Biżuteria erotyczna od Petits Joujoux, Gloria. Recenzja

Ulepszmy razem blog!

Wypełnij anonimową ankietę

Z czym kojarzy nam się słowo biżuteria? Odpowiedź nasuwa się sama. Naszyjniki, kolczyki, bransoletki… lecz czym w takim razie jest biżuteria erotyczna? Hm. To po prostu coś więcej. Coś, co po „założeniu” ma przyciągać wzrok, dodać uroku, kusić… i cholernie zakręcić partnerowi w głowie.

Naklejana biżuteria erotyczna

Umówmy się, tatuaże czy tradycyjna biżuteria nie da nam tego, co  zapewni Gloria. Owszem, również podobają mi się małe, wytatuowane fragmenty ciała, czy to na obojczyku czy pod piersią. Również seks w długich, perłowych koralach smakuje inaczej, lepiej. Co zatem mają w sobie te niepozorne, czerwone kryształki, że tak działają na mnie i mojego partnera?

Biżuteria erotyczna od Petits Joujoux, Gloria. Recenzja

Sztuka uwodzenia

Mężczyźni są wzrokowcami. Fakt znany nie od dziś, a nawet i nie od wczoraj. My kobiety również lubimy patrzeć na mieniące się kryształki, czy to w naszyjnikach czy pierścionkach 😉 Rubiny, szmaragdy, diamenty… rozbłyski światła w ich strukturze przywodzą na myśl, przynajmniej u mnie, delikatność i zmysłowość. Dodajmy do tego kobiece ciało i mamy coś, od czego ciężko oderwać wzrok (a potem nawet i dłonie). I to właśnie zapewnia nam Gloria od Petits Joujoux.

Rozbierz mnie… wzrokiem

Zestaw Gloria składa się z ozdób na piersi oraz łono. Po przyklejeniu do ciała nie przemieszczają się i leżą dokładnie tak jak chcemy – co jest wielkim plusem. Kryształki te możemy wielokrotnie przylepiać do ciała.  Przy czym drugi i każdy kolejny raz musimy użyć specjalnego kleju, co czyni je dodatkiem nie na jeden raz (klej ten jednak musimy kupić osobno).

Ale gdzie możemy do założyć? Ja sama sprawdziłam to w dwóch przypadkach – do łóżka i na imprezę (która również skończyła się w łóżku ;)). Co do drugiej opcji – najlepiej do tego kompletu pasuje prześwitująca bielizna oraz bluzka wykonana chociażby z drobnej siateczki. Ukrywa i pokazuje dokładnie tyle, ile inni są sobie w stanie wyobrazić, a w przyciemnych światłach klubu praktycznie nic nie widać. Możesz to potraktować jako grę wstępną, tylko Twój partner wie co tak naprawdę masz na sobie… Również dobrym pomysłem jest striptiz, jaki możesz mu zaoferować. O tym jak wykonać Erotyczny pokaz dla Niego pisałam jakiś czas temu – teraz wiem, że oprócz zmysłowej bielizny, te małe, niepozorne kryształki potrafią zdziałać cuda 😉

Biżuteria erotyczna od Petits Joujoux, Gloria. Recenzja

Na koniec dodam, że…

…w zestawie z naklejaną biżuterią znajduje się także mały okrąg, dzięki któremu możemy sprawdzić czy nie jesteśmy uczuleni na klej. Warto to sprawdzić przed właściwym nałożeniem co sugeruje również instrukcja 😉

 

 

Ulepszmy razem blog!

Wypełnij anonimową ankietę
Przeczytałaś? Oceń!
Biżuteria erotyczna od Petits Joujoux, Gloria. Recenzja
Autor Paulina

Napisz komentarz

%d bloggers like this: