Jedne się wstydzą, drugie nie lubią, a trzecim mimo chęci nie do końca w(y)chodzi. Jak zatem zadowolić swojego mężczyznę i zafundować mu perfekcyjnego loda? Ćwicząc. Postaraj się wyobrażać to co właśnie będziesz czytać. 😉

Zadbaj o nastrój

Świece, wino.. a jak lubisz jak coś brzęczy w tle, włącz muzykę. Nie zabieraj się do tego od razu. Z tym jest jak z jedzeniem – żeby zjeść dobrze, trzeba najpierw odpowiednio przygotować. Pocałuj, szepnij niegrzeczne słówko, zejdź niżej, suń ustami powolnie w dół. Bądź jak kocica, zostaw mu ślady pazurków na klacie (byle nie do krwi). I dopiero… przejdź do celu. Mężczyźni lubią małe zapowiedzi, które obiecują dobry spektakl.

Lubisz lody? np. Śmietankowe albo… lizaki?

Pomyśl o takim, kiedy penis twojego mężczyzny znajdzie się już w twoich ustach. Delektuj się nim, nie bądź łapczywa, po nim nie zostanie sam patyczek. :p Smakuj, liż i całuj. Całego. Ssij i nie żałuj śliny. Góra-dół-dookoła, tak jak byś oblizywała topiącego się loda w upalny dzień lata. Zrób to tak dobrze, jak dobrze chcesz, żeby on się czuł. Spaw żeby zajęczał z rozkoszy. Spoglądaj na niego mając penisa głęboko w ustach – na pewno mu się to spodoba (czyli tzw. głębokie gardło – ale o tym więcej w innym wpisie). Spróbuj użyć dłoni (jeśli nie doszłaś jeszcze do wprawy i skupiasz się na początku penisa, dalej pieść go dłonią, przesuwaj w górę i w dół – z wyczuciem ;)). Teraz on jest królem, a ty staraj się dopieścić jego klejnoty najlepiej jak potrafisz. Później to ty możesz być królową. 😉

Jeśli już o lodach mowa – ich się nie gryzie. Schowaj ząbki, bo przecież nie chcesz go pogryźć. To należy do najczęstszych błędów popełnianych przy fellatio zaraz po skupianiu się na samej główce penisa. Zapamiętaj: ząbki muszą być schowane i trzeba o tym pamiętać, żeby przypadkiem nie wgryź się i… czar prysł. Za pierwszym razem nikt nie zrobił perfekcyjnego loda. Ćwicz. Tylko ćwiczenie czyni mistrza. A twój mężczyzna na pewno będzie z nich zadowolony – mimo wszystko. 😉 Ale zaraz zaraz… przecież penis to nie wszystko! Nie zapominaj o jądrach, które także lubią pieszczoty. Pieszczoty dłonią lub… ustami (jeśli masz uprzedzenia do tej czynności po prostu poproś partnera aby się ogolił lub zaproponuj swoją pomoc). Czułe pocałunki, lizanie… to to, co kotki lubią najbardziej. 😉

Zaopiekuj się jego penisem tak jak byś chciała, żeby on zaopiekował się twoją cipką,

…czyli przelej swoje starania śliniąc się i jeżdżąc po całym penisie w górę i w dół. Wolniej, szybciej, głębiej, płyciej. Na pewno zorientujesz się co lubi najbardziej i wtedy będziesz mogła to powtórzyć. Najważniejsze to robić to z pasją i bez pośpiechu – przecież ten lód się nie rozpuści. 😉 W całej tej zabawie chodzi o delikatność, szczególnie kiedy czujesz, że już jest blisko finału.

Apropo finału. Jak zakończyć?

Najlepiej jak potrafisz. Większość mężczyzn pewnie marzy w takiej chwili, żeby wbić się najgłębiej w gardło i najzwyczajniej w świecie dojść, serwując ci ptasie mleczko. 😉 Możesz też rozegrać to inaczej, jeśli poczujesz, że już skończył w twoich ustach po prostu pracuj nimi jeszcze przez chwilę (kilka sekund) a później zwolnij. Wypuść go i pozwól ogarnąć, że przed chwilą zrobiłaś mu tak dobrze jak nigdy dotąd.

Z połykaniem jest tak, że jeśli już coś masz w ustach, to niegrzecznie wypluwać. 😉 Aczkolwiek kiedy to jest (jeszcze) granica bezwzględna równie przyjemne dla niego będzie skończenie na twoich piersiach lub twarzy. Uwierz, ten widok jest dla mężczyzn wyjątkowo podniecający. Nic od razu nie staje się przyjemnością i cudownym doznaniem, dlatego z każdym kolejnym razem warto iść o jeden krok do przodu.

Zawsze można pooglądać filmy porno, jednak nie pierwszy lepszy z brzegu, tylko nieco się wysilić i poszukać czegoś co bardziej zbliżone jest do rzeczywistości. Może coś was zainspiruje albo zapragniecie spróbować czegoś, co przed chwilą obejrzeliście.

Na takiego loda każda pora roku jest dobra, prawda panowie? 😉

Ulepszmy razem blog!

Wypełnij anonimową ankietę
Przeczytałaś? Oceń!
Autor Paulina

1 Comment

Napisz komentarz

%d bloggers like this: