Wspólny Sekret to dalszy ciąg S.E.K.R.E.T-u autorstwa E. M. Adeline. Jak już pisałam w poprzedniej recenzji – dzięki tej serii literaturę erotyczną można poznać od zupełnie innej strony. Ciekawa i wciągająca historia okraszona subtelnymi i delikatnymi opisami seksu. Jeśli szukasz czegoś w tym stylu – ta książka jest dla Ciebie.

Wspólny S.E.K.R.E.T E. M. Adeline. Recenzja

Spełnienie

Cassie, którą znamy z pierwszej części, jest teraz zupełnie odmienioną osobą. Nie boi się korzystać z życia oraz czerpać z niego przyjemności. Po zakończeniu swojej ”przemiany” została członkinią stowarzyszenia aby nieść pomoc kobietom, które chcą odmienić swoje dotychczasowe życie i na nowo zacząć czerpać przyjemność z seksu. Jej zadaniem jest znaleźć kogoś, kto potrzebuje pomocy. Cassie trafia na Delfinę, która jest właścicielką sklepu z odzieżą vintage. Jej problem jest poważny, ponieważ cierpi przez mężczyznę, który zdradził ją z jej najlepszą przyjaciółką – ale to nie koniec tego co ją spotkało. Upokorzenie sięgnęło zenitu, kiedy wydał swoją książkę, gdzie pierwowzorem i główną bohaterką jest Delfina.

Misja Cassie

Delfina przez minione wydarzenia stała się wycofana, uciekła w pracę – tylko to dawało jej sens istnienia i było jedynym rozwiązaniem problemów. W swoim sklepie spędzała większość czasu, który okazał się lekarstwem na całe zło i złamane serce. Dlatego wybór Cassie padł właśnie nią – wyraźnie potrzebowała zmiany w swoim życiu oraz pomocy.

” Niektóre wydarzenia są nieuchronnie boskie, a inne bosko nieuchronne”

Jeśli chodzi o naszą główną bohaterkę i jej rozterki życiowe – cóż, niestety nie do końca jej życie przypomina sielankę. Dlaczego – to już musicie same przeczytać 🙂 Na pewno stowarzyszenie dało jej ”drugie życie”, w którym zyskała pewność siebie i odwagę, a także pewnego rodzaju siłę, dzięki której odnajduje się w relacjach z mężczyznami.

Jeśli spodobała Ci się pierwsza część tej serii to druga będzie dla Ciebie obowiązkową pozycją. Z niecierpliwością wyczekuję wydania trzeciej części aby móc dokończyć historię.

Przeczytałaś? Oceń!
Autor Paulina

Napisz komentarz

%d bloggers like this: