Historia jakich wiele – lecz opowiedziana na jeszcze jeden sposób. Womanizer to 4 tom cyklu Manwhore – mojej ulubionej autorki którą jest Katy Evans. Za egzemplarz dziękuje oczywiście Wydawnictwu Kobiecemu – to oni wydają najgorętsze książki, które są doskonałe na te zimne wieczory. 😉

Wielkie marzenia.

Główną bohaterką książki jest Olivia Roth. Przyjeżdża do Chicago na staż, który być może da jej możliwość spełnienia zawodowych marzeń. Jej pierwszym pomocnikiem w „wielkim świecie” jest jej brat Tahoe – którego na pewno kojarzycie z poprzednich części. Nasza bohaterka mimo młodego wieku pragnie się usamodzielnić. Jeszcze nie wie, że trafiając do firmy przyjaciela swojego brata – Callana Carmichaela – uzależni się od czegoś innego.

Dzień pierwszy.

Podczas pierwszego dnia pobytu w firmie Olivia poznaje mężczyznę, którego imienia nie zna – przez co nazywa go „seksownym palaczem”. Jak na obiekt zauroczenia głównej bohaterki jest oczywiście inteligentny i przystojny. Początkowe relacje mają charakter spotkań na papierosa w czasie przerwy od pracy, aż do przypadkowego spotkania w barze… które kończy się w łóżku. Jak się potem okazuje – „seksowny palacz” jest szefem jej szefa – panem Carmichaelem.

Spotkania na tarasie.

Kiedy oboje znowu spotykają się na tarasie – zaczyna coś iskrzyć. Callan nie jest typem mężczyzny, który poznaje kobiety po to żeby znaleźć tą jedyną. Seks i uwodzenie to jego główne zajęcie – gdzie w trakcie czytania książki nawet sporo tego seksu się przewinie. 😉 Jednak czy kobieta od papierosa, młoda stażystka może coś zmienić? Dzień za dniem zbliża się koniec stażu i trzeba będzie podjąć decyzję co dalej… choć chemia między nimi wydawała się niezdrowa jak palenie papierosów to czy dla siebie samych mogą okazać się plastrem nikotynowym?

Podsumowując.

Womanizer to lekka i zabawna lektura. Przypomina miłosną historię Malcolma i Rachel aczkolwiek na swój sposób jest intrygująca. Chociaż jest dość przewidywalna to warto poświęcić dla niej jeden wieczór. W mojej ocenie 7/10. Mimo, że jest wiele podobnych lektur – lubię je i zawsze będą miały wysoką ocenę. 😉

Ulepszmy razem blog!

Wypełnij anonimową ankietę
Przeczytałaś? Oceń!

Napisz komentarz