Jeżeli zastanawiasz się po jaką książkę sięgnąć, żeby w końcu oderwać się od „Greyopodobnych” historii – Niepokorna – Madaline Sheehan będzie dobrym wyborem. Lektura szybka i mocna jak motocykle ze stajni Harley’a-Davidsona. Bo o to w tej w książce chodzi – szybką miłość i szybkie motocykle. Zapraszam do recenzji.

Niepokorna

Eva Fox. Wychowana wśród harleyowców, córka prezesa Srebrzystych Demonów – klubu motocyklowego. Jej życie od początku związane jest z tymi mechanicznymi bestiami. To nieodłączna część jej życia – zapach benzyny, bezdroża, wiatr we włosach. Niepokorna dla innych – z drobnym wyjątkiem…

Deuce West. Tak samo jak nasza bohaterka – wychowany wśród motocyklowej rodziny. Chce żyć szybko i mocno. Chodzący testosteron. Czy w parze on-motocykl znajdzie się jeszcze jedno miejsce dla drugiej osoby? Miłość może być piękna i słodka. W tym przypadku takiej nie znajdziecie. To opowieść o miłości, którą ciężko zdefiniować.

Bezdroża uczuć

Uczucie pomiędzy nimi można porównać do dwóch dróg. Czasem się one przecinają lecz pomiędzy nimi są suche w uczucia bezdroża. Tylko oni sami, w krótkich spotkaniach na seks i posplatane na szybko uczucia.

 Jeżeli się coś dzieje – to dzieje się dużo, przez co książka ma nierówne momenty i ciężko jest wczuć się w całą historię tej dwójki. Dodając do tego dość specyficzny język – w szczególności ten w stosunku do kobiet – mogę stwierdzić, że nie jest to łatwa do czytania lektura – lecz mimo wszystko warto.

Zakazany owoc

Eva wiedziała, że nie powinna zadawać się z tym mężczyzną. Jednak na nic był zakaz i upomnienia jej ojca. Przyciągało ją do szefa przeciwnego klubu motocyklowego. To było silniejsze. Pożądała go i pragnęła znaleźć się w jego ramionach. Przy nim.

Świat przedstawiony w książce to świat, w którym nie ma miejsca dla wrażliwych dziewczynek. To świat, w którym dominują mężczyźni, alkohol i seks. Tam nikt niczego nie obiecuje i nie planuje. To życie z dnia na dzień.  Jeśli myślisz że chociaż przez chwilę poczujesz się jak byś sięgnęła po Greyopodobną książkę – jesteś w błędzie.  To historia, która cię zniesmaczy ale pobudzi głód, który nie skończy się na ostatniej stronie, głód który popchnie cię do sięgnięcia po kolejną część.

 

Podobne wpisy

Przeczytałaś? Oceń!
Autor

Napisz komentarz

%d bloggers like this: