Lubię eksperymenty. Lubię próbować nowych rzeczy i szukać różnych sposobów na przyjemność. Nie tylko jeśli chodzi o jedzenie czy trunki. Mam tutaj również na myśli przyjemność cielesną. Nie bez powodu w moje ręce wpadł mini wibrator Heavenly Massage z oficjalnej kolekcji Fifty Shades of Grey. Ostatnie gadżety trafiające w moje dłonie i między uda były „normalnego” rozmiaru. Tym razem postawiłam na mały, kompaktowy rozmiar – bo przecież moc! a nie wielkość się liczy.

Jaki jest mini wibrator Heavenly Massage

Za każdym razem, gdy ma trafić do mnie nowy gadżet jestem niezwykle podekscytowana i niecierpliwa. Kiedy kurier zawitał do drzwi (a konkretnie spotkał mnie na klatce schodowej z wyciągniętymi dłońmi) czułam się, jak przed rozdaniem prezentów. Mała dyskretna paczka skrywała małe dyskretne opakowanie. A w nim – mini dyskretny wibrator. Szybki przegląd pudełka – gadżet, instrukcja, baterie, dodatkowe baterie – wszystko jest. No, może poza jakimkolwiek woreczkiem na przechowywanie, jego niestety producent nie dołącza. Czas na test.

Mini wibrator w praktyce, czy warto?

Przyznam, że mimo swojego rozmiaru zaskoczył mnie mocą silniczka, który faktycznie serwuje intensywne wibracje. Bullet można używać zarówno podczas pieszczot solo lub w duecie. Jak go wykorzystać? Tak jak inny gadżet – można nim pieścić miejsca erogenne podczas stosunku lub… wykorzystać jako pikantny dodatek podczas gry wstępnej. Można go zabrać nawet pod prysznic – jest wodoodporny, nic mu się nie stanie, a dostarczy mokrych doznań.

Czy warto? Uważam, że warto posiadać taki mini gadżet w swojej kolekcji chociażby nawet ze względu na to, że jest łatwo go ukryć przed wścibskim wzrokiem. Można też zabierać go w podróż wykorzystując ostatnią wolną przestrzeń w torbie, no i oczywiście ma dobrą cenę w stosunku do jakości. W tym małym gadżecie drzemie dość duża, imponująca, moc. Zatem dla kogoś, kto chciałby mieć niewielki wibrator, w dobrej cenie i żeby intensywnie pieścił, myślę, że bullet Heavenly Massage spełni te oczekiwania (moje spełnił).

Cieszmy się z małych rzeczy…

Warto się cieszyć, ponieważ niekiedy te małe rzeczy sprawiają najwięcej przyjemności – trzeba tylko dać im szansę. Ja dałam szansę temu gadżetowi i się nie zawiodłam. Do dyspozycji oferuje tylko i aż jeden tryb wibracji – dla niektórych może to być minus, dla mnie jeśli wibracje są odpowiednio intensywne reszta trybów może nie istnieć 😉 Kiedy potrzebuje czegoś na „już” spisuje się doskonale. To po prostu pocisk, który odpowiednio wycelowany, zaprowadzi was do upragnionego orgazmu.

Higiena i przechowywanie

Bullet jest wykonany z bezpiecznego tworzywa ABS, który bardzo łatwo się czyści – woda, mydło antybakteryjne lub spray do czyszczenia gadżetów wystarczy, aby zapewnić mu odpowiednią czystość, a sobie bezpieczeństwo.

Ja swój przechowuję w woreczku oraz w oryginalnym pudełku – wtedy wiem, że jest bezpieczny. Aczkolwiek coraz bardziej zaczynam zastanawiać się nad skrzynką na moje małe i duże skarby…

Ulepszmy razem blog!

Wypełnij anonimową ankietę
Przeczytałaś? Oceń!
Autor

Napisz komentarz

%d bloggers like this: