fbpx

Pewność siebie potrzebna jest w każdym aspekcie życia – w pracy, na co dzień i w łóżku. Jak sprawić, żeby w łóżku skupić się na przyjemnościach a nie myśleć o swoich wadach?

# Nie oceniaj się sama

Pierwszym podstawowym krokiem jest porzucanie opinii o sobie i twierdzenie, że każdy widzi Cię tak samo jak ty patrzysz na siebie. Po co samej dokładać sobie problemów i przyprawiać o kompleksy? Co za tym idzie – brak oddania się w pełni przyjemności, kontrolowanie ruchów i usilne maskowanie niedoskonałości, stres itp. Spójrz na siebie z innej perspektywy – poczuj się pewnie! To na pewno doda ci odwagi (inni także będą cię odbierać jako pewną siebie I atrakcyjną kobietę)

# Nie bądź uprzedzona

Kobiety pewne siebie w łóżku nie boją się spełniać fantazji, rozmawiają z partnerem o swoich pragnieniach i w granicach możliwości – spełniają je. Jakie plusy z tego mają? Urozmaicone życie seksualne, brak monotonii, nowe doznania i większa przyjemność. Wystarczy odpowiednio do tego podejść. Jak? Od słowa do słowa wystarczy poruszyć delikatnie temat i zaproponować np. Żeby odtworzyć jakąś scenkę z książki, filmu albo po prostu spróbować to na co od dawna masz ochotę ale wcześniej jakoś nie było okazji 😉

# Nie krępuj się. Naucz się cieszyć seksem SOLO.

Każda kobieta, która kocha swoje ciało, w pełni je akceptuje i żyje z nim ”w zgodzie” jest bardziej otwarta w łóżku. Czego uczysz się pieszcząc swoje ciało solo? Przede wszystkim wiesz co cię kręci i podnieca, wiesz gdzie nakierować partnera żeby zapewnił ci więcej przyjemności (nie zaprzeczysz – nie ma to jak męska ręką… ;)) Jeśli nigdy nie próbowałaś tego robić, spróbuj, masturbacja nie jest zła. Jeśli próbowałaś ale ci nie wychodzi polecam mój wcześniejszy wpis o tym Jak ulepszyć pieszczoty solo oraz jeśli zastanawiasz się czego użyć jeśli nie posiadasz gadżetu zajrzyj i sprawdź jak sprawdzają się domowe przedmioty do masturbacji.

Zalety samozadowolenia? Łatwiej osiągnąć orgazm z partnerem. Myślę, że to jest bardzo zachęcające… 😉

# Bądź kreatywna!

Co mam na myśli mówiąc: bądź kreatywna? Kiedy on patrzy na koronkowy stanik, pokaż mu że może stać się czymś więcej, że można wykorzystać go w stylu Grey’a. Kostki lodu? Można się nimi naprawdę dobrze zabawić 😉 Zaproś go do stołu… ale nie po to, żeby robić kolację. Pozwól mu skonsumować siebie.

Jeśli lubisz urozmaicenia – seks na blacie, schodach czy balkonie to nie żadne wyzwanie. W oczach mężczyzny będziesz boginią seksu, będzie cię wielbił i zrobi dla ciebie wszystko… no, prawie wszystko 😉

# Bądź otwarta na (s)eksperymenty

Czyli nie bój się nowości. Trudno żeby w łóżku były fajerwerki, jeśli od roku kochacie się w jednej pozycji i nie ma miejsca na coś nowego. Warto próbować różnych wariantów! Kup gadżet erotyczny. Masz taki ale używasz go do seksu solo? Sięgnij po niego kiedy będziecie się kochać, to na pewno rozpali w was ogień namiętności. Kręci cię coś, chciałabyś spróbować ale z drugiej strony po co skoro „tak jak jest może zostać”? Błąd. Zaszalej, zrób coś nowego, daj się ponieść…

# Zwalcz kompleksy

O nich już kiedyś pisałam, jeśli ominął cię ten wpis i nadal borykasz się z tym problem sprawdź Jak pokonać kompleksy.

# Wyłącz myślenie podczas seksu

Jeśli twoja głowa jest zaprzątnięta myślami typu: ”nie wyprasowałam ubrań do pracy” , ”mogłam jednak kupić tę sukienkę”, ”co jutro zrobić na obiad”. To nie wróży raczej namiętnego i gorącego seksu. W tej chwili liczy się wyluzowanie, zaangażowanie w to co się dzieje tu i teraz. Reszta schodzi na boczny tor i zostaje w tyle, kiedy ty pędzisz… do przyjemności. Twój mężczyzna będzie zadowolony że jesteś obecna i ciałem i duchem, że cieszysz się seksem a tobie dużo łatwiej będzie osiągnąć orgazm.

Żeby być pewną siebie kobietą, trzeba nie bać się swoich dzikich fantazji i nie bać się ich spełniać mówiąc partnerowi. On na pewno nie będzie miał ci za złe jeśli zaproponujesz coś o czym sam myślał już od dawna.

Bądź pewną siebie kobietą i osiągaj to, czego pragniesz!

Podobne wpisy

Przeczytałaś? Oceń!
Autor

2 komentarze

  1. Mężczyzna, z którym się spotykam powiedział mi ostatnio, że chce zobaczyć jak to jest byś zdominowanym przez kobietę.
    Jak to zrobić?

     

Napisz komentarz

%d bloggers like this: