Drogie panie, na co wam kompleksy… Mamy jedno życie, które jest piękniejsze bez dodatkowych – zbędnych – zmartwień, tym bardziej tych dotyczących rozmiaru piersi.

Dlaczego mamy kompleks biustu?

A no dlatego, że wszędzie dookoła pokazuje się idealne ciała, gdzie piersi są dziełem chirurga plastyka lub osoby, która zna się na przeróbkach w PS. Cóż… prawda jest taka, że kto ma swój naturalny biust ten wie, że co natura stworzyła to rządzi się własnymi prawami 😉 Najgorzej wstydzimy się przed partnerem. Seks w dzień odpada, seks przy świetle odpada. Najlepiej w staniku i po ciemku. Albo czasem nawet w ogóle odpada.

Ale po co to wszystko… Jeśli mężczyzna kocha kobietę to kocha ją od wewnątrz jak i od zewnątrz – takie jest moje zdanie. I nie powinno być sytuacji, żeby ukrywać przed nim siebie, swoją naturalność. Gdyby panowie tak postępowali przez kompleksy związane z penisem to do seksu musiałoby nie dochodzić, bo przez bokserki się nie da 😉

Mały biust jest sexy!

Mały biust jest SEXY!

Tak! Jest sexy, wystarczy tylko odpowiednio dobrać bieliznę, aby to podkreślić. Jeśli kupujemy za duże staniki lub źle dobrane, to ten biust nie wygląda atrakcyjnie. Zanim kupisz – przymierz, masz problem z dobraniem – skorzystaj z pomocy brafitterki (to specjalistka, która pomoże perfekcyjnie dopasować biustonosz). Zamiast się załamywać wyskocz na zakupy! Zabierz partnera jeśli lubi ci towarzyszyć, ja zawsze swojego mam pod ręką i mogę liczyć na jego pomoc.

Małe rozmiary bielizny są naprawdę piękne, doskonale podkreślają małe piersi i je eksponują. Nie za małe, nie za duże – bielizna musi być jak druga skóra, tylko w takiej jest naprawdę wygodnie. Sprawdź sama i się przekonaj, obróć kompleks w atut!

Szczerze mówiąc sama nigdy nie miałam kompleksów jeśli chodzi o rozmiar biustu. Nie jest duży, nie jest mały – powiedziałabym, że średni. Jako nastolatka bardzo się go wstydziłam – kiedy dorosłam nie ma dla mnie znaczenia jaki jest. W pełni akceptuje jego kształt, rozmiar i wygląd.


3 szczególne zalety małego biustu

 • Aktywność fizyczna nie jest uciążliwa – spójrzmy prawdzie w oczy, bieganie z dużym biustem nie jest fajne i wygodne. Mając swój mały seksowny biust nie jesteś narażona na bolesne dystanse.
 • Jeśli kochasz topy bez ramiączek – mały biust wygląda w nich fenomenalnie i nie powoduje efektu zsuwania. Nie musisz się martwić czy nie podczas pochylania piersi ci z niego nie wypadną 😉
 • Komfort podczas rozmowy – tak! Kiedy rozmawiasz rozmówca słucha cię z uwagą zamiast gapić się ukradkiem w dekolt.

Morał jest z tego taki: Kochajmy naturę, natura jest piękna, wyjątkowa i cenna.

 Cieszmy się z tego co mamy i akceptujmy to. Jeśli będziemy czuły się dobrze w swoim ciele, będziemy bardziej pewne siebie i szczęśliwsze. Każdy będzie patrzył na nas przez pryzmat tego, jak sami siebie odbieramy. Nie potrzebny jest kolejny, bezpodstawny, kompleks.

Ulepszmy razem blog!

Wypełnij anonimową ankietę
Przeczytałaś? Oceń!
Autor Paulina

4 komentarze

 1. Otóż ja uważam, że masz 100% racji. Muszę pokazać ten wpis swojej partnerce. Ona nie tyle co ma kompleks ale nie eksponuje tego biustu, nosi za duży stanik bo uparła się, że 75B to jeden jedyny tylko po co? Jej piersi są fantastyczne. Jesteśmy razem od 10 lat i nie obwisają, zawsze są jedrne i po prostu urocze. Chcialbym, żeby miała takie podejś ie do bielizny, że to druga skóra. Za nic nie mogę jej wyciągnąć do brafiterki (bo drogo, bo po co) samemu spróbowałem dobrać stanik ale też kupiłem zły. W sumie przynajmniej ściągam jej go w 3 sekundy bo wolę bez. Jednak nici z kuszenia w ciągu dnia.

   
  • Paulina Reply

   Może w końcu sama się przekona – bo różnica jest naprawdę ogromna pomiędzy dobrze dobraną bielizną i taką, która się wydaje że jest ok 🙂

    
 2. Mawiają „każda stwora znajdzie swego amatora”, tak jest! Lub jeden lubi rybki drugi akwarium. Kobiety nie są w stanie zrozumieć, że mężczyzna inaczej spostrzega kobietę, niż my jako kobiety się postrzegamy. Gdybyśmy były obdarzone taką wiedzą nie byłybyśmy takie zazdrosne.

   

Napisz komentarz

%d bloggers like this: