Pisząc list do Świętego Mikołaja nie podejrzewałam, że spełni moje zachcianki. Ale jak widać pan z białą brodą idzie z duchem czasu i rozumie potrzeby współczesnych kobiet, bo pod choinką znalazłam piękną szklaną zabawkę. Jeżeli was też kręcą szklane gadżety to zapraszam do recenzji Purple Rain Ribbed Dildo.

Z miłości do szkła

Uwielbiam szklane dilda – można powiedzieć, że to miłość od pierwszego wejrzenia – dostrzegłam ten rodzaj gadżetów i od razu wleciał na szczyt mojej listy „must-have”. Po prostu spójrzcie tylko na to…

Glas Purple Rain Ribbed, szklane dildo | Recenzja

Dildo ma piękny fioletowy odcień, ciekawe zgrubienia i opływowy kształt. Za to właśnie kocham te gadżety – za precyzyjne wykonanie oraz rozkosz jaką sprawiają wizualnie.  Charakteryzuje się solidnym wykonaniem, jest hipoalergiczny a jego powierzchnia jest idealnie gładka i nie chłonie zapachów. Szkło borokrzemowe jest naprawdę wytrzymałe – jeżeli wypuścicie je z wrażenia, nie powinno się z nim nic stać 😉

Kształt

Jego kształt jest oczywiście falliczny, który pozwala łatwo dotrzeć do najbardziej wrażliwych punktów w naszym ciele. Jak już zauważyliście – nie jest ono symetryczne, posiada zgrubienia, które sprawiają dwa razy więcej frajdy niż gładkie powierzchnie. Dzięki zagiętej końcówce zakończonej kulką może służyć do stymulacji punktu G. Posiada jeszcze jedną ciekawą zaletę – można go użyć na ciepło oraz na zimno. Można go chwilowo schłodzić w lodówce, ogrzać w dłoniach lub pod strumieniem ciepłej wody.  Do nawilżenia sprawdzi się każdy rodzaj lubrykantu bez obaw o uszkodzenia.

Higiena i przechowywanie

Jest niezwykle prosta, można zadbać o jego czystość na dwa sposoby: za pomocą specjalnego środka do czyszczenia gadżetów lub ciepłej wody i mydła antybakteryjnego. Samo mycie to nie wszystko, trzeba również przechowywać go w bezpiecznym i czystym miejscu. Jedyne do czego mogę się doczepić to tego, że w pudełku nie znalazłam żadnego woreczka – o to więc trzeba zatroszczyć się we własnym zakresie.

Podsumowując

Glas Purple Rain Ribbed, szklane dildo | Recenzja

Czy szklane dildo jest odpowiednie na pierwszy gadżet? Jak najbardziej! Niech nie przeraża was długość czy materiał z jakiego jest wykonany. Firma Gläs zajmująca się ich produkcją wie co robi – i dokłada wszelkich starań, aby zadowolić swoim produktem. Takie dildo śmiało mogło by się prezentować jako jeden z elementów na naszej półce z kielichami i porcelaną –  Jest piękny!

Polecam dla osób, które zastanawiają się nad zakupem pierwszej zabawki, miłośnikom szklanych gadżetów oraz tym, którzy chcą spróbować czegoś innego niż wibrator. Myślę że to jeden z lepszych gadżetów jakie mam. Sprawdza się nie tylko solo – w parze również dostarcza wielu pozytywnych wrażeń i doznań.

 

Za możliwość przetestowania i podzielenia się z Wami moją opinią dziękuję św. Mikołajowi ze Zmysły.pl od którego dostałam wyjątkowo rozkoszny prezent! 😉

Ulepszmy razem blog!

Wypełnij anonimową ankietę
Przeczytałaś? Oceń!
Autor Paulina

Napisz komentarz

%d bloggers like this: