Raw, Belle Aurora. Recenzja

Ulepszmy razem blog!

Wypełnij anonimową ankietę

Tajemnicza, ciekawa i przyjemna. Tak pokrótce w trzech słowach można opisać Raw, pierwszą część cyklu Raw Family, który stworzyła Belle Aurora. Czy warto ją przeczytać? Zostać do końca recenzji i przekonaj się sama 😉 Mnie historia bohaterów wciągała strona po stronie…

Tajemniczy, żywy duch

Główną bohaterką książki jest Alexa Ballentine. Kobieta, która miała ciężkie dzieciństwo. Jako 16 letnia dziewczynka musiała uciekać z domu – na tamten moment ta decyzja była dla niej najlepszym rozwiązaniem. Obecnie robi to czego kilka lat wcześniej nie mogła doświadczyć. Niesienie pomocy, miłości, wsparcia dla innych. Jest pracownicą opieki społecznej i jest bardzo zaangażowana w swoją prace, zawsze stara się pomóc swoim podopiecznym jak tylko może.

Jak się później okazuje Lexi zaczyna być śledzona przez pewnego, tajemniczego mężczyznę. Jest jak jej cień – na każdym kroku czuje jego obecność. Kiedy tylko chce go dostrzec – znika, ulatnia się. Kim jest? Czego chce? Jaki jest jego cel? Kobieta nie rozmawia z nikim na ten temat i nigdzie tego nie zgłasza. Igra z ogniem będąc przekonana, że wszystko wyjaśni się samo. Mężczyzna po kilku sytuacjach zaczyna być dla niej intrygujący – nie patrzy na niego już przez pryzmat niebezpieczeństwa. Kiedy Lexi pewnego dnia wraca do domu i zostaje napadnięta jej ‘’Anioł stróż’’ zjawia się i ratuje ją z opresji – staje się jej wybawcą. Po tym „spotkaniu” wszystko zaczyna się wyjaśniać…

Raw, Belle Aurora. Recenzja

‘’Nie wszystkie potwory czają się w ciemności (…) Niektóre kryją się w świetle dnia.’’

Twitch – bo tak każe na siebie mówić nie chcą  by poznała jego prawdziwie imię – jest bardzo specyficzną postacią z mocnym charakterem i… upodobaniami seksualnymi. Podobnie jak jego ofiara prześladowań, miał złe przeżycia w dzieciństwie, co również zmusiło go do tego, by znaleźć się w miejscu, w którym jest teraz. Uwielbia kontrolę i chociaż nie lubi szufladkowania, pokuszę się o stwierdzenie, że jest dominantem. Podduszenie, robienie smyczy z paska czy ostry seks to dla niego coś normalnego. Nie bawi się w waniliowy seks, związki pełne miłosnych wyznań, serduszek i kwiatków. To typ niegrzecznego chłopca, który jak wiadomo – kocha najbardziej 😉

Co więcej – jest pewny siebie. Uważa, że tak jak on zaspokoi kobietę, nie powtórzy potem tego żaden inny mężczyzna. Lexi, chociaż ma mieszane uczucia, co do jego osoby i nie wie co myśleć, to coraz bardziej zaczyna się do niego przyzwyczajać i ma nieodpartą ochotę poznać go bliżej. Dosłownie – bliżej.

Miłość nie od pierwszego wejrzenia

Alexa od poznania oko w oko swojego prześladowcy i wybawiciela w jednym zaczyna czuć, że czegoś w jej życiu do tej pory brakowało. Konkretniej nie czegoś – a kogoś. Jego ciało, tatuaże i tajemniczość było dla niej jak afrodyzjak. A Twitch? Dla niego Lexi była po prostu kobietą… Ale po jakimś czasie zaczyna docierać do niego, że coś zaczyna mu robić bałagan w głowię, zaczynają zmieniać się priorytety. Czy wtedy zaczyna kiełkować uczucie? Czy to możliwe, by taki mężczyzna jak on pokochał taką kobietę jak ona?

Owszem. Postać kobiety jest trochę… dziwna, kto normalny wpuszcza obcego mężczyznę – stalkera – do mieszkania czy toleruje to, że pojawia się w środku nocy w łóżku i robi to w sposób jak by było to normalne?! Ich spotkania sprowadzają się przeważnie do spełnienia jego dzikich żądzy. Kobieta jest uległa (chociaż nieudolnie toczy w sobie walkę serca z rozumem). Tańczy tak jak on jej zagra, a w gruncie rzeczy i tak dobrze się bawi, chociaż bywa, że po spotkaniu męczy ją moralny kac.

Koniec końców – zakończenie nie jest do przewidzenia, co jest wielkim plusem, bo czytelnik nie jest w stanie sobie wyobrazić jak się skończy ta historia. Nie jest ani za słodko, ani za gorzko. Ciekawi na tyle, by sięgnąć po kolejny tom. Książka jest lekka i przyjemna do czytania. Chętnie sięgnęłam po kolejną część, o której opowiem już niebawem.

Chciałabym podziękować Wydawnictwu Niezwykłemu za możliwość przeczytania i podzielenia się z wami recenzją 🙂

Raw, Belle Aurora. Recenzja

Ulepszmy razem blog!

Wypełnij anonimową ankietę
Przeczytałaś? Oceń!
Raw, Belle Aurora. Recenzja
Autor Paulina

Napisz komentarz

%d bloggers like this: