Seks analny to temat tabu, o którym nie często się rozmawia a jeszcze rzadziej na niego decyduje. Są zwolennicy takiej formy zbliżenia którzy czerpią z niego nie małą rozkosz i są też przeciwnicy, którzy krzywią się na samą myśl o kontakcie penis-pupa.

Ale w dzisiejszym wpisie jednak będzie o czymś innym. 3 nurtujące pytania o orgazm analny.  A jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z tą formą zbliżenia przeczytaj tekst o pierwszych krokach w świecie seksu analnego

  1. Czy orgazm analny w ogóle istnieje?

Jak to jest: istnieje czy nie istnieje? Różne są teorie. Ale prawda jedna – odbyt jest silnie unerwiony i ukrwiony, jeśli odpowiednio będziemy go stymulować poczujemy przyjemne rozluźnienie. Zatem odpowiedź nasuwa się sama, orgazm analny istnieje. Jeśli ktoś twierdzi inaczej wynika to najprawdopodobniej z nieprzyjemnych doświadczeń. Czy różni się czymś niezwykłym? Nie. Jest taki sam jak podczas tradycyjnego stosunku – trzeba się trochę dłużej postarać, żeby nadszedł a uczucia są przytłumione. Ale jeśli poczujesz fale przetaczającego się przez całe ciało ciepła, szybsze bicie serca i rozkosz wiedz jedno – wielkie O jest blisko!

  1. Czy orgazm analny można doznać tylko podczas penetracji?

Dla jednych kobiet wystarczy penetracja palcem, dla innych najlepszym sposobem na orgazm analny będzie pełna penetracja. Jeszcze inne odczują przyjemność podczas stymulacji odbytu samą główką penisa. Każda kobieta jest inna i każda potrzebuje innych doznań.

Jeśli sama penetracja dla ciebie to za mało – pomóż sobie pieszcząc łechtaczkę – Jak dla mnie nie ma lepszego orgazmu jak w tym połączeniu i podpisuję się pod tym i ręczę, że w ten sposób na pewno odlecisz. 😉

Jeśli lubisz głębsze doznania sięgnij po dildo lub wibrator. W momencie kiedy twój partner wchodził od tyłu ty wzmocnisz doznania tą dodatkową stymulacją.

  1. Czy orgazm analny boli?

Każdy inaczej odczuwa rozkosz jaką daje orgazm. Niektóre kobiety mówią o przyjemności zmieszanej z bólem podczas szczytowania. Jeśli zadbamy o komfort i odpowiednie nawilżenie doznania będą właśnie takie, jakich oczekujemy, pozytywne. A jak nie będzie odpowiedniego poślizgu sam seks analny będzie bolesny i będzie wymagał wycofania się i przerwania stosunku.

 

Tak to właśnie wygląda od tej drugiej strony. Jeśli borykacie się jeszcze z jakimiś pytaniami, piszcie, postaram się udzielić na nie jak najlepszej odpowiedzi 😉

Ulepszmy razem blog!

Wypełnij anonimową ankietę
Przeczytałaś? Oceń!

2 komentarze

  1. Jeszcze nie udało mi się osiągnąć orgazmu w ten sposób. Póki co anal to dla mnie tylko przyjemne urozmaicenie raz na jakiś czas.

     
  2. Ostatnio moj mąż wspomina o analu ale ja mam opory… Dla.niego to spelnienie fantazji a ja sie obawiam. On ma dosc duzego penisa,ktorego chyba wole miec w pochwie niz w odbycie? Paulina dzieki za tego bloga i taka tematyke?

     

Napisz komentarz