Oglądając erotyczne filmy nie raz pewnie zastanawialiście się: jak ona dała tam nogę, jak go włożył i czy w ogóle jest to możliwe z fizycznego punktu widzenia?! Owszem jest. Choć wymaga to nie lada wysiłku i gimnastyki! Zapraszam was do artykułu poświęconego pozycjom, w których seks bardziej przypomina twistera niż zwykły stosunek!

Nie zawsze to co na ekranie w rzeczywistości jest tak wspaniałe, gdy odtwarzamy to na naszych ciałach. Ale o tym chyba wiecie 😉 Zatem warto czy nie warto próbować pozycji, które zaraz wam zaprezentuję? Jeżeli chcecie czegoś spróbować to śmiało. Miejcie jednak na uwadze fakt, że wybraną pozycję zawsze możecie udoskonalić – do czego zachęcam. Zaczynajmy!

  1. 69… pionowo

Tak. To jest możliwe – choć nie jest proste. Oczywiście mam tutaj na myśli sytuację, w której on stoi a ona wisi na jego ramionach. Jak się do tego zabrać? Najlepiej według mnie sprawdzi się następujący schemat: on bierze ją na ramiona przodem do siebie, a następnie odwraca o 180 stopni. A potem już zaczyna się zabawa. Pozycja raczej na kilka chwil – ciężko skupić się na trzymaniu pionu i partnerki, gdy cały męski świat jest w innym wymiarze. Mimo to polecam!

  1. Most

Potraficie wykonać mostek? Taki koci grzbiet tylko z wypiętym brzuchem do góry? A wyobrażacie sobie, że robi to facet a wy na nim siadacie? Tutaj cała przyjemność przechodzi na kobietę, która może kontrolować głębokość i szybkość penetracji. Na barkach mężczyzny spoczywa odpowiedzialność, aby ten most się nie zawalił przez co nie za bardzo może się skupić na doznaniach. To kobieta tutaj rządzi i ma niemałą rozkosz.

  1. Nogi do góry!

Pytanie do pań. Potraficie zrobić szpagat? Tak? (Zazdroszczę!) To ta umiejętność doskonale przyda wam się w kolejnej propozycji. Od razu podpowiadam, że tą pozycję najlepiej wykonywać przy ścianie żeby mieć stabilne oparcie. Jak to wygląda? Stajecie naprzeciw siebie, a potem Ty kładziesz jedną ze swoich wyprostowanych nóg na jego torsie. Brzmi ciekawie? Bo takie jest. Prócz tego, że ta pozycja jest dobra do głębokiej penetracji macie ciągle bliskość i możecie patrzeć sobie w oczy lub się całować 😉

  1. Cięciwa

Trzeba tutaj zacząć od parteru. Kobieta kładzie się na boku – mężczyzna kuca między jej wyprostowanymi nogami. Teraz się podnosimy. Finalnie ma to wyglądać, że kobieta opiera się na jednej ręce (nadal bokiem do podłoża), a mężczyzna stoi między jej nogami i robi swoje. Propozycja dla prawdziwych akrobatów i wytrwałych jednostek. Można zawsze zejść „piętro niżej” do etapu opierania się na łokciu oraz klęczenia przez mężczyznę – do tego musicie dojść sami.

To tyle. Przed użyciem z wyżej wymienionymi pozycjami skonsultujcie się… z druga połówką…

… i nie bierzcie jej nigdy z zaskoczenia, oraz poznajcie wcześniej granicę swoich możliwości fizycznych. Przestrzegam, że w takich ekscesach łatwo o nabawienie się seksualnej kontuzji. Dla mnie te pozycje to nic innego, jak drobne urozmaicenie seksu – niekoniecznie z nich korzystam, ale od czasu do czasu warto zaszaleć – do czego zachęcam i was!

A może na tej liście nie ma waszej akrobatycznej pozycji? Śmiało, możecie podzielić się w komentarzu swoimi podbojami 😀

Ulepszmy razem blog!

Wypełnij anonimową ankietę
Przeczytałaś? Oceń!
Autor Paulina

Napisz komentarz

%d bloggers like this: