Walentynki już dawno za nami. Dla jednych ten dzień był jak każdy inny, a dla drugich jak małe święto, które można spędzić trochę inaczej. Dla mnie (w sumie dla nas) w tym roku 14 luty był zdecydowanie zmysłowy. Wszystko dzięki małemu podarunkowi, który sprawił dużo przyjemności.

Z miłości do kryształków

Ludzie mają różne hobby, jedni zbierają znaczki, a inni korki od wina. Ja również zbieram korki, tylko… inne – w moim mniemaniu o niebo lepsze 😉

Marc Dorcel, Geisha Plug. Recenzja

Teraz do mojej kolekcji trafił ten od Marca Dorcela – być może niektórym znany producent filmów porno. Geisha Plug to idealne połączenie minimalizmu z pięknym, białym kryształkiem (mnie one zawsze urzekają) oraz… z małą niespodzianką w środku. Czym może zaskoczyć ten gadżet? Zawiera w środku kulkę, która podczas miłosnych uniesień daje o sobie znać i dostarcza jeszcze większą rozkosz – polecam przetestować go przy klapsach, to dopiero coś!

Marc Dorcel, Geisha Plug. Recenzja

Rozkoszne doznania

Wszystko co się robi bez korka – z korkiem staje się dwa razy bardziej przyjemne. Jest jakby… dopełnieniem. Jeśli chodzi o pozycje, w których się sprawdza najlepiej to zdecydowanie na jeźdźca i bokiem oraz klasycznie, ze względu na fakt, że są to jedne z bardziej komfortowych pozycji z użyciem korka. W których się nie sprawdza? Na pieska, trochę mało komfortowo dla partnera (przynajmniej u nas). Podsumowując, warto pamiętać, że co u jednych się nie sprawdzi to u innych może być bardzo przyjemne. Każda pozycja daje nowe, inne wrażenia, warto więc nie ograniczać się do jednej czy dwóch pozycji.

  • Można go dostać w 3 rozmiarach: M, L oraz XL.

Marc Dorcel, Geisha Plug. Recenzja

Korek jest łatwy w utrzymaniu czystości, nie chłonie zapachów. Do jego nawilżenia poleca się stosowanie lubrykantów na bazie wody. W pudełku znajduje się czarny woreczek, w którym można bezpiecznie i higienicznie go przechowywać.

Za te zmysłowe chwile i wyjątkowe doznania dziękuję sklepowi Zmysły.pl

Przeczytałaś? Oceń!
Autor Paulina

Napisz komentarz

%d bloggers like this: