fbpx

Kiedy już dobrze poznacie swoje ciała, siebie nawzajem a zwykły seks to „za mało” pojawia się pewna myśl: co by było gdyby… kupić jakiś erotyczny gadżet? Fantazjujesz? Masz ochotę ale nie wiesz co wybrać? Zapoznaj się z poniższą listą.

Gadżety w sypialni to nie tylko coś nowego kiedy pojawia się rutyna. To coś więcej. Kiedy chcecie czerpać z seksu jak najwięcej przyjemności. To nic dziwnego, w końcu wszystko jest dla ludzi. Jeśli spróbujesz raz, będzie cię kusiło zrobić to drugi… trzeci i kolejny 😉

Wszystko czego szukamy ze strefy BDSM dostępne jest w wielu sexshopach stacjonarnych oraz internetowych. Można przebierać, wybierać, dobierać – w zależności od upodobań i od tego na co macie ochotę.

Co warto wypróbować w sypialni?

1. Kajdanki

Pierwszy – podstawowy – gadżet o którym każdy słyszał, który każdy widział ale nie każdy jest na tyle odważny żeby spróbować i często pozostawia je wyłącznie w fantazjach. Jest naprawdę w czym wybierać, producenci oferują nam przeróżnego rodzaju kajdanki wykonane ze skóry czy metalu. Można kupić takie, które zamyka się na kluczyk, rzepy lub po prostu związuje. Lubisz być skrępowana lub unieruchomiona? Kajdanki świetnie sprawdzą się w tej roli, pozwolą ci poczuć się jak prawdziwa uległa 😉

2. Maski

Jeśli lubisz być tajemnicza i bardziej pewna siebie w łóżku to polecam drugi gadżet nieodłączny w świecie BDSM, czyli maskę. Są różne rodzaje np. Taka, która imituje drapieżne kocice byś mogła poczuć się seksownie oraz tradycyjne i takie, które mają otwory nie tylko na oczy ale i usta, specjalne do miłości francuskiej. Dzięki masce, która zasłoni twoje oczy pozwoli na wyostrzenie zmysłu dotyku – więc przyjemność będzie lepsza.

3. Pejcze i baty

Lubisz klapsy ale chcesz czegoś więcej niż tych, które twój mężczyzna zadaje ci dłonią? Pejcze i baty to gadżety do ekstremalnych doznań. Wyróżnia się baty ujeżdżeniowe, które na końcu mają sznurek lub rzemień (są dość długie). Jakie uczucie po uderzeniu? Jeśli ukąsiła cię kiedyś pszczoła to możesz sobie to wyobrazić (aczkolwiek TO uczucie jest zdecydowanie przyjemniejsze ;)) A także baty skokowe nazywane palcatami – są krótkie, więc możemy zapanować nad uderzeniem. Zakończony jest klapką (im większa tym silniejsze doznania) która nie tnie skóry.

4. Rozpórki

Lubisz kiedy twój partner staje się panem i dominuje? A może lubisz odwrócone role, kiedy to ty dminujesz? Jeśli oboje lubicie kontrole i lubicie dostać wszystko czego chcecie – rozpórki pomogą wam to dostać. Zakończone zwykle elementami po obu stronach, do których można przypiąć kajdanki. Ograniczają możliwość poruszania się oraz złączenia nóg. Rozpórki pozwalają na budowanie między wami więzi oraz zaufania.

5. Knebel

Kiedy cichy seks nie jest w twoim stylu, kiedy nie potrafisz przyjmować przyjemności w ciszy – jest na to sposób. Knebel, czyli coś co skutecznie cię uciszy a zasmakujesz klimatu w jakim znalazła się Anastasia Steele w 50 Twarzach Grey’a. Możesz wybrać knebel na rzep bądź wiązany, okrągły lub nie.

Zestawy BDSM dla początkujących.

Jesteś zainteresowana przygodą z BDSM ale nie wiesz co wybrać? Często w erotycznych sklepach (internetowych lub stacjonarnych) można znaleźć całe zestawy, które zawierają: kajdanki, pejcz, opaskę na oczy, obrożę, oraz klamerki na sutki.

O czym należy pamiętać przekraczając próg przyjemności zmieszanej z bólem?

Przede wszystkim: hasło bezpieczeństwa. Ustalcie hasło, którego wypowiedzenie będzie sygnałem przerwania dalszej zabawy. Należy także pamiętać o bezpieczeństwie i nie przekombinować. To co, życzę wam samych rozkoszy, bawcie się bezpiecznie 🙂

Podobne wpisy

Przeczytałaś? Oceń!
Autor

Napisz komentarz

%d bloggers like this: