Tak, grudzień to zdecydowanie ten czas, kiedy w naszym życiu dominują gorące herbatki z cytryną, ciepłe kakao oraz produkty, które same w sobie pomagają się skutecznie rozgrzać. Dlatego właśnie w okresie zimowym jestem skłonna do próbowania takich produktów jak olejek Bijoux Indiscrets, Light My Fire, który działa rozkosznie rozgrzewająco. Jeśli jak ja, lubisz ciepło pod każdą postacią to koniecznie przeczytaj recenzję 😉

Ciepło… cieplej… gorąco!

Przyznam, że olejek już na samym początku zrobił na mnie pozytywne wrażenie. Jak widać na zdjęciu jest on zapakowany w śliczny kartonik, a buteleczka sama w sobie, wraz z uroczą kokardą wygląda po prostu pięknie. Jeśli myślisz żeby sprawić komuś prezent właśnie z tego typu asortymentu, to nie musisz martwić się o jego zapakowanie. Oczywiście taki prezent możesz również podarować samej sobie, nic nie stoi temu na przeszkodzie.

Smakuje i pachnie zupełnie tak dobrze jak wygląda. Tak, smakuje – bo można go użyć np. do masażu piersi, a potem je całować, to prawdziwa rozkosz dla obu stron. Jest produktem doskonałym do urozmaicenia gry wstępnej, podczas której podróż po ciele odbywa się za pomocą ust i języka.

Skład? Nie ma obaw

Wiem, że dla wielu z was bardzo ważny jest skład – sama zwracam na niego szczególną uwagę. Light My Fire jest zrobiony z bezpiecznych składników, w jego składzie nie ma miejsca dla parabenów czy olejów mineralnych.

Składniki na których bazuje olejek to skrobia kukurydziana oraz olej sojowy. Są bezpieczne i można je konsumować w sposób zmysłowy, przez pocałunki czy lizanie.

70 ml płynnej rozkoszy

Tak jak butelka wina, tak i ta butelka olejku do masażu potrafi skutecznie uszczęśliwić. A połączenie jednego i drugiego w zimowy wieczór sprawia, że można się zrelaksować i w pełni oddać przyjemności.

Zatem jest to świetna opcja na spędzenie zmysłowych chwil we dwoje 😉 Jeśli sztuka masażu jest dla was jeszcze niezgłębiona to być może pomoże wam tekst, który jakiś czas temu zamieściłam na swoim blogu – Zmysłowy masaż dla niej i dla niego.

Ulepszmy razem blog!

Wypełnij anonimową ankietę
Przeczytałaś? Oceń!
Autor

Napisz komentarz

%d bloggers like this: