Krótko, zwięźle i na temat – posiadasz gadżety erotyczne? Być może planujesz sobie jakiś kupić? Więc powinnaś wiedzieć jedno, ich higiena jest niezwykle ważna. To jak zadbasz o swoją zabawkę przekłada się na jej żywotność jak i twoje zdrowie.

A jak wiemy – na nim nigdy nie powinno się oszczędzać – całe szczęście produkt, o którym dzisiaj mowa, wyczyści każdy gadżet – niekoniecznie czyszcząc przy tym portfel 🙂

Fleshlight Wash – co o nim sądzę?

Na rynku mamy dość szeroki wybór środków do czyszczenia gadżetów erotycznych. Z racji tego, że gadżetów mi przybywa więcej i więcej – a nie ubywa -, postanowiłam jeszcze bardziej zadbać o ich higienę i zaopatrzyłam się w specjalny spray. Czy to po samotnie spędzonej intymnej chwili czy po wspólnym, namiętnym wieczorze, zazwyczaj (jeśli pozwalają nam na to warunki) idziemy się odświeżyć biorąc np. szybki prysznic. I o to samo powinniśmy zatroszczyć się w przypadku używania gadżetu, który wymaga odpowiedniej higieny po zabawie.

Mój wybór padł na Spray od firmy Fleshlight. Przekonał mnie triklosan w składzie, który działa przeciwgrzybiczo, bakteriostatycznie i bakteriobójczo. Jego formuła jest lekka i nie zawiera alkoholu. Świetnie czyści i zostawia powierzchnie gadżetu czystą i pachnącą. Można go stosować do dezynfekcji każdego rodzaju gadżetów.

Zaleta posiadania takiego produktu? Ja doceniam go szczególnie, ponieważ mogę umyć gadżety praktycznie ‘’od ręki’’. Nie muszę schodzić po schodach do łazienki (to ostatnie o czym się marzy po dobrym seksie czy zabawie solo, serio). 5 minut – to nic, a gadżety są czyste i gotowe do ponownego użycia.

Podsumowując

Jak na pojemność 100 ml jest wydajny. Co więcej – ma bardzo przyjemny zapach. Jest tym czego szukałam i czego potrzebowałam. Okazał się strzałem w dziesiątkę. Uważam, że jest godny uwagi i wart zakupu. I jak wspomniałam na początku, za zaletę można uznać również cenę – nie płacimy zbyt wiele, a mamy produkt dobrej jakości. Z pewnością sięgnę po niego ponownie.

Ulepszmy razem blog!

Wypełnij anonimową ankietę
Przeczytałaś? Oceń!
Autor

Napisz komentarz

%d bloggers like this: