Seks od tyłu kojarzy się nam najczęściej z jedną pozycją – na pieska. Jest to typowa, klasyczna pozycja, która prócz dostarczania przyjemności, daje dużo radości naszym mężczyznom. W końcu są oni wzrokowcami – a widok uderzających bioder o pośladki, potrafi być naprawdę podniecający. Jak jednak wiemy, wybieranie jednej pozycji może być monotonne co sprawi, że zacznie wiać rutyną. Co zatem zrobić aby do tego nie dopuścić? Przeczytać poniższy wpis, lekko się pogimnastykować i odkryć seks od tyłu na nowo 😉

Jeszcze słowem krótkiego wstępu. Wszystkie niżej wymienione pozycje oczywiście testowałam wraz z partnerem 😉 Uważam zatem je za równie satysfakcjonujące jak pozycja na pieska. Osobiście wolę stosunki, w których facet jest za mną. Dlaczego? Lubię czuć się zdominowana. Czuć, że to on ma kontrolę nade mną.  Może akurat szukasz alternatywy i urozmaicenia. Być może chociaż jedna z wymienionych propozycji przypadnie Ci do gustu i będziesz chciała sprawdzić ją w swojej sypialni? Mam taką nadzieję 😉

Najlepsza piątka pozycji od tyłu

Pamiętajcie o jednym. Jeśli lubicie kontakt wzrokowy a chcecie kochać się od tyłu mam jedną krótką poradę. Lustro w sypialni (lub łazience czy też salonie) będzie dobrym pomysłem aby to zachować. To jest przyjemnym doznaniem obserwowanie samych siebie podczas miłosnych uniesień. Uf! Teraz do rzeczy.

  • Sfinks

Pozycja całkiem wygodna i przyjemna (szczególnie dla płci pięknej). Kobieta kładzie się na brzuchu opierając na przedramionach i uginając nogę do boku – jak widać na zdjęciu.

Dlaczego ta pozycja? Bo mimo, że wygląda na dość wymagającą jest łatwa, a orgazm wyjątkowo przyjemny. Nie musicie wybierać się do Egiptu by twój facet zachwycił się sfinksem w wydaniu zmysłowym i namiętnym.

  • Krzesło

Kolejna pozycja, którą można praktykować zarówno w sypialni jak i w kuchni. Pozycja jak widać na załączonym obrazku wygląda w taki sposób, że partner siada na krześle (w przypadku sypialni na skraju łóżka) a kobieta ‘’dosiada’’ go odwrócona tyłem.

Do mnie ta pozycja przemawia pod tym względem, że sama mogę kontrolować kąt jak i głębokość i tempo penetracji. Dla partnera to również ciekawa pozycja, bo może skupić się na pieszczotach ciała (czy tam złapać za włosy;)).

  • Łyżeczki

Kolejna z naszych ulubionych pozycji! Łyżeczki to nic skomplikowanego i myślę, że większość z was je kojarzy i chociaż raz spróbowało. Mężczyzna kładzie się na boku, za kobietą i po prostu się z nią kocha. W tej pozycji jest maksimum bliskości i za to ją doceniam.

Co więcej, łyżeczki to świetna opcja dla par, które kochają zbliżenia o poranku, po przebudzeniu, kiedy koordynacja ruchowa zostawia wiele do życzenia 😉

  • Na stojąco

Pozycja wymagająca stabilności. Przyznam szczerze, że ta pozycja jest całkiem satysfakcjonująca pod warunkiem, że partnerów nie dzieli zbyt duża różnica wzrostu. Owszem – różnice można niwelować wysokimi szpilkami bądź kilkoma grubymi książkami na których możesz stanąć.

Przyznam, bazując na własnym doświadczeniu, że warto mieć na regale kilka encyklopedii bądź słowników 😛 Praktykując tę pozycję najlepiej być blisko ściany (jest to wygodniejsze i całkiem podniecające). Można tak kochać się również pod prysznicem – lecz wtedy pamiętajcie o swoim zdrowiu i bezpieczeństwie. O poślizg nie trudno 🙂

  • Odwrócony jeździec

To również znana pozycja. Jak wygląda? Tak jak jeździec na koniu, tylko w tym przypadku zamiast konia jest mężczyzna, a zamiast jeźdźca ty – no i siedzisz tyłem do kierunku jazdy 😉

Tak samo jak w pozycji krzesło to kobieta ma kontrolę nad głębokością i tempem penetracji. A mężczyzna może cieszyć się Twoimi powabnymi kształtami.

Jest to moje top 5 pozycji od tyłu – choć przyznam również, że w przypływie emocji te pozycje lubią się zmieniać i ewoluować. A to mój mężczyzna podniesie moją nogę, chwyci za dłonie czy odwróci. Eksperymenty nie są złe i do nich was szczególnie zachęcam. Być może odnajdziecie pozycje, o której wcześniej nie śniliście.

Ulepszmy razem blog!

Wypełnij anonimową ankietę
Przeczytałaś? Oceń!
Autor

Napisz komentarz

%d bloggers like this: