Kiedy decyzja o tym czy kupić sobie pierwszy gadżet zapadła i przemieniła się w pytanie „JAKI typ zabawki sprawi mi największą przyjemność?” – przychodzę z pomocą. Podpowiem i podrzucę swoje propozycje tak, by zaspokoiły Twoje potrzeby i nie zrujnowały portfela 😉

Pierwszy krok jednak należy do Ciebie. Musisz określić co kręci Cię najbardziej. Wibracje? Zwykła penetracja? Być może wolisz zabawiać się łechtaczką lub pójść w stronę analu? Jeśli masz już odpowiedź na to pytanie, to przejrzyj poniższą listę i wykonaj ostatni krok w stronę przyjemności.


1. B Swish, bCute

Spójrz sama. Czyż nie jest uroczy? To klasyk w kategorii wibratorów. Jest prosty i minimalistyczny, ale nie daj się zwieść jego wielkości. Choć mały rozmiarem, to wielki mocą – a wystarcza mu do tego jedna bateria. Za pomocą zaledwie jednego przycisku (podświetlanego, co przydaje się w ciemnościach) możesz cieszyć się nim w 6 trybach pracy. Jeżeli chcesz poczuć coś mocniejszego – wystarcz przytrzymać guzik, by wejść na mocniejsze wibracje.

Gadżety erotyczne dla początkujących | Na każdą kieszeń

2. B Swish, bDesired Deluxe Curve

Kolejny wibrujący gadżet od marki B Swish, który może zostać Twoim małym przyjacielem. Bo jak dobrze wiemy rozmiar nie zawsze ma znaczenie. To co może mieć jednak znaczenie to kształt. Zakrzywiona końcówka potrafi trafić w strategiczny punkt G. Tutaj również mamy 6 trybów, począwszy od zmysłowych pieszczot po bardziej intensywne i mocniejsze. Guzik również jest podświetlany, za co ma ode mnie dużego plusa.

Gadżety erotyczne dla początkujących | Na każdą kieszeń

3. Rianne S, Heart Vibe

Coś dla fanek masażu. Subtelny, dyskretny i uroczy, który przyprawi Cię o naprawdę mocny orgazm. Na pierwszy rzut oka nie wygląda na gadżet, który zaopiekuje się Twoją łechtaczką doprowadzając na szczyt. Jest niepozorny – i to jego wielka zaleta. Najpierw zachwycasz się designem, a potem… jego możliwościami. Potrafi dopieścić nie tylko łechtaczkę, ale również sutki czy inne strefy erogenne. Przez „serduszko” do orgazmu? Jak najbardziej!

Gadżety erotyczne dla początkujących | Na każdą kieszeń

4. Fifty Shades of Grey, Pleasure Intensified

To 6 połączonych ze sobą koralików stopniowo zwiększających swoją wielkość. Sprawdzą się zarówno u osób zaawansowanych jak i początkujących z zabawami analnymi. Gra wstępna z tym gadżetem potrafi dostarczyć naprawdę przyjemnych wrażeń – ich wolne wkładanie i wyjmowanie, czując każdą kulkę po kolei jest czymś absolutnie podniecającym i rozluźniającym. Dzięki nim przeżyjesz mocniejszy orgazm. Jak? Wystarczy je wyciągnąć (ale niezbyt gwałtownie) tuż przed tą magiczną chwilą. Jedwabiście gładki silikon jest nie tylko przyjemny, ale i bezpieczny dla ciała, a  pętelka na końcu zapewnia bezpieczne używanie.

Gadżety erotyczne dla początkujących | Na każdą kieszeń

5. B Swish, Bthrilled Classic

Ostatni gadżet, wisienka na torcie. Masażer tak dobry, że przyjemnie robi się na samą myśl o nim. Służy pozytywną wibracją, nie tylko w intymnych miejscach, ale pomoże Ci również rozluźnić mięśnie karku czy też pleców. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Masaż z szczęśliwym finałem? Dzięki niemu jest to możliwe, i to zaskakująco łatwo. A żeby było bardziej komfortowo – steruje się nim za pomocą jednego przycisku i wybiera spomiędzy 5 trybów. 2w1, relaks i przyjemność… a w dodatku do 3 godzin nieprzerwanej rozkoszy.

Gadżety erotyczne dla początkujących | Na każdą kieszeń

To by było na tyle. Każdy przedstawiony przeze mnie wyżej gadżet ma to „coś”. Jeśli zdecydujesz się na jeden z nich – nie powinnaś żałować. Podczas wybierania zwróciłam szczególną uwagę na to aby był prosty w obsłudze, nie był zbyt głośny i drogi. Dobry gadżet to prosty gadżet.

Mam nadzieję, że choć trochę nakierowałam Cię na to, co może nakierować Cię w drodze na szczyt przyjemności 😉

Ulepszmy razem blog!

Wypełnij anonimową ankietę
Przeczytałaś? Oceń!
Autor Paulina

Napisz komentarz

%d bloggers like this: