Kiedy waniliowy seks to za mało i pragniemy czegoś więcej – głębszych doznań i większych wrażeń – przychodzi nam do głowy pewna myśl: A może by tak urozmaicić seks gadżetami BDSM? W pierwszej części wpisu skupię się na gadżetach, które szczególnie polecam osobom początkującym w tych sprawach.

Gadżety w sypialni to nie tylko coś nowego kiedy pojawia się rutyna. To coś więcej. Kiedy się chce czerpać z seksu jak najwięcej przyjemności. To nic dziwnego, w końcu wszystko jest dla ludzi. Jeśli spróbujesz raz, będzie cię kusiło zrobić to drugi… trzeci i kolejny 😉 Wszystko czego szukamy ze strefy BDSM dostępne jest w wielu sexshopach stacjonarnych oraz internetowych. Można przebierać, wybierać, dobierać – w zależności od upodobań i od tego na co macie ochotę.

Co warto wypróbować w sypialni?

1. Kajdanki

Pierwszy, tak naprawdę najczęściej wybierany gadżet przez osoby początkujące. Chyba każdy o nich słyszał, każdy widział ale nie każdy jest na tyle odważny żeby spróbować i często pozostawia je wyłącznie w fantazjach. Jest naprawdę w czym wybierać, producenci oferują nam przeróżnego rodzaju kajdanki wykonane ze skóry czy metalu. Można kupić takie, które zamyka się na kluczyk, rzepy lub po prostu związuje. Lubisz być skrępowana lub unieruchomiona? Kajdanki świetnie sprawdzą się w tej roli, pozwolą ci poczuć się jak prawdziwa uległa 😉

2. Maski

Jeśli lubisz być tajemnicza i bardziej pewna siebie w łóżku to polecam drugi gadżet nieodłączny w świecie BDSM, czyli maskę. Są różne rodzaje np. Taka, która imituje drapieżną kocicę, abyś mogła poczuć się seksownie,  czy tradycyjne i takie, które mają otwory nie tylko na oczy ale i usta, specjalne do miłości francuskiej. Dzięki masce, która zasłoni twoje oczy pozwoli na wyostrzenie zmysłu dotyku – więc przyjemność będzie lepsza.

3. Pejcze i baty

Lubisz klapsy ale chcesz czegoś więcej niż tych, które twój mężczyzna zadaje ci dłonią? Pejcze i baty to gadżety do ekstremalnych doznań. Wyróżnia się baty ujeżdżeniowe, które na końcu mają sznurek lub rzemień (są dość długie). Jakie uczucie po uderzeniu? Jeśli ukąsiła cię kiedyś pszczoła to możesz sobie to wyobrazić (aczkolwiek TO uczucie jest zdecydowanie przyjemniejsze ;)) A także baty skokowe nazywane palcatami – są krótkie, więc możemy zapanować nad uderzeniem. Zakończony jest klapką (im większa tym silniejsze doznania) która nie tnie skóry.

4. Knebel

Gadżet dla ciebie, jeśli cichy seks nie jest w twoim stylu. Kiedy nie potrafisz przyjmować przyjemności w ciszy – jest na to sposób. Knebel, czyli coś co skutecznie cię uciszy i jednocześnie pozwoli zasmakować klimatu w jakim znalazła się Anastasia Steele w 50 Twarzach Grey’a. Możesz wybrać knebel na rzep bądź wiązany, okrągły lub nie. Wybór jest naprawdę szeroki.

5. Zestawy BDSM dla początkujących.

Jesteś zainteresowana przygodą z BDSM ale nie wiesz co wybrać? Często w erotycznych sklepach (internetowych lub stacjonarnych) można znaleźć całe zestawy, w którym można znaleźć m.in.: kajdanki, pejcz, opaskę na oczy, obrożę, oraz klamerki na sutki czy sznur.

O czym należy pamiętać przekraczając próg przyjemności zmieszanej z bólem?

Przede wszystkim: hasło bezpieczeństwa. Ustalcie hasło, którego wypowiedzenie będzie sygnałem przerwania dalszej zabawy. Więcej przeczytasz we wpisie Poradnik BDSM – dla początkujących. To co, życzę wam samych rozkoszy, bawcie się bezpiecznie 🙂

Ulepszmy razem blog!

Wypełnij anonimową ankietę
Przeczytałaś? Oceń!
Autor

Napisz komentarz

%d bloggers like this: