Największą zaletą masturbacji wcale nie jest rozładowanie napięcia seksualnego, a poznawanie i nauka reakcji własnego ciała. Dzięki temu dowiadujesz się co sprawia Ci największą przyjemność i jak Twoje ciało reaguje na różne rodzaje pieszczot. Właśnie wtedy masz czas tylko dla siebie i możesz skupić się na przyjemnościach jakie płyną z samozadowolenia.

Gdy poznasz już techniki dzięki którym osiągasz orgazm będziesz mogła łatwo poinstruować swojego partnera co ma robić, abyś razem z nim mogła osiągać orgazm. Każda z nas potrzebuje czegoś innego. Niektóre lubią delikatne pieszczoty, a inne nieco mocniejsze. Ja wciąż szukam nowych technik, sprawdzam co na mnie działa najbardziej, a co nie. Nie zawsze przy tym osiągam orgazm – bo to nie jest cel, do którego dążę za wszelką cenę.

W tym wpisie postaram się podzielić z Tobą kilkoma sprawdzonymi przeze mnie pomysłami, gdzie i jak się dotykać,  żeby było przyjemnie. Na początek proponuję wyłączyć telefon i zamknąć drzwi. Najlepiej żebyś miała czas tylko dla siebie i nikt ci nie mógł ci przeszkodzić.

Poznawaj swoje ciało

Rozbierz się i połóż wygodnie na łóżku. Odpręż się i rozluźnij. Delikatnie muskaj palcami swoje piersi, sutki. Zjedź palcami po brzuchu coraz niżej, przez wzgórek do ud. Muskaj skórę powoli zbliżając się do warg sromowych. Staraj się skupić tylko na przyjemności. Dzięki temu ćwiczeniu dowiesz się które miejsca są wrażliwe na delikatny dotyk. Słuchaj swojego ciała i obserwuj jego reakcje.

Jak pieścić łechtaczkę?

Gdy już będziesz delikatnie rozgrzana zacznij dotykać łechtaczki. Najlepiej, gdy robisz to zwilżonym palcem. Możesz użyć do tego żelu nawilżającego, oliwki do ciała lub po prostu śliny. Sprawdź czy lepiej działa na ciebie delikatny dotyk tuż nad łechtaczką, mocniejszy bezpośrednio na niej czy może wystarczy pocieranie? Spróbuj wykonywać ruchy pionowe, poziome lub zataczać kółeczka. Zmiana ilości palców też przyniesie zupełnie inne rezultaty. Możesz np. pocierać dwoma palcami ułożonymi w literę V po bokach łechtaczki rozchylając lub ściskając je. A może delikatne klapsy ci się spodobają? 😉

Tu możesz zakończyć przygodę doprowadzając się do orgazmu. Ale ja jednak polecam Ci dalsze eksperymenty ze swoim ciałem, warto…

Wejście do pochwy

Gdy będziesz już odpowiednio wilgotna (a jeśli nie, użyj żelu) spróbuj robić palcami kółka wokół wejścia do pochwy. Powoli zacznij zagłębiać w niej jeden palec. Rób to ruchami posuwistymi za każdym razem wciskając w siebie coraz więcej. Możesz użyć jednego lub więcej palców. Spokojnie pochwa rozciąga się i po wszystkim kurczy do swoich standardowych rozmiarów. ( Pamiętaj, żeby obciąć paznokcie, z długimi doświadczysz więcej bólu niż rozkoszy. 😉 ).

Gdy będziesz miała w środku palce spróbuj poruszać nimi na boki, obracać, zginać. Możliwości są różne. Szukaj tych najlepszych.

Jak zlokalizować Punkt G?

Kiedy już swobodnie „poruszasz się” w swojej cipce możesz spróbować poszukać punktu G. Włóż w siebie 1 lub 2 palce i zegnij je. Na górnej ściance pochwy poszukaj niedużego miejsca, które w dotyku jest inne niż wszystko dookoła. Masuj je robiąc palcami ruch typu „chodź do mnie przystojniaku” 😉

Jak pieścić piersi?

Podczas pieszczot nic nie stoi na przeszkodzie, żeby je masować, a wręcz jest to wskazane. Skoro jedna ręka jest zapracowana na dole to drugą możesz zając się biustem. Spróbuj ściskać go, masować sutki lub nawet pociągać za nie. Dodatkowa stymulacja jeszcze bardziej przybliży Cię do orgazmu.

Stwórz swój własny scenariusz masturbacji. Nie musisz zaczynać od delikatnych pieszczot. Możesz zacząć mocniej, ale pamiętaj, żeby mieć coś nawilżającego pod ręką. Zawsze możesz zacząć od masażu ciała. Dobrym sposobem na rozgrzanie jest np. balsamowanie ciała po kąpieli lub nacieranie go oliwką.

Ulepszmy razem blog!

Wypełnij anonimową ankietę
Przeczytałaś? Oceń!

Napisz komentarz