Twój mężczyzna jest gotowy do poświęceń żeby sprawić ci jak najwięcej rozkoszy? Możesz mu się odwdzięczyć tym samym! Wiesz, że to jaki on osiągnie orgazm zależy w głównej mierze od ciebie? Przekonaj się, jak mu dogodzić… 😉

Większość twierdzi, że mężczyzna żeby się kochać nie potrzebuje gry wstępnej, że działa na podstawie „jest twardy – może działać!” Nic bardziej mylnego. To, że ma twardy dowód który tylko potwierdza jego ochotę na seks nie znaczy jeszcze, że może to zrobić niczym króliczek 😉 Jeśli chcesz zafundować swojemu mężczyźnie bardzo wybuchowy finał poświęć czas na dłuuugą grę wstępną. Jak każda kobieta – oni też potrzebują pieszczot, namiętności i… powolnego budowania napięcia (to ma wpływ na jego finał!)

Mój mężczyzna może potwierdzić to co piszę. Wyraźnie widzę jak reaguje na wolne i zmysłowe pieszczoty a jak na te nieco ostrzejsze. Każde są dobre, ale tylko te wolne, przeciągające finał jak najdalej mogą zagwarantować prawdziwą białą lawinę… 😉

Zapoznaj się z poniższą listą sposobów na grę wstępną, która zagwarantuje mu najlepszy orgazm w życiu – a tobie? Zapewni tytuł bogini.

Jak sprawić, żeby ON oddał wszystko za najlepszy seks w życiu? (oprócz karty kredytowej, jeśli masz skłonności do zakupoholizmu :D)

Uwiedź go masażem

Ponoć masując swojego mężczyznę przygotowujesz go do orgazmu, który zawładnie całym jego ciałem (na całym ciele jest dużo zakończeń nerwowych których pobudzanie przez masaż powoduje odpływ krwi do najbardziej gorących miejsc)

Jak to zrobić? Zaproś go na łóżko, zaproponuj żeby się położył. Odrobina relaksu. Usiądź na jego udach okrakiem – zaczynając od głowy użyj palców wskazujących oraz środkowych i rozcieraj skórę schodząc od głowy do karku. Potem zejdź niżej… zewnętrznymi krawędziami dłoni uciskaj po bokach kręgosłupa. Dodatkowo możesz zadbać żeby poczuł twoją obecność i nie zasnął 😉 ”Przypadkiem” muśnij go swoimi piersiami, pozwól żeby poczuł twój gorący oddech. Wykorzystaj ten trik: Wypukłą częścią dłoni tuż przy nadgarstkach uciskaj jego kość ogonową (to miejsce którego pieszczoty sprawiają, że do jego klejnotów napływa krew przez co stają się bardziej wrażliwe na dotyk) Skup się na tym obszarze poświęcając czas również pośladkom. Na pewno zapragnie więcej – sprawisz, że oszaleje 😉

Dłuższą drogą do celu.

Zwykle dążycie tą krótszą drogą do celu, bo jest prostsza i już ją dobrze znacie? A gdyby tak… zmienić trasę? Skuś go, drażnij, przedłużaj ten moment.

Jak to zrobić? Poproś, żeby usiadł i usiądź za nim lub.. uklęknij przed nim. Złóż namiętne pocałunki na jego karku, dłońmi błądź po całym ciele robiąc to precyzyjnie i… niespiesznie. Dotrzyj do ud, muskaj je delikatnie od wewnątrz i z zewnątrz. Omijaj naprężony członek a zarazem bądź blisko niego. Muśnij go raz… dwa.. ale zostaw tę część pieszczot na deser 😉

Wróć do czułych pocałunków.. powtarzaj te czynności kilka razy fundując mu nieznane dotąd uczucia. Gwarantuję, że jego serce na pewno przyspieszy.

Skup się na jego włosach.

Ale nie na tych na głowie. Zajmij się tymi, które porastają jego podbrzusze. Ta ścieżka prowadząca w głąb spodni jest silnie unerwiona i sprawia, że czułe pieszczoty rozbudzą w mężczyźnie potężne napięcie, które odpowiedzialne jest za megaorgazm.

Jak to zrobić? Czułymi pocałunkami zejdź w dół, wzdłuż tej ścieżki. Złóż dłoń w łódeczkę, w której skryjesz jego jądra i pieść je od dołu. Język zagra pierwsze skrzypce – przesuwaj nim delikatnie po penisie swojego mężczyzny. Baw się ciągle jego jądrami, nie zapominaj o nich. Obserwuj jego reakcje i zapamiętuj co lubi, że później to powtórzyć i sprawić, żeby odleciał i poczuł się jak siódmym niebie.

Wypróbuj któryś sposób na swoim partnerze – na pewno polubi (jeden albo wszystkie!) w końcu kto nie lubi takich przyjemności… 😉

Ulepszmy razem blog!

Wypełnij anonimową ankietę
Przeczytałaś? Oceń!

Napisz komentarz