Wszystko co piękne, dobre i przyjemne jest wynikiem czegoś innego. Coś, co doprowadza nas do stanu czy też miejsca, w którym jesteśmy jest równie ważne co sam cel. Nie było by wyśmienitego dania bez godzin spędzonych w kuchni, nie było by pięknego widoku ze szczytu bez wymagającej wspinaczki. Ten sam fakt możemy dostrzec w naszej sypialni.

Gra wstępna to nie tylko moment, który poprzedza sam akt seksualny – to coś więcej. To budowanie napięcia i wzajemne kuszenie, dzięki czemu odczucia podczas stosunku są głębsze i intensywniejsze. To gra w której trzeba uważać na każdy ruch.

Jaka powinna być gra wstępna?

Przede wszystkim powinna być satysfakcjonująca dla obu stron. Ta „rozgrywka” odbywa się pomiędzy Tobą a nim. Niby nic, niby takie to oczywiste, a niekoniecznie każdy wie jak zabrać się do rzeczy przez co postrzega grę wstępną jako coś zbędnego. Ale czy zawodowy sportowiec wybiegnie na murawę bez rozgrzewki?

Jak budować napięcie seksualne? Można to robić cały dzień podczas zwykłych czynności: namiętne zaczepki, czułe gesty czy po prostu pikantne wiadomości SMS wymieniane kiedy nie jesteście razem. Bo przecież nikt nie powiedział, że gra wstępna musi zaczynać się w sypialni. Idealnego przepisu raczej nigdzie w sieci nie znajdziecie, co najwyżej niektóre pomysły mogą wam posłużyć jako inspiracja, ponieważ każdy z nas jest inny i kręci go co innego.

Gra wstępna nie ma jednego, uniwersalnego przepisu – każdy musi stworzyć go sam

Jak to zrobić? To nic trudnego, bazując na własnych doświadczeniach i obserwacjach na pewno znajdziecie wskazówki, które wam to zadanie ułatwią. Kiedy już go stworzycie pamiętajcie, by nie tkwić ciągle w tym samym miejscu powtarzając go. Z przepisem na grę wstępną jest jak z przepisem na obiad czy deser – jedząc ciągle to samo po prostu może – nie, na pewno – się znudzić. Możecie go modyfikować dodając nowe elementy by nie działać ciągle jednym schematem. Powtarzając ciągle te same ruchy na szachownicy przeciwnik w końcu nas rozgryzie – trzeba go ciągle zaskakiwać i sprawiać by jego serce biło szybciej 😉

Nie ograniczajcie się, puśćcie wodze fantazji, a zobaczycie jaka gra wstępna może być przyjemna 😉 Nie nakładajcie na siebie żadnej presji, po prostu dobrze się bawcie i cieszcie bliskością – bo o to w tym chodzi, żeby czerpać przyjemność. Wiadomo, czasem dane miejsce nam nie pomaga i mamy mniejsze pole do popisu ale to pozwala obudzić w sobie naturę kombinatora.


Zainspiruj się – pomysły na grę wstępną


  • Zacznijmy od początku

Gra wstępna może zacząć się już od rana. Jeśli mieszkacie osobno – mogą to być pikantne wiadomości, a jeśli razem – wiadomości można zamienić na czułe gesty, dotyk czy rozmowę. Zawsze kiedy jesteśmy w dwóch różnych miejscach i oboje mamy kosmate myśli telefon jest gorący od wiadomości – a my nie możemy doczekać się wieczora, by przenieść to wszystko do rzeczywistości.

  • Seksowna bielizna, którą możesz kusić partnera ubierając zwiewną sukienkę lub wysyłając mu kuszące zdjęcia z fantazyjnym dopiskiem

Jestem ogromną fanką seksownej bielizny, moja szafa pęka w szwach więc to mój ulubiony sposób by podsycić pożądanie i podnieść temperaturę mojemu mężczyźnie. Na rynku dostępne są przeróżne modele, od tych seksownych po odważne, które więcej odsłaniają niż zakrywają – ta różnorodność jest piękna, bo jest naprawdę ogromny wybór by dopasować coś dla siebie. Wybierając bieliznę pamiętaj dobrać ją tak, byś czuła się w 100% seksi, pewna siebie oraz by podkreśliła wszelkie twoje atuty.

  • Wykorzystajcie do zabawy swoje zmysły

Czy wiesz, że zakrywając oczy automatycznie pozostałe zmysły się wyostrzają? Użycie opaski na oczy, lub jeśli nie macie jej w swojej sypialni możecie wykorzystać np. apaszkę, pobudza nie tylko zmysły ale i wyobraźnie. Jak to wykorzystać? Szeptanie do ucha, karmienie pysznościami czy masaż ciała z pewnością się sprawdzi – wystarczy spróbować i przekonać się na własnym ciele. Do masażu można użyć jadalnych olejków, by móc smakować ciało partnera/partnerki. Sama uwielbiam mieć zasłonięte oczy (dodatkowo związane ręce) i zdać się na łaskę mojego mężczyzny, który dobrze wie jak doprowadzić mnie do… szaleństwa.

  • Przebieranki to mała wariacja bieliźniana

Jeśli jesteś otwarta na wcielenie się w uczennicę, policjantkę czy pielęgniarkę sprawdź kostiumy od Obsessive. Dzięki nim gra wstępna nabierze rumieńców… Wcielanie fantazji w życie to nic złego – warto zdjąć maskę wstydu i zacząć czerpać przyjemność na różne sposoby.

  • A może… gra erotyczna?

Dla osób nieśmiałych w rozmowie o seksie, dla osób, które nie są zdecydowane lub po prostu potrzebują, by coś za nich zdecydowało polecam gry erotyczne. Czemu gry erotyczne są fajne?  Choćby dlatego, że mają świetne zadania, które musicie wykonać. Niektóre polegają na budowaniu napięcia przez cały dzień! Ich zadania są ciekawe. Przykładem takiej gry jest Grajmy razem, Chilli: Pikantne zniewolenie. Osobiście uważam, że granie w gry erotyczne pomaga się otworzyć i pobudza fantazje. Tym bardziej jeśli zastanawialiście się kiedykolwiek o zakupie takiej gry – polecam spróbować 🙂

  • Gra wstępna może być bardziej… namiętna

Co mam na myśli? Gadżety BDSM – użycie kajdanek, paski czy pejcza potrafi rozgrzać i odpowiednio zadziałać. Aczkolwiek nie samymi gadżetami człowiek żyje – mogą to być takie rzeczy jak szelki, uprząż czy maska na twarz. Te elementy wykorzystujemy najczęściej.

Wasza sypialnia – wasza sprawa

To by było na tyle. Reszta w waszych rękach – nie krępujcie się rozmawiać o fantazjach, bo dzięki rozmowom i otwartości w waszych łóżkach nie zagości rutyna, a życie seksualne będzie satysfakcjonujące. Wiem, że nie znalazła się tutaj konkretna odpowiedź na pytanie „Jak wygląda idealna gra wstępna”. Prawda jest taka, że taka odpowiedź nie istnieją. Mogę użyczyć tylko kilku wskazówek na, które powinno zwracać się uwagę. To jaką drogę obierzecie zależy już tylko od was.

Ulepszmy razem blog!

Wypełnij anonimową ankietę
Przeczytałaś? Oceń!
Autor

Napisz komentarz

%d bloggers like this: