Żeby seks był tak satysfakcjonujący jak jazda na łyżwach koniecznie trzeba zadbać o odpowiedni poślizg. Ostatnio miałam przyjemność przetestować jeden z produktów marki System JO – H2O, lubrykant na bazie wody. Jeśli ciekawi cię moja opinia i szukasz dobrego nawilżenia, zapraszam do śliskiej szybkiej recenzji.

Dobre nawilżenie nie jest złe

Są dni, kiedy ochota na seks nie idzie w parze z dobrym nawilżeniem. Są również kobiety, które mają problem z naturalną lubrykacją – i tutaj z pomocą przychodzi System JO H20 Personal Lubricant. To lubrykant na bazie wody, dzięki czemu jest w pełni bezpieczny dla prezerwatyw oraz dla każdego rodzaju gadżetów erotycznych. Zatem znajduje swoje zastosowanie również podczas masturbacji z ulubioną zabawką.

O lubrykancie

Jego lekka formuła jest przyjemna, nie klei się ani nie lepi co jest chyba najważniejszą informacją. To prosty specyfik o prostym składzie, bezpieczny również dla osób wrażliwych – nie zawiera w swoim składzie oleju, wosku czy silikonu.

Mój wybór padł na niego, ponieważ wydał mi się odpowiedni i słyszałam o nim wiele dobrego. Nie zwiodłam się. Po pierwszym i kolejnym użyciu umocnił mnie w przekonaniu, że jest jednym z najlepszych żeli, który sprawia wrażenie naturalnego nawilżenia. Poza tym jest bezbarwny, bezwonny i bezsmakowy* – taki jaki powinien być.

Co do wydajności – niewielka jego ilość potrafi spełnić pokładane w nim nadzieje do dobrego seksu. Ponadto efekt utrzymuje się zadowalająco długo, więc nie trzeba się martwić o ciągłe sięganie po więcej.

Wygodna buteleczka

System JO oprócz dobrej jakości produktów może również pochwalić się wygodną aplikacją odpowiedniej ilości – wystarczy z jednej strony przycisnąć, przechylić buteleczkę i lekko ścisnąć – wyleci dokładnie tyle, ile potrzebujesz, bez rozlania.

Czy polecam i czy sięgnęłabym po niego ponownie? Oczywiście, że odpowiedź brzmi TAK. Jeśli jesteś na etapie poszukiwania prostego i bezpiecznego lubrykantu, który ma przyjazny skład, to ten spełni twoje oczekiwania. Moja wersja ma 120 ml, co starczy na długi czas, ale jeśli się skończy to z pewnością bez kombinowania wybiorę go po raz kolejny.

*(A jeśli mowa już o smaku, to z dziką rozkoszą polecam wam lubrykant do seksu oralnego
o smaku słonego karmelu, ma obłędny smak!)

Ulepszmy razem blog!

Wypełnij anonimową ankietę
Przeczytałaś? Oceń!
Autor

Napisz komentarz

%d bloggers like this: