Czyli jednym słowem każdego kto tutaj zagląda. Jesteście tutaj, bo szukacie czegoś… nowego? Inspiracji ? Porad? Świetnie trafiliście. Na wstępie chciałabym nieco przybliżyć wam moją osobę i to, jakie tematy będę poruszała na moim nowo powstałym blogu. Zapraszam.

Paulina, lat 23. Fanka niemal wszystkich gadżetów. Zwłaszcza tych erotycznych. Lubię i otwarcie rozmawiam na temat seksu, w którym nie ma dla mnie tematów tabu, to normalna rzecz dotycząca każdego z nas. Dlatego na tym blogu będą pojawiały się wpisy o różnorodnej treści, w których każdy znajdzie coś dla siebie. Wstydliwe tematy, seks triki, doświadczenia i opowiadania erotyczne. A także pojawi się temat orgazmu, o którym marzy każda kobieta. I wiele innych równie interesujących materiałów…

Jestem w związku z partnerem, który jest otwarty na różne propozycje jak i eksperymenty związane nie tylko z gadżetami erotycznymi. Oboje dzielimy się fantazjami i pomysłami. U nas nie ma miejsca na monotonię, ciągle szukamy i próbujemy czegoś nowego.

Dlatego, jeśli ty również jesteś za urozmaicaniem życia intymnego, lubisz i chcesz czytać o tym co dotyczy także ciebie, śledź moje wpisy. Zapewniam, będą ciekawe tematy i odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Jeśli masz temat, który chciałabyś bądź chciałbyś, żeby się tu pojawił to śmiało, napisz.

Chętnie go poznam. 🙂

Ulepszmy razem blog!

Wypełnij anonimową ankietę
Przeczytałaś? Oceń!
Autor

Napisz komentarz

%d bloggers like this: