Necking to bardzo przyjemna forma pieszczot. Dotyczy głownie szyi, karku i okolicu uszu – czyli wrażliwych miejsc u kobiet jak i u mężczyzn. Skubanie zębami uszu, całowanie lub głaskanie karku i szyi to czysta przyjemność…

Dzięki dobremu unerwieniu w tych okolicach reagujemy intensywnie na tą erotyczną formę pieszczot. Kto czerpie większą przyjemność z neckingu? Kobiety, aczkolwiek mężczyźni również są zadowoleni (szczególnie jeśli potraktujemy go bardziej drapieżnie).

 

Necking jako gra wstępna? Owszem!

Wiem po sobie jak bardzo lubię każdy dotyk i muśnięcie ust – myślę, że każda kobieta lubi jak jej partner odpowiednio zajmuje się jej ciałem.

 

Dlatego poniżej przedstawiam kilka podpowiedzi jak zrobić to dobrze, żeby ONA odpłynęła.

 • Użyj samych opuszków, bądź delikatny i pieść jej kark docierając do szyi i kończąc subtelny dotyk na uszach. Jeśli taki dotyk sprawi jej przyjemność, możesz zwiększyć intensywność.

 • Użyj ust. Wilgotnymi ustami składaj delikatne pocałunki. Miejsce nad obojczykiem – to jedna z wrażliwszych stref (tylko nie rób malinek!). Używając ust nie zapomnij o dłoniach, którymi możesz pieścić piersi lub objąć i przytulić ją.

 • Muśnięć ust ciąg dalszy. Całuj ją na różne sposoby: delikatniej, mocniej, zaangażuj język do pocałunków, całuj z lekko rozchylonymi ustami.

 • Uszy. Uszy lubią pieszczoty. Przygryzanie, lekkie dmuchanie i całowanie. Wykonując jakikolwiek ruch obserwuj reakcję partnerki;

 • Nie zapomnij o najważniejszym: Im więcej różnych bodźców jej dostarczysz, tym lepiej.

A jak wykorzystać necking, żeby ON miał z tego jak najwięcej przyjemności?

 • Na początek rozluźnij go masując spięty kark delikatnie ugniatając.

 • Bądź jak kotka, użyj pazurków. Ale nie tak, żeby go podrapać i zostawić ślady. Nie. Zrób to delikatnie. Zacznij od karku.

 • Mężczyźni lubią pieszczoty głowy, więc sięgnij dłonią dalej, przeczesując dłonią włosy.

 • Pieszczoty uszu. Mój mężczyzna mówi mi zawsze, że ze wszystkich pieszczot lubi najbardziej szeptanie niegrzecznych słówek 😉 Dokładając do tego seksowne mruczenie lub pozwolić usłyszeć oddech – bezcenne. Pieszczenie, podgryzanie, ssanie, lizanie. To wszystko jest dozwolone 😉

 • Drapieżne pocałunki. Kiedy on całuje twoją szyję robi to delikatnie. Kiedy ty całujesz jego szyję rób to zdecydowanie i intensywnie. Oczywiście obserwując jego reakcję, czy aby na pewno lubi kiedy całujesz go mocno i wpijasz się w jego szyję niczym wampir.

 • Od szyi po sutki. Drogę która się poprowadzi możesz obrać sama. Doznania na pewno będą dla niego przyjemne.

Każde pieszczoty są dobre, trzeba tylko odpowiednio zaznajomić się z ciałem naszego partnera i wiedzieć co najbardziej lubi. Warto też eksperymentować i wprowadzić od czasu do czasu coś nowego żeby nie zasmakować gorzkiego smaku rutyny.

Ulepszmy razem blog!

Wypełnij anonimową ankietę
Przeczytałaś? Oceń!
Autor

Napisz komentarz

%d bloggers like this: