Czy dobrym określeniem jest nazywanie tej książki ‘’poradnikiem’’ to nie wiem – dla mnie to wywiad z profesorem nauk medycznych, który odpowiada na zadane mu pytania i daje do myślenia. Nie znajdziesz tam typowych porad, jedynie sugestie.

Zbigniew Lew-Starowicz jest ekspertem z zakresu seksuologii. Jest autorem serii książek, z którymi mogliście się już kiedyś spotkać: O kobiecie, O mężczyźnie, O miłości, O rozkoszy, Sztuka życia, a także Wszystko da się naprawić.

On. Pytania Intymne to jego najnowsza książka, którą miałam okazję przeczytać dzięki uprzejmości Wydawnictwa Czerwone i czarne, za co serdecznie dziękuję 😉

O czym jest książka?

Zacznę od tego, że znajduje się tu mnóstwo pytań, na które odpowiada autor. Książka podzielona jest na rozdziały tematyczne, gdzie znajdują się odpowiedzi związane z danym tematem.

Pojawiają się tam pytania dotyczące m.in.: seksu oralnego, seksu analnego, masturbacji, zaburzeń erekcji, męskiego punktu G, pornografii i wiele, wiele innych. Znajdują się również takie, które dotyczą relacji damsko-męskich.  Autor wypowiada się w sposób lekki i zrozumiały dla czytelnika. Nie moralizuje i nie próbuje wpierać odbiorcy, że coś jest jedyną dobrą drogą. Udziela ciekawych odpowiedzi, które interesują. Bardzo fajnie i lekko czytało mi się tę książkę, myślę, że w przyszłości sięgnę po inne tytuły.

On. Pytania intymne, Lew-Starowicz. Recenzja

Czy warto ją przeczytać?

Tak – uważam, że warto ją przeczytać. Wiele rzeczy jest oczywistych – wydaje nam się że to o czym autor pisze i się wypowiada jest logiczne. Ale w pewnym momencie uzmysławia nam, że warto poszerzać swoją wiedzę na temat seksualności. Warto poznać inny punkt widzenia oraz czyjeś zdanie. Ogółem polecam książkę każdemu, czy to kobieta czy mężczyzna. Bez różnicy, bo seks dotyczy każdego tak samo, bez wyjątku.

Przeczytałaś? Oceń!
Autor Paulina

Napisz komentarz

%d bloggers like this: