Powoli zbliżamy się do Świąt Bożego Narodzenia. W sklepach pojawia się coraz to więcej produktów, które mają wprowadzać nas w ten specyficzny klimat. Na sklepowych półkach zaczynają pojawiać się czekoladowe Mikołaje, w galeriach powoli zaczynają rozstawiać się stoiska z ozdobami świątecznymi, a coraz więcej sklepów zaczyna obwieszczać, że to idealny czas by kupić prezent.

I ja po części się z tym zgadzam – im wcześniej uporamy się z tym „problemem” tym więcej nerwów zaoszczędzimy sobie pod koniec grudnia.

Dlatego też dzisiejszy wpis pojawia się stosunkowo wcześnie, aby każdy kto trafi na niego, miał okazję z niego skorzystać. Poniższa lista rzeczy, które można podarować bliskiej osobie (lub nawet sobie!) pod choinkę jest skierowana dla każdego. Coś kreatywnego, coś zmysłowego i oczywiście coś pikantnego 😉

Kolorofanki dla dorosłych

Kilka miesięcy temu razem ze swoim mężczyzną zakupiliśmy taką kolorowankę – Kolory Pożądania. Znajdziecie ją oczywiście na stronie producenta, do którego strony was odsyłam.

Czemu jest taka fajna i ją polecam? Zabawa przy malowaniu jest świetna, do tego pozwala się zrelaksować i trochę pobudzić kreatywnie. Na poniższych zdjęciach pokazuję przykładowe strony, które kolorowaliśmy z rozkoszą. Pikantne napisy, erotyczne grafiki – w sam raz do wspólnego kolorowania przy winie, herbacie czy podczas brzydkiej pogody.

W ofercie są również inne kolorowanki warte uwagi, aby obdarować osobę, która lubi malować i dobrze się przy tym bawić. Do tego można od razu na tej samej stronie zamówić mazaki, które polecam – choć są alkoholowe to sprawdzają się bardzo dobrze.

Voucher na bieliznę

Dla siostry, przyjaciółki, narzeczonej, żony… Dla każdej kobiety, która uwielbia seksowną bieliznę, ale nie do końca jest się pewnym rozmiarów warto wybrać bezpieczną opcję jaką jest voucher. Trafia idealnie bo obdarowana osoba może wybrać to co jej się podoba na odpowiednie wymiary.

Jakie sklepy z bielizną polecam? Te które należą do moich ulubionych i są sprawdzone: Promees Lingerie oraz Wróblevska Lingerie. Karty podarunkowe są możliwe w formie fizycznej jak i elektronicznej 😉 A może jako kobieta chcesz podarować taki prezent swojemu mężczyźnie, aby to on wybrał w czym chcę cię zobaczyć? Pomyśl o tym.

Voucher prezentowy do sklepu z gadżetami erotycznymi

Kolejnym przykładem jest voucher do e-sklepu z zabawkami dla dorosłych – ten pomysł jest szczególnie dobry, jeśli ktoś interesuje się takimi rzeczami, a nie chcemy za bardzo dopytywać czy trafić źle.

Zmysły.pl

Mój ulubiony i sprawdzony sklep Zmysły.pl ma w swojej ofercie właśnie takie vouchery. To jaką kwotę wybierzesz zależy od ciebie. Jego ważność wynosi 12 miesięcy, kolejna zaleta – obdarowana osoba ma czas by dokładnie się zastanowić jak go spożytkować 😉

(Nie)zwykła książka pełna miłości

To kolejna propozycja ode mnie. Nie, nie jest to sponsorowane w żaden sposób. To po prostu moja osobista propozycja dla tych, dla których książki są ważne. Ta będzie szczególnie ważna, bo zadaniem osoby obdarowanej jest ją uzupełnić odpowiadając na pytania. To świetny prezent nie tylko dla ukochanego, ale także Mamy, Taty, Babci, Dziadka, Przyjaciółki czy Przyjaciela…

Dla każdej osoby, którą kochasz i chcesz pokazać jak bardzo jest dla ciebie ważna. Czy to nie jest wspaniała pamiątka na lata? Dla mnie ma naprawdę szczególne znaczenie. Swoją już podarowałam, teraz czekam aż ponownie trafi w moje ręce i będę mogła ją przeczytać.

Podsumowując

Być może gadanie o Świętach, choinkach i prezentach miesiąc wcześniej zabija całą magię, którą pamiętamy z dzieciństwa ale ja uważam trochę inaczej. Zaczynanie rozmowy o nich, o przygotowaniach, planach pozwala mi powoli nastrajać się na ich nadejście. Kupowanie prezentów to jeden z trzech ulubionych momentów całego tego Święta. Drugim jest wręczanie prezentów, a trzecim oczywiście jedzenie!

Moja subiektywna lista może nie jest oczywista, ale być może natchnie się do wyboru czegoś innego niż kolejny kubek czy para skarpetek. Choć z wiekiem coraz bardziej doceniam dostawanie tego drugiego – ciepłych skarpetek nigdy dość!

Ulepszmy razem blog!

Wypełnij anonimową ankietę
Przeczytałaś? Oceń!
Autor

Napisz komentarz

%d bloggers like this: