fbpx

Wcześniej pisałam o punkcie G, jak go odszukać, czy jest, jaki jest itp. Jeśli już sprawdzałaś i znalazłaś go swoją ręką, gadżetem czy pomocną i chętną (zawsze!) ręką partnera – teraz czas na odpowiednie pozycje.

Jakie wybrać pozycje, które ułatwią stymulację punktu G?

Zacznijmy od pozycji, w której można go zlokalizować i dokładnie wybadać. Odpowiednią pozycją, w której łatwiej go zlokalizować okazuje się być pozycja po turecku lub kucając.

Jeśli już zapoznałaś się z nowo odkrytym obiektem – czas na wybór pozycji, w której łatwiej będzie partnerowi ‘’sięgnąć” go i stymulować.

Na 1 miejscu stawiam pozycję klasyczną, dzięki której na swoim przykładzie mogę potwierdzić odpowiedni nacisk na ten punkt i dobrą stymulację. Zaletą pozycji jest bliskość oraz nisko ułożona miednica, dzięki czemu nacisk na przednią ściankę pochwy. A teraz magiczna sztuczka: jeśli partner będzie w tobie zaciśnij mocno mięśnie kegla i nie unoś pupy w górę tylko w dół – przywrzyj nią mocniej do łóżka. Przyciągnij partnera do siebie, żeby był bardziej pochylony do przodu i naciskał na kość łonową.

Na 2 miejscu znajduje się pozycja pochylona od tyłu – czyli na pieska. Mężczyzna klęka za tobą kiedy ty stajesz na czworaka i mocno pochylasz się do przodu (kładąc się klatką piersiową na łóżku) wypinając pośladki. W tej pozycji penetracja jest głęboka. Jeśli jednak słabo czujesz partnera wykonaj jeden ruch, dzięki któremu go poczujesz bardziej – złącz nogi. To zwiększy doznania a wejście do pochwy będzie znacznie ciaśniejsze. 😉 Podobno pozycja od tyłu nadaje się najbardziej do stymulowania punktu G. Jakie jest wasze zdanie?  Chętnie poznam w komentarzu wasza opinię.

Na 3 miejscu ląduje kwiat lotosu, czyli pozycja bardzo miłosna. Mężczyzna siada krzyżując nogi a ty siadasz na nim i oplatasz jego biodra. Intymność – szaleństwo zmysłów. Uwielbiam tą pozycję za bliskość. Czułe pocałunki, przytulanie i kontakt wzrokowy – czyli coś co w seksie jest bardzo istotne. Penetracja jest głęboka a w dodatku kontrolę przejmuje kobieta. Plusem jest że można łatwo zmienić pozycję np. na jeźdźca.

Te 3 pozycje są według mnie najlepsze. Polecam przetestować i zwrócić uwagę na faktycznie dobry dostęp do strategicznego miejsca. Przyjemność jest nieziemska. A wy? Jakie pozycje uważacie za najlepsze do stymulacji punktu G?

Podobne wpisy

Przeczytałaś? Oceń!
Autor

Napisz komentarz

%d bloggers like this: