I nie, to wcale nie jest ŻÓŁW.  W tym wpisie skupię się na tym jak zacząć przygody analne. Teoretycznie jak i praktycznie najprościej jest zacząć odkrywać je na własną rękę – osobiście. Bez pośpiechu i bardzo namiętnie. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się nad tą formą pieszczot, nie wahaj się, to naprawdę dostarcza przyjemnych doznań. Z czasem zobaczysz, jaki kosmiczny orgazm możesz osiągnąć 😉

To, że jest to odbyt, a nie cipka wiele osób traktuje, jako temat tabu i nie dopuszcza do myśli, że można czerpać przyjemność z jego penetracji… ‘’Przecież to jest fe, ble” itp. Każdy człowiek został wyposażony w odbyt do wiadomych celów, – ale nie każdy wie i kojarzy tę pożyteczną strukturę, jako miejsce bardzo pozytywnych doznań.

Zacznij od siebie

Tak jak wyżej, uważam, że odkrywanie przyjemności analnej zależy w głównej mierze od ciebie. To jak się nastawiasz ma duży wpływ na odbieranie bodźców. Dzięki temu, że ty jako pierwsza zaczniesz poznawać tę formę przyjemności, oswoisz się z odczuciami co później zaowocuje podczas zbliżeń z partnerem. Jeśli sama przekonasz się do tego, wtedy możesz próbować  pójść o krok dalej.

A, i jeszcze jedno – nie żałuj lubrykantu, dobry poślizg = dobra penetracja, bez oporów. Co do nawilżenia, sama stosuję za każdym razem lubrykant hybrydowy od System JO, sprawdza się świetnie (również z prezerwatywą).

Czego użyć na pierwszy raz?

Pierwszym wyborem, oczywistym, jest Twój palec (tylko ostrożnie z paznokciami!) dzięki niemu poznasz swój odbyt, jego strukturę oraz to czy ten sposób przyjemności jest dla Ciebie. Również na początek mogę polecić koraliki analne lub mała korki. Te gadżety są odpowiednie do tego, żebyś mogła stopniowo przyzwyczaić się do nowej formy pieszczot.

Jeśli chodzi o koraliki analne polecam te, które stopniowo zwiększają swój rozmiar, np. Deep Feel od Marc Dorcel. Z nimi zaczynałam swoją przygodę i szczerze mogę polecić początkującym osobom.

Nie angażuj partnera, jeśli nie poznasz siebie sama

Dlaczego? Dlatego, że jeśli chcesz, aby seks analny nie kojarzył ci się z bólem zacznij od samodzielnej eksploracji tylnego wyjścia. Ponieważ w tej kwestii komunikacja musi być na wysokim poziomie: On musi wiedzieć jak może działać – a jeśli ty nie będziesz wiedziała, nie będziesz mogła go dobrze nakierować. I wtedy pojawia się problem, mężczyzna może zrobić to za szybko, za mocno, bez wyczucia – i na tym się zakończy bo stwierdzisz, że to nie dla ciebie. Myślę, że jednak chcesz sobie tego zaoszczędzić 😉 Przede wszystkim musisz być rozluźniona, a przy swoim partnerze może to być różnie. Będziesz spięta czy zestresowana. I co? Kiepsko.

Jeśli już oswoiłaś się ze swoim tyłkiem sam na sam, pora przejść do… praktyczniejszych rzeczy, konkretnie – spróbować z partnerem.

Jednak przed tym proponuję zadbać o higienę. Można, nawet zaleca się, wykonać lewatywę, ale można również stosunkowo wcześnie się wypróżnić i wziąć relaksującą kąpiel. Niektórzy uważają, że seks analny jest ble i obawiają się ubrudzenia. Są sytuacje, że prezerwatywa może nie być zbyt czysta ale nie jest to coś strasznego. Zapewniam was jednak, że jeśli odpowiednio podejdziecie do tematu – seks analny będzie dla was CZYSTĄ (dosłownie i w przenośni) przyjemnością. 

Spokojnie… powoli…

Może najpierw spróbuj z partnerem pieszczot palcami. Nie ma sensu wpychać się od razu z penisem bo skutki będą opłakane – zniechęcenie gwarantowane. Pozwól mu również oswoić się z drugim, nieco ciaśniejszym otworem i poznać go lepiej za sprawą twoich wskazówek. Do tego też możecie użyć prezerwatywy. Pokaż mu co lubisz, nakieruj go i słuchajcie się nawzajem, później z pewnością uda wam się przejść do rzeczy bez obaw i stresu 😉

Są rzeczy ważne i ważniejsze – teraz powiem o tej ważniejszej – kolejność ma znaczenie! Z cipki do pupy, ok, ale nigdy bezpośrednio z pupy do cipki. Zawsze trzeba zmienić prezerwatywę lub porządnie umyć penisa. Lepiej poświęcić chwilę na higienę niż borykać się z niechcianą infekcją.

Jeśli twój partner został hojnie obdarzony przez naturę i sprzęt ma ponad przeciętnych rozmiarów, nie będę cię czarować, że będzie ci dobrze. Nawet próby mogą się zakończyć bólem. To, że w filmach porno wszystko jest możliwe, w życiu codziennym niestety nie jest tak kolorowo. W takim przypadku do dyspozycji zostają gadżety analne lub… pomocna dłoń twojego mężczyzny, a raczej jego zwinne palce – też się świetnie sprawdza i potrafi sprawić dużą przyjemność 😉

Ulepszmy razem blog!

Wypełnij anonimową ankietę
Przeczytałaś? Oceń!
Autor

Napisz komentarz

%d bloggers like this: