Kobiety kochają zakupy. Ten fakt potwierdzili by chyba nawet amerykańscy naukowcy. Uwielbiamy sprawiać sobie przyjemność po przez kupowanie ubrań, kosmetyków czy innych wymyślnych rzeczy. Mamy ochotę wejść do każdego sklepu… ale czy do każdego wejdziemy?

Są takie sklepy na widok, których odwracamy wzrok z wypiekami na twarzy. Mowa o SexShopach.

Mówiąc SexShop – myślisz obskurny sklepik w ciemnej uliczce z niemiłą obsługą? Jeśli tak to zapomnij o tym. Takie sklepy odeszły od lamusa ustępując nowoczesnym butikom, które wyglądają jak zwykły sklep z zabawkami, z tą różnicą, że te „zabawki” służą sprawianiu nam przyjemności. Jest w nich przyjemnie i estetycznie, a produkty prezentują się tak, że najchętniej chciało by się kupić je wszystkie. W dodatku można dokładnie się przyjrzeć i wybrać taki gadżet, który będzie najbardziej odpowiedni co do rozmiaru i naszych oczekiwań. Po sklepie można się spokojnie przejść bez podejrzliwych spojrzeń a obsługa zawsze wyjaśni czy wytłumaczy do czego służy dana zabawka i na pewno odpowie na nasze pytania – wiem to z własnego doświadczenia.

Gdzie znaleźć przyjazny butik?

Śmiało mogę polecić dwa: SecretPlace w Warszawie oraz Bossy w Poznaniu. Sklepy oferują duży asortyment oraz jak już wcześniej wspomniałam – miłą i pomocną obsługę. Tak – wiem, do takich zakupów ciężko się przekonać i częściej wolimy robić to przez Internet – zakupy są prostsze, szybsze i wygodniejsze. Jednakże uwagę musimy tu zwrócić na dwie rzeczy.

Po pierwsze – takie zakupy robić lepiej po za zaznajomieniu się z asortymentem: poznać wielkość, jakość oraz możliwości urządzenia to priorytet do tego żeby się nie rozczarować.
Druga sprawa – rób zakupy tylko w sklepach internetowych, które są sprawdzone i posiadają dobre opinie. Tutaj też mogę polecić Ci np. KinkyWinky czy FunFactory. Cenię te sklepy za świetny opis, szeroki asortyment oraz dyskretną przesyłkę.

Życzę udanych zakupów i przede wszystkim, przyjemności z zabawy! 🙂

Ulepszmy razem blog!

Wypełnij anonimową ankietę
Przeczytałaś? Oceń!
Autor Paulina

Napisz komentarz

%d bloggers like this: