fbpx

14 Luty, walentynki, uwielbiane święto przez wszystkich zakochanych. Warto ten jeden, cały dzień, poświęcić dla swojej drugiej połówki. Spotkajcie się i spędźcie ten czas wyjątkowo, inaczej niż każdy normalny dzień. Mam dla was kilka pomysłów:

Kino?

Jeśli twoja dziewczyna lubi 50 Twarzy Greya, to świetna okazja żeby wspólnie się wybrać na seans. Jeśli ekranizacja książki E.L James, nie wchodzi w grę, zawsze możecie wybrać się na Sztukę Kochania. Myślę, że część dziewczyn na pewno wybierze się ze swoimi partnerami do kina. Idziecie? Bo My tak. 😉

Restauracja

Mały stolik z winem, kieliszkami i dwa krzesła na przeciwko. Zaszalejcie. Wybierzcie się na obiad – lub bardziej romantycznie, na kolację – do restauracji. Dostosujcie ubiór do okazji. Nie zapomnijcie się uśmiechać, w końcu to wasz dzień! Trzeba go spędzić wyjątkowo. 😉 Na pewno pomoże oderwać się od rzeczywistości i skupić się wyłącznie na sobie. Być może taka randka na nowo obudzi w was jeszcze większe uczucie?

To miejsce

Pisząc „to miejsce” mam na myśli miejsce, w którym się poznaliście lub miejsce, z którym wiążecie specjalne więzi. Przyjemnie spotkać się w takim miejscu znając się długo i wspominając stare czasy.

Noc w hotelu

A gdyby tak… wynająć pokój w hotelu? Kiedy nie masz warunków na spędzenie upojnej nocy lub odrobiny prywatności – to rozwiązanie może być odpowiednie. Nawet jeśli masz wolne mieszkanie to wynajęcie pokoju na walentynkowe igraszki, zawsze jakaś nowość. 😉 Noc w innym otoczeniu = nowe doznania.

Bez wychodzenia

Jeśli nie lubicie wychodzić w takie dni, zawsze świetnym sposobem wspólne przygotowanie posiłków, wypicie wina i… może powtórzcie sobie wasz pierwszy raz? Takie chwile są bezcenne. Jeśli już mowa o przyjemnościach to może przetestujecie blat w kuchni albo kanapę w pokoju gościnnym?

Lodowisko

Myślę, że dla świeżo upieczonych par wyjście na lodowisko to dobry pomysł. Wspólne upadki, nauka albo trzymanie się za rękę dla bezpieczeństwa – niewinnie zbliży was ku sobie, a i będziecie mieli co wspominać.

Mam nadzieję, że czas spędzony w ten dzień miłości będzie wyjątkowy, tego właśnie Wam życzę 🙂

Podobne wpisy

Przeczytałaś? Oceń!
Autor

Napisz komentarz

%d bloggers like this: