Cicha noc, głucha noc? A może, mimo wszystko, rozkoszna noc? Okres świąt to czas spotkań w gronie najbliższych, którzy często przyjeżdżają z daleka. Spotkania z członkami rodzin, którzy „nie chcą robić wam problemu” ale już rozkładają polówkę w korytarzu. A miało być tak pięknie…

Pojawia się pytanie. Jak w święta znaleźć odrobinę intymności dla samej siebie lub gdzie znaleźć miejsce i czas na wspólne pieszczoty? Piękna choinka, zapach potraw, śnieg za oknem – nastrój który wprost… nastraja was na miłosne harce lub zabawę solo. Co robić w sytuacji, gdy za cienką ścianą wujek z ciocią właśnie kładą się spać, a ciekawskie kuzynki tylko czekają na najmniejszy szmer?

Jest na to kilka sposobów 😉

  • Szybki numerek w (s)pokoju

Kiedy wszyscy siedzą przy stole i rozmawiają w najlepsze macie okazje wymknąć się na chwilę pod byle jakim pretekstem i nikt tego nie musi zauważyć. Wtedy można udać się np. do innego pokoju. W święta ubiór z reguły jest elegancki: spódniczka czy sukienka, które wręcz ułatwiają (i przy okazji kuszą) szybkie numerki. Wystarczy podciągnąć lub odchylić i… gotowe! Dla fanów adrenaliny i dreszczyku emocji ten sposób jak najbardziej się sprawdzi i przyniesie mnóstwo przyjemności.

  • Wanna czy prysznic?

Nie ważne czy masz jedno czy drugie – przyjemności możesz skosztować w obu przypadkach. Podczas samomiłości nakierowując wodę płynącą ze słuchawki prysznicowej na piersi lub łechtaczkę doświadczysz z pewnością niemałej dawki wrażeń. Dodatkowo szum wody skutecznie przytłumi westchnienia z rozkoszy. A przecież każdy zrozumie długą kąpiel po męczącym dniu. Oczywiście jeśli masz partnera, jego również możesz zaprosić pod pretekstem „oszczędzania wody”.

  • Przyjemność bezdotykowa

Jak można zabawić się w parze? Jeśli uwielbiacie zabawę na odległość to możliwe, że posiadacie do tego specjalne gadżety jak Flamingo, Lush 2 bądź podobne, działające na tej samej zasadzie. Już chyba wiecie do czego zmierzam… Telefonu przy stole nie powinno się używać – chyba, że potraficie robić do dyskretnie. Wibrujące jajeczko, które drażni Twoje wnętrze przy każdym ruchu palca na wyświetlaczu lub za pomocą pilota w połączeniu z przymusem utrzymania „poker-face” to coś dla odważnych 😉 Utrzymanie w ryzach orgazmu, gdy reszta rodziny rozpakowuje prezenty brzmi jak pomysł na doskonały wieczór.

  • Netflix & Chill?

Brzmi super! 😉 Zamiast oglądania po raz n-ty Kevina udajcie się z laptopem do pokoju i urządźcie mały maraton… ale zaraz, zaraz. Seks czy oglądanie filmu?! Kto powiedział, że nie można tego połączyć. Stwórzcie pozory, by mieć święty spokój od Świąt. Połóżcie się pod kocem w pozycji na łyżeczki i nie dajcie się złapać na gorącym uczynku 😉 Może to być również delikatny petting jako rozgrzewka przed chwilą, gdy wszyscy inni pójdą spać.

  • Kiedy łóżko zbyt skrzypi…

… zejdźcie na podłogę. Aby uniknąć stukania, skrzypienia czy wymownych dźwięków weźcie koc i zamieńcie łóżko na podłogę. Co prawda może być średnio wygodnie ale… będzie co wspominać i zaoszczędzicie sobie wymownych spojrzeń czy niezręczności przy śniadaniu z rodziną. Choć zawsze wychodzę z założenia „niech się wstydzi ten co widzi/słyszy” 😉

To by było na tyle. Dla mnie to jedne z ciekawszych pomysłów, czy porad, które sprawdzą się gdy w waszym mieszkaniu pojawia się rodzina, która zostaje na dłużej. A może wy sami stosujecie jakieś niecne praktyki do zaspokojenia swoich potrzeb, gdy gościcie lub jesteście u kogoś w odwiedzinach? Podziel się swoim patentem na bliskość w święta! 😉

Ulepszmy razem blog!

Wypełnij anonimową ankietę
Przeczytałaś? Oceń!
Autor

Napisz komentarz

%d bloggers like this: