Szukacie czegoś, co wzniesie wasz związek poziom wyżej? Może chcecie poruszyć głębsze tematy, ale nie wiecie jak zacząć? Zatem ten wpis jest dla was 😉

Okazywanie miłości ma różne formy, od przytulania po miłe słowo na dzień dobry czy gesty takie jak podarowanie kwiatów, czekoladek czy innych rzeczy. 14 lutego, Walentynki, to dzień, który wiele osób chętnie celebruje i sprawia, że jest wyjątkowy. Można kupić bukiet róż, który za kilka dni zwiędnie, można dać czekoladki, które zostaną zjedzone i pozostanie po nich puste pudełko. Ale można też wybrać inny sposób, który z pewnością zaowocuje w naszym związku. Co to takiego? Wspólny czas i zainteresowanie sobą – czyli poruszenie tematów i poznanie się bliżej niż dotychczas – gra dla par Między Nami to świetny pomocnik, dla tych, którzy nie wiedzą jak się do tego zabrać. I ta propozycja jest tak naprawdę dla każdego, zarówno dla osób będących w krótkim związku jak i dłuższym.

Uważam, jest świetną rozrywką i pomysłem na wspólnie spędzone chwile. Dzięki niej poznacie bliżej nie tylko drugą połówkę, ale także siebie, podzielicie się swoimi potrzebami i wprowadzicie do związku powiew świeżości i nowości.

Pragnę podkreślić, że nie jest to materiał ze współpracy, grę kupiliśmy z moją drugą połówką sami. Chcieliśmy zobaczyć czy w tak długim związku jakim jesteśmy coś jeszcze będzie w stanie nas zaskoczyć lub sprawić, że poczujemy to COŚ bardziej niż dotychczas. Zachęciły nas pozytywne opinie – nie mogliśmy przejść obok niej obojętnie.

Chociaż jest to moja propozycja dla was na walentynkowy ‘’prezent’’, to tak naprawdę może być prezentem kupionym w każdy inny dzień w roku. Nawet nie musi nim być, możecie kupić ją wspólnie, bez okazji, ponieważ jest świetnym przewodnikiem dla relacji. Karty nakierowują was na pewne tory, ale całą robotę wykonujecie wy. Jeśli tylko będziecie w pełni otwarci i podejdziecie do tematu na 100%, to rezultat będzie świetny! 😉

Być może właśnie tego wam potrzeba, by zainicjować rozmowę, by zadać pytania, na które chcecie poznać odpowiedzi, ale nie do końca wiecie jak je sprecyzować i jak znaleźć odpowiedni moment.

Gra dla par – Między Nami: o najskrytszych

Ogólnie gra ma na celu pomóc w odkrywaniu tajemnic i fantazji, pomóc się wspólnie porozumieć i porozmawiać na różne tematy. To opcja idealna dla wszystkich, a w szczególności dla tych, który nie do końca są śmiali, by zapytać o to wszystko w jednej chwili, np. o pragnienia czy potrzeby łóżkowe. W końcu w związku jest bardzo ważne dzielenie się takimi rzeczami i warto się przełamywać, by poruszać takie tematy. Eksperymentowanie nie pozwala na rozgoszczenie się rutynie, która nie jest dobra dla relacji.

W twardym, eleganckim pudełku znajduje się 150 kart z przeróżnymi pytaniami. Karty podzielone są na 5 kategorii: W łóżku, Bez tabu, Słodkie zachcianki, Między Tobą a Mną oraz Bliskość. Na zdjęciach widzicie przykład kilku z nich.

Jak grać? Losujecie naprzemiennie kartę i czytacie pytanie na głos, na które druga osoba udziela odpowiedzi. Ważne jest, by w pełni skupić się na grze i otworzyć się przed swoim partnerem/partnerką. Oprócz pytań na kartach znajdziecie również zadania do wykonania. Od was zależy, czy wykonacie je ”od ręki” czy wykorzystacie je przy najbliższej, intymnej, okazji.

Jeśli chodzi o nasze wrażenia – spędziliśmy kilka wieczorów z tą grą, podczas których wspólnie udzieliliśmy sobie wiele odpowiedzi. Wspólnie dyskutowaliśmy, ponieważ podczas rozmowy na myśl nasuwały nam się kolejne pytania, które rozwijaliśmy dalej. Biorąc pod uwagę czas poświęcony na jedną kartę i wyczerpujące odpowiedzi i dyskusję stwierdzamy, że by odpowiedzieć na nie wszystkie trzeba zarezerwować sobie kilka podejść albo cały dzień, by zrobić to od razu. Aczkolwiek uważam, że fajnie sobie dawkować tę przyjemność jaka się kryje za wspólną grą. To czas pełen miłych ale i rozkosznych wspomnień czy też takich, które wywołują śmiech. Karty są konkretnie sformułowane, niektórych pytań nigdy nie zadaliśmy sobie tak wprost, więc teraz mieliśmy możliwość to nadrobić.

Czy warto ją kupić? Tak

Czy ta gra to dobry pomysł zarazem dla par, które są ze sobą krótko jak i długo? Tak.
Czy można z nią spędzić fajnie czas i dowiedzieć się o sobie czegoś nowego i otworzyć przed partnerem/ką? Tak.

Jeśli się zastanawiacie się wspólnie nad tym jak poznać siebie, nie wiecie jak ugryźć temat – tu macie pomysł jak na tacy. Ogólnie daję dużego plusa za to, że ta gra jest dobra nie tylko ”na raz”. Im dłużej i lepiej się w ten sposób poznajemy, to możemy poszerzać swoje granice. Z każdym kolejnym zagraniem mamy możliwość iść krok do przodu lub ujawniać nowe rzeczy. W końcu nie wszystko może przyjść nam do głowy podczas jednej rozgrywki, prawda?

Są tu też takie pytania, których pewnie sobie nie zadaliście, bo nie przyszły wam do głowy. Dzięki kartom możecie to zrobić i wspólnie podyskutować. Dla nas czas spędzany z tą grą jest fajną alternatywą dla innych rzeczy, które też robimy wspólnie, ale nie mają większego wpływu na rozwój naszej relacji.

Ulepszmy razem blog!

Wypełnij anonimową ankietę
Przeczytałaś? Oceń!

Napisz komentarz