To już drugi wpis dotyczący tego typu gadżetów. W pierwszym wpisie Perwersyjna sypialnia. Gadżety BDSM cz.1 mogliście przeczytać o m.in. o kajdankach, pejczach czy opaskach na oczy. W tej części skupiłam się na bardziej „krępujących” rzeczach… 😉

Zacznijmy od najważniejszego. Ze wszystkich poniższych gadżetów należy umiejętnie korzystać, w taki sposób, aby nie skrzywdzić partnera/partnerki – mają one sprawiać wam przede wszystkim przyjemność. Jak ktoś się zastanawia w jaki sposób wykonywać węzły i wiązania polecam zajrzeć na stronę Nawado – tam jest dużo konkretnych informacji i niezbędnej wiedzy.

Welcome to the world of BDSM…

  1. Sznury i liny do krępowania

Want to Play? Odpowiedź musi brzmieć Yes, sir! I zaczynamy zabawę – dziesięciometrowy sznur z oficjalnej kolekcji Fifty Shades od Grey. Dla wszystkich miłośników węzłów. Uważam, że użycie sznura jest nie tylko przyjemne ale i wygodne, bo trzymanie partnerowi czy partnerce rąk pozbawia nas możliwości wykonywania innych czynności, np. pieszczot stref erogennych. W dodatku prawidłowo wykonany węzeł wygląda obłędnie i podniecająco.

Oczywiście oprócz krępowania ukochanej/ukochanego można wykorzystać sznury lub liny do… przywiązywania do łóżka jeśli tylko posiada ‘’praktyczne’’ wezgłowie 😉 Ale kreatywne osoby i rządne przygód nie muszą się ograniczać do sypialni, ponieważ można je wykorzystać również w innych miejscach, gdzie tylko istnieje możliwość ich użycia.

  1. Uprzęże i podwiązki

Dlaczego je uwzględniam? Bo jestem ogromną fanką wizualnych doznań, a uprzęże czy podwiązki dodatkowo działają na zmysły i wyobraźnie. Uwielbiam wszystko, co podkreśla kształty (pośladki, biust, biodra, uda). Tymi dodatkami można ozdobić zupełnie nagie ciało jak i zakładać na bieliznę. Dzięki regulacji potrafią dopasować się niemalże do każdego ciała. Ich zaletą jest to, że można je zakładać nie tylko do łóżka, ale również jako ozdobę do codziennego stroju. Szczególnie polecam przyjrzeć się kolekcji od Bijoux Indiscrets MAZE – prezentują się obłędnie!

  1. Hog-Tie

Dobrze, kiedy jesteście bardziej doświadczeni i macie za sobą kajdanki, sznury itp., ale szukacie czegoś ekstra, to może spróbować czegoś bardziej BDSM’owego?  Hog tie to krzyżowe połączenie kajdanek na nadgarstki oraz kostki. Jak to działa? Tak jak powinno – czyli daje pełną kontrolę osobie dominującej nad osobą uległą układając ją w pozycji klęczącej z rękami do tyłu lub na brzuchu w pozycji przypominającej kołyskę.  Brzmi interesująco? Mam nadzieję, że tak! Wielkim ułatwieniem są zestawy do krępowania.

  1. Zaciski do sutków

Kobiety kochają biżuterię, a te niegrzeczne kochają również inne jej rodzaje, które oprócz uroku dają coś więcej – przyjemność. Zaciski na sutki to dodatkowa stymulacja, która zastępuje dłonie.  Bez obaw! Nie przerażaj się czytając ‘’zaciski’’, ponieważ posiadają regulację zacisku, więc można dopasować je do własnych preferencji. Kiedyś pisałam, że posiadam listę gadżetów, które chcę mieć – zaciski są na zaskakująco wysokiej pozycji 😉

Ważne: Wchodząc w strefę BDSM musicie wejść w nią razem – obie osoby muszą tego chcieć.

Na początku ustalcie hasło bezpieczeństwa i komunikujcie odpowiednio w taki sposób, aby czerpać z tego przyjemność we dwoje. Jeśli jedno z was ma obawy lub nie jest do końca przekonane – odpuśćcie. Odwleczcie to w czasie dopóki druga osoba nie podejmie sama decyzji, że jest gotowa. Po więcej informacji możesz sięgnąć do wpisu Poradnik BDSM – dla początkujących.

Ulepszmy razem blog!

Wypełnij anonimową ankietę
Przeczytałaś? Oceń!
Autor

1 Comment

  1. Jeżeli chodzi o poradniki do wiązania to polecam zajrzeć na theduchy.com oraz crash-restraint.com 🙂 Co prawda angoljezyczne, ale bardziej uporządkowane i dokladniejsze niż nawado.

     

Napisz komentarz

%d bloggers like this: