, która nosi nazwę facesittingu.  Jest okazja, żeby sprawdzić czy twój partner posługuje się biegle językiem francuskim oraz udzielić ewentualnych wskazówek… Do dzieła!

Jak wygląda Facesitting?

Mężczyzna leży, a kobieta ”siada” na jego twarzy opierając cały swój ciężar na nogach. Można opierać się o ramę łóżka, ścianę – zależy od miejsca, w którym się znajdujecie. Można klęczeć podkładając coś pod kolana dla większej wygody lub po prostu przykucnąć (dla osób, które mają problem z kolanami polecam pierwszą opcję).

https://78.media.tumblr.com/95856165078abbe2d9234944751e3069/tumblr_nkifubA4d11u3cwlho1_500.jpg

Facesitting może również przyjąć formę rimmingu, o którym już wcześniej pisałam. Tutaj Istnieje także odwrotna konfiguracja, gdzie to on może zająć twoje miejsce i być na górze. To tylko kwestia gustu oraz chęci jednej i drugiej strony czy chcą wykonać tę pozycję odwrotnie (i jeśli oczywiście praktykujecie rimming w obie strony ;))

Warto przed przejściem do rzeczy sprawdzić czy będziesz w stanie utrzymać się nad twarzą partnera, jednocześnie sprawdzając również to, czy będziesz się czuła komfortowo w tej pozycji. Z własnego doświadczenia wiem, że początki bywają trudne, ale nie można się zniechęcać. Do tego potrzeba dużo bliskości i zaufania. Pary z długim stażem są o tyle w komfortowej sytuacji, że jest im łatwiej się przekonać do wprowadzenia czegoś nowego do życia łóżkowego. Osobiście uważam, że… przyjemnie jest próbować nowych rzeczy – tym bardziej, że mogą zawitać na stałe do intymnego menu.

Nie liż do utraty tchu – pamiętaj o oddechu

Oprócz sprawiania przyjemności ważne jest również znalezienie chwili na oddech. Warto w takiej pozycji ustalić jakiś sposób, który będzie informacją o potrzebie powietrza 😉 Pierwsze co przychodzi mi na myśl to po prostu mocniejsze złapanie za pośladek. Takie znaki mają wielkie znaczenie, szczególnie podczas gdy przyjemność sięga zenitu i trudno zapanować nad ciałem, które zaczyna żyć własnym życiem.

A żeby było jeszcze milej…

https://img.pornoserver.eu/0778/122526/c9383e9efe654ebc21b91fe0ae2d0610.jpg

  • … możesz podkręcić atmosferę zakładając spódniczkę, ale nie wkładając pod nią bielizny. Ja w ten sposób zaskoczyłam swojego mężczyznę, w najmniej oczekiwanym momencie 😉 W dodatku to dobry pomysł dla wstydziochów.
  • Inną rzeczą może być np. założenie samego pasa oraz pończoch lub majtek, które oprócz dziurki posiadają również sznurek z koralikami. Tobie dostarczą więcej wrażeń, a jemu zapewnią dodatkowe bodźce wizualne 😉
  • Ostatnią opcją, która może dodać pikanterii to kabaretki z dużymi oczkami. Zastanawiacie się dlaczego o nich napisałam? Może być drapieżnie, można je podrzeć i nie będzie szkoda… Niby nic, a jednak 😉

Dla mnie zaletą tego zbliżenia jest to, że mogę kontrolować tempo i intensywność pieszczot. Facesitting jest dobrą opcją urozmaicenia seksu oralnego. Zamiast na przykład kolejny raz wybrać pozycję 69 można nieco zaszaleć i dosiąść twarz partnera – dosłownie i w przenośni 😉

Żeby czerpać jak najwięcej rozkoszy z facesittingu wystarczy być – ciałem i duchem. Skupić się na tym co się dzieje tu i teraz, nie dążyć do orgazmu. Muszę przyznać, że to nie jest pozycja, w której łatwo o dotarcie na szczyt, ale… przecież nie tylko o to chodzi w seksie, prawda?

Ulepszmy razem blog!

Wypełnij anonimową ankietę
Przeczytałaś? Oceń!
Autor

Napisz komentarz

%d bloggers like this: