14 Luty, walentynki, uwielbiane święto przez wszystkich zakochanych. Warto ten jeden, cały dzień, poświęcić dla swojej drugiej połówki. Spotkajcie się i spędźcie ten czas wyjątkowo, inaczej niż każdy normalny dzień. Mam dla was kilka pomysłów:

Kino czy seans w domu?

Kino jest fajną opcją, szczególnie jeśli akurat jest się na co wybrać. Zawsze to zmiana otoczenia niż tylko telewizor i Netflix. Jeśli jednak jesteście fanami spędzania czasu wspólnie przed TV i wybór spośród różnych filmów czy seriali – to też świetna opcja. Świece, nastrój i wino… Brzmi jak idealny plan nie tylko na walentynkowy wieczór 😉

Restauracja

Mały stolik z winem, kieliszkami i dwa krzesła na przeciwko. Zaszalejcie. Wybierzcie się na obiad – lub bardziej romantycznie, na kolację – do restauracji. Dostosujcie ubiór do okazji. Nie zapomnijcie się zabrać dobrego samopoczucia i uśmiechu! Na pewno taki wypad pomoże wam oderwać się od rzeczywistości i skupić wyłącznie na sobie, szczególnie jeśli na co dzień jesteście zabiegani. Być może taka randka na nowo obudzi w was jeszcze większe uczucie?

TO miejsce

Pisząc „to miejsce” mam na myśli miejsce, w którym się poznaliście lub miejsce, z którym wiążecie specjalne więzi. Przyjemnie spotkać się w takim miejscu, szczególnie jeśli znacie się długo, można powspominać stare czasy – przyjemnie wracać do takich chwil 🙂

Noc w hotelu

A gdyby tak… kompletnie zaszaleć i wynająć pokój w hotelu? Kiedy nie masz warunków na spędzenie upojnej nocy lub odrobiny prywatności – to rozwiązanie może być odpowiednie. Albo po prostu jeśli chcecie wyrwać się gdzieś poza własne cztery ściany. Nawet jeśli masz wolne mieszkanie to wynajęcie pokoju na walentynkowe igraszki, zawsze jakaś nowość;) Noc w innym otoczeniu = nowe doznania.

Bez wychodzenia

Jeśli nie lubicie wychodzić w takie dni, zawsze świetnym sposobem wspólne przygotowanie posiłków, wypicie wina i… może spróbowania czegoś nowego? Być może nowej pozycji, może edgingu, a może oralu? Jeśli już mowa o przyjemnościach to może warto wybrać się po nowe doznania np. do kuchni na blat stołu albo… kupić jakąś erotyczną gierkę która urozmaici wasz czas, a dodatkowo zapewni świetną zabawę?

Lodowisko

Myślę, że dla świeżo upieczonych par wyjście na lodowisko to dobry pomysł. Wspólne upadki, nauka albo trzymanie się za rękę dla bezpieczeństwa – niewinnie zbliży was ku sobie, a i będziecie mieli co wspominać.

Mam nadzieję, że czas spędzony w ten dzień miłości będzie wyjątkowy, tego właśnie Wam życzę 🙂

Ulepszmy razem blog!

Wypełnij anonimową ankietę
Przeczytałaś? Oceń!
Autor

Napisz komentarz

%d bloggers like this: