W ludzkiej naturze jest coś, co skłania nas do odkrywania czegoś nowego, nieznanego. Czy chodzi tu o miejsca, nowe smaki czy… sposoby na sprawienie sobie przyjemności. Jeśli Ty również, pragniesz odkryć coś nowego w sferze intymnej powinnaś spojrzeć na ten niewielki, niepozorny gadżet, który odkryje przed Tobą całkiem nowe pokłady satysfakcji.

5 stopni przyjemności. Marc Dorcel, Deep Feel

Dlaczego pięć? Bo właśnie tyle koralików jest ze sobą połączonych, tak aby stopniowo dawać przyjemność czerpaną z seksu analnego. Każdy kolejny koralik jest większy od poprzedniego (od 5mm do 25mm) przez co gadżet wsuwany dalej daje nowe, przyjemniejsze uczucie. A jak sama nazwa wskazuje – Deep Feel – potrafi ono być naprawdę głębokie. Długość gadżetu to 17 cm. Wspomnę tutaj jeszcze, że gadżet jest bezpiecznie zakończony przez co nie musimy się martwić o to, że nam zniknie z pola widzenia w mgnieniu oka.

Dla kogo?

Dla Ciebie, dla niego, dla was. Po to aby dodać trochę pikanterii i spróbować czegoś nowego. Jeśli stawiacie pierwsze kroki w seksie analnym ten gadżet będzie idealny na początek. Tak jak wspomniałam wcześniej, dzięki stopniowemu zwiększaniu się koralików, możemy dostosować wielkość i moc przyjemności jaki mamy ochotę sprawić sobie lub drugiej osobie. Oczko pomaga nam bezpiecznie wsuwać i wysuwać gadżet. Jak dla mnie koraliki najlepiej sprawdzają się w seksie oralnym, gdy partner pieści cipkę ustami, a przez stymulację koralikami dostarcza dwa razy więcej doznań. Polecam 😉

Dobre nawilżenie to podstawa

Tak jak zawsze w tego typu gadżetach, dużą rolę odgrywa nawilżenie. Dobry poślizg = lepsze doznania i bezbolesna aplikacja. Koraliki są wykonane w 100% z bezpiecznego materiału jakim jest silikon medyczny, aby jak najlepiej spełniały swoją funkcję należy zadbać o odpowiedni lubrykant. Powinien być na bazie wody, inny może uszkodzić strukturę gadżetu.

Również przechowywanie jest ważne – producent niestety nie zatroszczył się o choćby satynowy woreczek, przez co trzeba we własnym zakresie o to zadbać. Pamiętaj jednak, żeby nie miał on styczności z innymi gadżetami np. w tym samym woreczku bo to również może go uszkodzić. Każdy gadżet powinien znajdować się w osobnym woreczku/etui.

Higiena. Jak każdy gadżet, ważne by czyścić przed i po użyciu – w trosce o zdrowie i spokojną głowę podczas przyjemnych chwil. Do czyszczenia polecam mydełko antybakteryjne lub specjalny środek, który służy do czyszczenia gadżetów erotycznych.

Podsumowując

Ja swoją przygodę z seksem analnym zaczęłam od małego, niepozornego korka, również od marki Marc Dorcel. Zatem można powiedzieć, że swoje „pierwsze kroki” miałam za sobą, lecz koraliki zrobiły na mnie naprawdę pozytywne wrażenie. Z szczerym sumieniem mogę polecić je zatem początkującym jak i tym bardziej zaawansowanym, którzy z seksu chcą czerpać jeszcze więcej.

Jeśli Twoje życie napędza motto „Przyjemność należy stopniować” to ten gadżet będzie dla Ciebie idealny 🙂

Ulepszmy razem blog!

Wypełnij anonimową ankietę
Przeczytałaś? Oceń!

Napisz komentarz