Święta kojarzą się głównie z mnóstwem przygotowań, które zwieńczone są wyczerpaniem fizycznym oraz psychicznym, przez co magia całych tych świąt gdzieś po prostu ulatuje… A szkoda, bo to przecież idealny okres by trochę odetchnąć, spotkać się z innymi osobami i oczywiście miło spędzić czas. W tym okresie zdecydowanie powinnaś znaleźć czas, aby się odprężyć i zrelaksować – najlepiej we dwoje – i najlepiej w perwersyjno-świątecznym klimacie 😉

Rozpakowywanie prezentów!

Oczywiście nie tych spod choinki! No chyba że znajduje się w nich coś, co będzie przydatne do tego zadania: olejek do masażu, smakowy lubrykant lub… coś bardziej ostrzejszego jak na przykład pejczyk! Bądźcie prezentami sami dla siebie – aby było ciekawiej wcześniej warto się kreatywnie przygotować na wspólne obdarowywanie się: seksowna bielizna, pikantne dodatki w postaci ozdobnych pasków czy wstążek.

Aby było przyjemniej – osoba rozpakowująca może zasłonić oczy partnerowi/partnerce, aby pozostałe zmysły się wyostrzyły. Prezentem można odpowiednio się zająć – mam nadzieję, że wiesz co mam na myśli 😉 Wszystkie chwyty dozwolone! Seks oralny, pieszczoty i zabawy w edging to tylko część pomysłów, które możecie wykorzystać. Znając swoją drugą połówkę z pewnością wiecie co najbardziej lubi, gdzie lubi być dotykana i w jaki sposób rozpakowywana… to znaczy pieszczona.

Zdominowany Elf / Uległa Śnieżynka

Czy twój Elf jest gotowy na ciężką pracę? Koniecznie sprawdź, czy nadałby się na pomocnika św. Mikołaja lub… nieujarzmionej i władczej Mikołajki 😉 Masz ochotę na masaż stóp? A może chcesz, by każdy kawałek twojego ciała był odpowiednio dopieszczony ustami? Brzmi rozkosznie. Powiedz na co masz ochotę, wskaż palcem, a twój usłuchany Elf niech zakasze rękawy, by wykonać swoje zadanie należycie – od tego zależy, czy zasłuży na pochwałę i nagrodę od swojej Mikołajowej.

A może Mikołaj potrzebuje chwili wytchnienia przy swojej Śnieżynce? Może zasłużyła na klapsa a Mikołaj po prostu chce odreagować ciężką noc przy roznoszenia prezentów? Zamiana ról w trakcie trwania zabawy mile widziana!

Gorący Piernik

Och tak, jak święta to i pierniczki! Na samą myśl już czuję ten zapach przyprawy korzennej i cynamonu… Ale nie o takich piernikach dziś – jeśli już je upiekłaś to super! Czas najwyższy by zrobić piernika tylko dla siebie, takiego, którego nikt oprócz ciebie nie skonsumuje!

Niech łóżko będzie waszym stołem. Jeśli jednak lubicie wyzwania i bardzo się wczuwać możecie zabawiać się w kuchni, na stole lub blacie. Lubrykanty, jadalne farbki i pudry do ciała niech zastąpią słodki lukier – udekoruj swojego wymarzonego piernika, którym z przyjemnością będziesz się delektować liżąc, ssąc i całując. Koniecznie później zróbcie zamianę ról, to będzie iście wyjątkowa uczta dla zmysłów, która skutecznie pozwoli wam na rozluźnienie i podkręcenie temperatury 😉

Cicha noc, głucha noc…

Podczas igraszek we dwoje ciężko zachowywać się cicho, bez nawet najcichszych westchnień, ochów i achów. A gdyby tak… spróbować się oprzeć dźwiękom rozkoszy? Kto z was wytrzyma dłużej podczas pieszczot bez wydania cichego „och!”? Niech w ruch pójdą gadżety erotyczne (jeśli posiadacie), ręce, usta, język. Dajcie się ponieść wyobraźni! Zabawa z pieprzykiem szczególnie dla tych, którzy za cienką ścianą mają kogoś z rodziny, ale mimo wszystko chcą oddać się przyjemności w świątecznym klimacie.

Chwila dla siebie to chwila, którą warto wykorzystać

Święta, święta i po świętach…

Utarte powiedzenie, które niestety jest coraz bardziej prawdziwe. Te kilka dni przed, w trakcie i po mija szybko, jak za pstryknięciem palca. Warto mimo wszystko w tym krótkim okresie trochę zwolnić i spędzić czas razem, skupiając się na własnej przyjemności.

Oczywiście to nie musi być tylko pikantno-intymne zbliżenie (choć to również polecam). Kosz mandarynek i odpowiedni świąteczny film w telewizji również się sprawdzi. A mały ranking moich ulubionych filmów świątecznych już niebawem na blogu!

Ulepszmy razem blog!

Wypełnij anonimową ankietę
Przeczytałaś? Oceń!
Autor

Napisz komentarz

%d bloggers like this: