Zamiłowanie do szklanych rzeczy w mojej rodzinie chyba przechodzi sukcesywnie z pokolenia na pokolenie. Babcia uraczona karafkami i wszelkimi butelkami z alkoholem w fikuśnych kształtach, a mama figurkami i innymi duperelami wykonywanymi ze szkła, które tylko zbierają kurz. U mnie tradycja lekko wymknęła się spod kontroli. Zaczęłam kolekcjonować szklane zabawki… erotyczne.

Rose Nubby to drugie szklane dildo, które oczarowało mnie na tyle by je kupić. Co tym razem zdecydowało o tym, że wybrałam właśnie jego? Firma Glas w swojej kolekcji ma wiele uroczych dild, które przykuwają uwagę i chciałoby się mieć każde (prędzej czy później do tego doprowadzę!). To co wyróżnia ten model to zmysłowa „rosa”, która pokrywa całą jego powierzchnię. Czyni to gadżet, w moim odczuciu delikatnym i tajemniczym.

Rozkosz dla oczu…

… i nie tylko. Ale zacznijmy od wrażeń wzrokowych, zanim na dobre skupimy się na odczuciach cielesnych. Dildo jest pokryte charakterystyczną rosą w postaci zgrubień na całej powierzchni. Porównując Rose Nubby z Purple Rain Ribbed mogę powiedzieć, że to pierwsze jest zdecydowanie mniejsze, a co za tym idzie, również lżejsze. Ma piękny fioletowo-różowy odcień, który wygląda obłędnie mieniąc się w promieniach słońca.

Jeśli chodzi o przyjemność z użytkowania. Jak wspomniałam wyżej, mój nowy nabytek nie jest specjalnie duży lecz i tutaj sprawdza się powiedzenie, że rozmiar nie ma znaczenia. Wypustki wszystko to wynagradzają. Nie zaskoczę was stwierdzeniem, że doznania są zupełnie inne niż w przypadku gadżetu gładkiego. Zastosowanie zabawy na zimno czy na ciepło? Jak najbardziej, wystarczy kilka sekund w chłodnej wodzie lub męskich dłoniach i odczucia są zupełnie inne 😉

Dbaj o gadżet, a on zadba o Ciebie

Gadżety marki Glas są wykonywane ze szkła borokrzemowego. Materiał ten jest bardzo wytrzymały i odporny na uszkodzenia mechaniczne jak np. wyszczerbienia. Nie chłonie zapachów i bardzo dobrze się czyści. Ale to nie zwalnia nas z tego, że musimy o nie zadbać 🙂 Chodzi tutaj oczywiście o nasze zdrowie. Jakiś czas temu stosowałam do mycia po prostu wodę i mydło antybakteryjne, teraz stosuję Fleshlight Wash – jest zdecydowanie wygodniejszą opcją i szczerze go polecam.

Wady i zalety

Jedyne co uważam że mogłoby być inne to końcówka – z racji tego, że jest jednakowe z obu stron sprawia, że ciężko trzymać go w dłoni w momencie, kiedy trzeba trzymać go naprawdę mocno 😉 No i ten brak woreczka do przechowywania… Poza tymi drobnymi jak dla mnie wadami, spełnia swoje zadanie. Ma dostarczyć przyjemność i robi to świetnie. No i po za tym tak obłędnie wygląda!

Mogę ci go polecić jeśli szukasz czegoś na pierwszy raz lub jeśli szukasz czegoś innego niż gładki wibrator. Nie powinnaś się rozczarować 😉

Ulepszmy razem blog!

Wypełnij anonimową ankietę
Przeczytałaś? Oceń!
Autor

Napisz komentarz

%d bloggers like this: