Mój pierwszy raz…


Pamiętam jak dziś, kiedy po raz pierwszy wybrałam się do sklepu z gadżetami erotycznymi. Wiadomo, czułam stres i zawstydzenie. W głowie milion myśli typu a co pomyślą ludzie, a co pomyśli sprzedawca, a co jeśli ktoś będzie dokonywał zakupu w tym samym czasie?! Z wypiekami na twarzy chwyciłam za klamkę i otworzyłam drzwi. Pierwsze koty za płoty! Nic mnie nie pożarło ani nie czułam się inaczej niż w sklepie spożywczym. Nie było wcale źle jak sobie myślałam. Było wręcz przeciwnie. Miła obsługa i masa fikuśnych i ciekawych zabawek. Większość strachu dodajemy sobie sami. Zatem jeśli ty też masz przed sobą tą pierwszą wizytę mam dla ciebie parę wskazówek.

  • Weź na celownik sklep i wybierz się na zakupy. Nie bój się sprzedawców. Są profesjonalistami, traktują każdego w taki sam sposób, a przede wszystkim są od tego żeby rozwiać każdą wątpliwość. Rozmawiając z taką osobą w prostszy i dosłowny sposób zaczerpniesz wiedzy niż z internetu, w którym może być coś, co nie będzie dla ciebie wystarczająco jasne. Kto pyta – nie błądzi, zatem pytaj o wszystko co chcesz wiedzieć.
  • Jeśli masz na oku jakąś zabawkę, sprawdź ją! Dotykaj, macaj, naciskaj, włącz, wyłącz, oglądaj i tak dwa.. trzy.. albo i pięć razy. Zobacz na co ją stać. Nie kupuj kota w worku. Zastanów się, masz na to czas, a dogłębniejsze testowanie zrobisz po zakupie 🙂
  • A propos dokonania zakupu. Cena. Przygotuj się na wydatek. Chcąc kupić gadżet nie łaszcz się na te tańsze. Nie ma nic gorszego niż kupienie czegoś, co tylko z nazwy jest tym czego chcemy. Dobra marka i jakość wykonania równa się konkretnej cenie. Wypatrzyłaś w internecie zabawkę i chcesz ją mieć, w dodatku jest tańsza niż w sklepie stacjonarnym? Uważaj, zamawiaj tylko w sprawdzonych sklepach internetowych, unikniesz rozczarowań i straty pieniędzy. Dokładając kilka złotych masz pewność, że otrzymasz towar godny ceny.
  • Co do zachowania w sklepie, Spodziewaj się, że odwiedzając dany sklep nie będziesz tam sama, więc swoje słowa krytyki trzymaj dla siebie. Zabawki erotyczne to indywidualna sprawa każdego, kto się na nie decyduje. Ktoś lubi korki analne a ktoś inny pejcze. Odwiedzając taki sklep musisz być przygotowana na to, że znajdują się tam różne rzeczy od wibratorów po alternatywną pornografię. Wszystko jest dla ludzi. Pierwszy raz nie jest łatwy, ale kolejny już przybliża nas do zachowań jak w normalnym sklepie.

Podobne wpisy

Przeczytałaś? Oceń!
Autor

Napisz komentarz

%d bloggers like this: