Korki analne cieszą się coraz większą popularnością. Nic dziwnego, są nie tylko ciekawym gadżetem urozmaicającym seks, ale dzięki nim przyjemność odczuwana jest dwa razy intensywniej. Jeśli zastanawiasz się nad zakupem takiego gadżetu, zapoznaj się z poniższą recenzją wibrującego korka Delicious Fullness z oficjalnej kolekcji 50 Twarzy Greya.

Pierwsze wrażenie – wzrokowe i dotykowe

Zacznijmy od tego, że po wyjęciu z pudełka wydał mi się dość… duży. Od razu zaznaczam, że korek mimo, iż rekomendowany jest dla osób, które rozpieściły już tę drugą dziurkę, to u początkujących też się sprawdzi. Panowie również mogą z niego korzystać.

Wibrujący korek analny Delicious Fullness, Fifty Shades of Grey. Recenzja

Jak widać na załączonym obrazku, gadżet jest wielkości mojej dłoni. Nie przerażajcie się jednak, moja dłoń również nie jest wielka 😀  W dotyku jest bardzo przyjemny, ponieważ został wykonany z hipoalergicznego silikonu medycznego. Jeśli chodzi o nawilżanie, należy używać z nim wyłącznie lubrykantów na bazie wody, aby nie uszkodzić materiału. Jest wodoodporny, więc można go używać również w kąpieli lub pod prysznicem.

Co do budowy – ma stożkowy kształt. Stopniowo się rozszerza, a na końcu posiada podstawę, która uniemożliwia wślizgnięcie się do środka oraz guziczek pozwalający na regulację oraz zmianę trybów wibracji, których jest aż 7. Można przebierać, wybierać i dopasować odpowiedni wedle gustu. Całość można regulować w 3 poziomach prędkości.

Czy jest dyskretny podczas użytkowania? Nie jest szczególnie cichy czy głośny, ani też nie jest rozpraszający. Jego brzęczenie w niczym nie przeszkadza 😉 Najlepiej sprawdza się w pozycji na jeźdźca, klasycznie oraz na łyżeczki. Nie znajdziemy razem z gadżetem baterii, więc o nią trzeba zatroszczyć się samemu (potrzebna jest jedna bateria AAA).

Higiena i przechowywanie

Dzięki temu, że materiał nie jest porowaty można go łatwo utrzymać w czystości. Można go czyścić pod bieżącą wodą z dodatkiem mydła antybakteryjnego lub użyć do tego specjalnego środka przeznaczonego do czyszczenia zabawek erotycznych. Dla większego bezpieczeństwa warto myć każdy gadżet przed i po użyciu. W pudełeczku znajduje się również przyjemny, satynowy woreczek z logo Fifty Shades of Grey do wygodnego przechowywania.

Wibrujący korek analny Delicious Fullness, Fifty Shades of Grey. Recenzja

Podsumowując – sprawdzi się podczas masturbacji jak i podczas stosunku. Dzięki niemu przyjemność z seksu jest intensywniejsza, a wrażenia jeszcze przyjemniejsze. Polecam szczególnie jeśli masz problem z osiąganiem orgazmu, ten korek go z ciebie wyciśnie i zobaczysz gwiazdy… 😉

Jeśli jesteś gotowa na taką przygodę zajrzyj na Zmysły.pl i przekonaj się osobiście ile rozkoszy niesie za sobą ten korek 😉

Ulepszmy razem blog!

Wypełnij anonimową ankietę
Przeczytałaś? Oceń!
Autor Paulina

Napisz komentarz

%d bloggers like this: