Znowu wracasz zmęczona. Czy to po całym dniu pracy, czy też po uciążliwym lataniu po urzędach lub może po rodzinnym spotkaniu pełnym „wrażeń”. Jedyne o czym marzysz to relaks. Zdjąć buty, rzucić w kąt stanik i oddać się chwili błogiego spokoju. Czy może być coś lepszego? Oczywiście, że tak (gdyby nie było, to bym nie pytała ;)). Rzucone pytanie przez partnera ,,Co powiesz, abym zrobił Ci masaż?„.

Świeca o zapachu musującego wina truskawkowego, który zawróci Ci w głowie

Marka Shunga spodobała mi się od pierwszego kontaktu z ich produktem. Była to również świeca, tyle że o zapachu czekolady. Od czasu, gdy jej recenzja pojawiła się na moim blogu, miałam ją kilka razy, nie decydują się na nic innego w kategorii „rzeczy do masażu”.

Brakowało mi lata, ponieważ w tym sezonie — prócz dodatniej temperaturyuwielbiam również truskawki, o czym pewnie wspominałam nie raz. Wiedziałam, że Shunga również w swoim asortymencie ma taką święcę – zatem nie czekałem dłużej, niż było to konieczne, i ją zamówiłam.

Wrażenia? Najbardziej doceniam ją za zapach, który czuć nie tylko podczas masażu, ale i następnego dnia w całym pomieszczeniu – aromat świecy wypełnia każdy jego kąt. I nie, nie jest to zapach, który drażni po jakimś czasie, przeciwnie. Pilnujcie zatem by w środku zimy, wasi rodzice wchodząc do waszego mieszkania, czy pokoju, nagle nie zapytali skąd o tej porze truskawki?! 😛

Wydawałoby się, że 30 ml (jest dostępna także o pojemności 170 ml) może wystarczyć na 2-3 sesje masażu świecą. Rzeczywistość jest jednak o wiele lepsza. Świeca jest bardzo wydajna, nawet wtedy, gdy zamierzacie masować całe ciało zamiast samych pleców — do czego was oczywiście zachęcam. Wosk potrafi dobrze nawilżyć ciało, nie zatyka porów i jest przyjazny dla waszej skóry. Nie użyto do jej produkcji parabenów, cukru ani glutenu.

Daj sobie odpocząć

O świecy napisałam chyba wszystko. W podsumowaniu dodam tylko, że nawet takie kilkuminutowe sesje z waszymi dłońmi na waszych ciałach potrafią zdziałać cuda. Jeśli decydujesz się na formę relaksu z partnerem, masaż może być najlepszym wyborem.

Ulepszmy razem blog!

Wypełnij anonimową ankietę
Przeczytałaś? Oceń!

Napisz komentarz