Jak sam tytuł wpisu wskazuje – dziś będzie o kulkach analnych. Czyli – jak dla mnie – najlepszego gadżetu analnego 😉 Na erotycznym rynku jest wiele tego typu gadżetów do wyboru, do koloru. Jednym słowem – dla każdego coś dobrego!

Co polecam dla osób początkujących?

Gadżety do seksu analnego. Kulki analne

Anal Beads, Fifty shades of Grey

Elastyczne koraliki, dzięki którym przeżyjesz kosmiczny orgazm. Wystarczy wyjąć je podczas szczytowania aby cieszyć się dłuższym orgazmem. Co więcej – tego gadżetu mogą używać również panowie. Jego działanie polega na masowaniu prostaty (tzw. Męski punkt G). Koraliki zostały wykonane z silikonu medycznego, który jest bezpieczny. Zakończone ‘’pętelką’’ zabezpieczają przed całkowitym wśliźnięciem się do środka oraz wygodne aplikowanie (warto pamiętać, aby do silikonowych gadżetów używać lubrykantów na bazie wody).

Wymiary:
Długość: 25,4 cm.
Dł. Użytkowa: 18,4 cm.
Obwód: 7,6 cm.

Gadżety do seksu analnego. Kulki analne

Silicone Anal Beads, Fifty Shades of Grey

Kolejny gadżet z wyjątkowej kolekcji stworzonej pod okiem E.L. James. Od poprzednich różnią się, jak widać, rozmiarowo oraz wizualnie. Materiał z jakiego zostały wykonane koraliki to również silikon medyczny, miły i przyjemny w dotyku. Zwróćmy uwagę, że pierwsza kulka jest mniejsza od kolejnej – dzięki temu aplikacja jest prosta oraz pozwala na oswojenie się nowym doznaniem (oraz rozmiarem gadżetu)

Gadżet również dla niego i dla niej. Oboje możecie przeżyć jeden z lepszych orgazmów używając tych niepozornych koralików 😉

Wymiary:
Dł. Całkowita: 12,5 cm.
Dł. Użytkowa: 8,5 cm.
Śr. Kulek: 1,6 cm – 2 cm.

 

Fascynują cię doznania ‘’od pupy strony’’? Szukasz wrażeń? Poniższe propozycje mogą cię zainteresować 😉

Gadżety do seksu analnego. Kulki analne

Rocks-Off Petite Sensations Bubbles Black, Korek analny wibrujący

Jedna z pozycji na mojej liście erotycznych gadżetów do przetestowania. Taki ‘’bałwanek’’, który sprawia pozytywne wrażenie – do mnie przemawia jego kształt, stopniowo powiększające się kulki, z którymi nie będzie problemu podczas wkładania. Tyle jeśli chodzi o sam korek.

Jego zakończenie posiada otwór, w którym umieszcza się jednostkę wibrującą posiadającą 4 sposoby stymulacji oraz 3 rodzaje prędkości. Jego wielką zaletą jest wodoodporność – i już wiesz, że kąpiel będzie trwała dłużej 😉

Gadżety do seksu analnego. Kulki analne

Rocks-Off Petite Sensations Pearls Purple, Koraliki analne wibrujące

Wibrujący korek analny zapewniający mocną stymulację (dla początkujących jak i dla zaawansowanych). Wygodny w aplikacji. Zasilany bulletem wibracyjnym., również posiada 4 sposoby stymulacji oraz 3 poziomy prędkości. Tak samo jak wyżej opisany gadżet, jest wodoszczelny i można zabrać go pod prysznic lub do wanny 😉
Materiał wykonania jednego jak i drugiego jest taki sam, aksamitny silikon medyczny.

Kulki sprawdzą się szczególnie u osób wkraczających w świat analnych doznań – ponieważ przygotowują i jednocześnie sprawiają wiele przyjemności. W późniejszym czasie będą potęgować doznania. To by było na tyle z moich propozycji dla was.

Może ktoś z was posiada gadżet, który zakupił na początek i chce podzielić się swoją opinią? 😉

Przeczytałaś? Oceń!
Autor Paulina

Napisz komentarz

%d bloggers like this: