Zrobienie idealnego zdjęcia nie jest prostym zadaniem. Uchwycenie tej jednej, wyjątkowej chwili sprawia problem nie jednemu fotografowi. I tak, rzeczy, które się nie poruszają jest łatwiej sfotografować niż te będące w ruchu – prawda oczywista. Dlatego tak lubię robić zdjęcia swoim gadżetom 😛 Pobawić się kompozycją, ustawić światło, nacisnąć spust migawki i gotowe.

Nie, nie będę was uczyć jak zrobić zdjęcie idealne, bo sama potrzebuje ogromnej wiedzy. Natomiast dzisiejszy tekst dotyczy ciekawego projektu związanego z fotografią.

Jak oddać piękno osoby na zdjęciu?

Najlepiej chyba wyszczególnić jej charakterystyczne cechy – długa szyja, pieprzyki na nosie, duże, okrągłe oczy czy smukłe i zgrabne dłonie. Sprawia to czasem wrażenie zdjęcia bardziej artystycznego niż naturalnego. Inaczej do tej sprawy podszedł Marcos Alberti. Postanowił sfotografować… kobiecy orgazm.

Blisko 3 lata temu powstał pomysł na The O Project . Fotograf  wybrał 20 różnych kobiet, w różnym wieku, o odmiennym kolorze skóry czy narodowości, aby pokazać przeżywanie orgazmu podczas masturbacji w jak najbardziej naturalny sposób. Zdjęcia robione przed, w trakcie oraz po, pokazują jak może i jak zapewne wygląda każda z nas kiedy przeżywa orgazm.

 “I love that we were able to speak so frankly with these women about sex and pleasure.  When you approach the taboo topic of sex through the lens of humor, people start to open up and share opinions more freely, which can lead to a monumental change in people’s mentality.”

Kiedyś już pisałam tekst o tym, jak zaakceptować swoją cipkę – pokazywałam wtedy, że każda jest wyjątkowa i piękna na swój własny sposób. Tak też jest z orgazmem. Jedne z nas krzyczą, drugie potrafią się rozpłakać, a jeszcze inne zaczynają się śmiać. I jest to całkowicie normalne i piękne – bo naturalne 😉

Ile kobiet tyle sposobów przeżywania orgazmu? Zapewne.

Poniżej kulisy powstawania tego fantastycznego projektu.

Ulepszmy razem blog!

Wypełnij anonimową ankietę
Przeczytałaś? Oceń!
Autor

Napisz komentarz

%d bloggers like this: